2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه هایی که نظراتتون رو در اختیار من گذاشتید واقعااا ازتون ممنونممم
سوفیا همونه که خانوم صالحی هستش ؟ کنار پارک نشاط؟
زنگ می زنم کسی بر نمی داره :(( خودمم دلم می خواد کارهاشو ببینم از نزدیک انقده تعریف می کنین اما متاسفانه نیستن توی عید.
مامان النا اره ماه افرین ساده ساده درست می کنه جدی رژش پاک شده بود؟ منم استرسی هیچی دیگه
اما میخک نقره ای هم یکی از اشناهامون رفت واقعااااا بد درست کرده بود متاسفانه فک کنم یا خیلی عالی درست می کنه یا یهو از دستش در می ره می ترسم
بچه ها از شمدونی هم نظرات خوب و بد خریداریم
راستی واسه سفره عقد اگه شماره ای چیزی دارید بذارید ممنونتون میشم اصلا نمی دونم کجا برم و هفته اول عقد میام شهرتون دنبال این کارام دیگه زمان ندارم مرسی که کمکم می کنین عزیزان
2728
بچه هایی که سوفیا می رید و عروساشو دیدید یه کمی هم در مورد کارشون توضیح می دید؟ لایت درست می کنن؟ [خلیجی ؟ خطی؟ گریم هم انجام می دن یا نه؟ کلا هر چی به نظرتون می یاد به منم بگید بی زحمت
بلاخره باید یه فرقی بین عروس و آرایش معمولی باشه دیگه اینو موافقم شدید مامان النا
بچه ها این سوفیایی که من می گم شمارش اینه: 3129844
این با اونی که شما می گید فرق می کنه یا شعبه همدیگه هستن؟
آرزه گلناز جون .. تمام آرایشش پاک شده بود .. محو شده بودن ههههههه

البته خودش خیلی خوشکله با یه رژ سر و تهش رو بهم آورد

ولی اینم بگم واسه یه تاج 300 تومن کرایه گرفته بود .. کل آرایشش حدود 700 شده بود که شکایت کردیم تو صنف و نصف پولو برگردوندن ..

کلا تو صنف از بی انصافی اش خیلی مشهور بود .. هههه

زشتی بندگانش را میداند ، اما می پوشاند ؛ آگاه است ، اما پنهان میکند ؛ نافرمانی میشود ، اما با بزرگواری می بخشد .
سلام به همه دوستان

گلنازجون به البوم هیچ کدوم از ارایشگرا اعتماد نکن.چون همه عکس ها روتوش هستش.هر ارایشگاهی که میری بپرس

کی عروس دارن که بری از نزدیک عروساش ببینی.

خواهر شوهرم 6سال پیش پیش خانم صالحی رفت ولی اصلا خوب درستش نکرده بود.کلا ارایشش پاک شده بود.

من خودمم عقدم پیش بتی رز رفتم به نظرم غلیظ درستم کرده بود.

عروسیم هم پیش تکتم رفتم .راضی بودم بدنبود.

خوشبخت باشی عزیزم
بچه دار شدن تصمیم خطیری است.با این تصمیم میگذاریم که قلبمان تا ابد جایی در بیرون ودورو بر تنمان به سر برد
2738
افرین مامان النا چه زرنگ :) من اگه بودم که میشستم زار می زدم !
میخک نقره ای یکی از اشناهامون رو خراب کرد بعدشم با پرویی گفت همون مد بوده تو نمی فهمی!! نه تاجو که خودم از اینجا کرایه می کنم می برم چه خبره 200! اینجا دیگه خوشگلترین تاج کرایش 60 تومنه نه بیشتر!!
مامان سپهردادی مرسی از راهنماییت پس خانوم صالحی هم خط می خوره
اره همینکارو می کنم شمدونی و ماه افرین و می رم کاراشو زنده می بینم عطر گیسو زنگ زدم گف نهههه ما فقط البوم نشون می دییمممم!! منم گفتم پس حتما می یام پیشت!!
حالا بچه ها بجز این دو مورد به نظرتون انتخاب سومم کجا باشه همون سوفیایی که گفتید توی هزارو یک شبه؟
در کل فک کنم این دو صنف ارایشگر و مزون لباس عروس در تمامی شهرها کلاه بردار هستن:(
بچه ها اگه واسه سفره عقدم شماره ای دارید بذارید لطفا ممنون میشم قیمت فضایی نمی خوام اما زشت و دهاتی هم نباشه
خواهش میکنم عزیزم

من کار سوفیا رو هم دیدم به نظر من اصلا خوب نیست کرم روصورت عروساش میماسه.

عزیزم خیابون شفا وهزار یک شب قدم به قدم ارایشگاه است.برو یه سر به همه بزن وببین کدومشون میگذارن

عروساشون ببینی.موفق باشی

بچه دار شدن تصمیم خطیری است.با این تصمیم میگذاریم که قلبمان تا ابد جایی در بیرون ودورو بر تنمان به سر برد
سلام خانومای کرمونی عزیز حرف ارایشگاه شد من امروز رفتم پیش نقره کارش حرف نداشت برا رنگ ومش .البومای عروسشم دیدم خوب بود ولی عروس باید از نزدیک دید چون البوما روتوش میشه
2706