2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام
ای بابا پریا خانم شما هم که شعاری بودین پس چرا نیومدین؟؟

پروانه جون سلام خوبین؟
عزیزم 12 شب که من نمیتونم بیام چون اونموقع خوابم اما خوب میتونیم هر کی هر موقع خواست بنویسه هر کی هر موقع تونست بخونه!!!!
میشه لطفا خودتون رو معرفی کنید
نی نی دارین یا نه؟؟؟

بقیه تنبلا کجایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییدددد؟؟؟
2738
سلام
من قراره جمعه ظهر برسم کرمان و شنبه بعد از ظهر هم از کرمان برم اگر برنامه را این طور بچینم به نظرتون خوبه یا جور دیگه تغییرش بدم
ظهر برم حمام وکیل برای ناهار و موسیقی زنده و بعد همونجا حمام گنجعلی خان و میدان و موزه سکه و بازار را هم ببینم . بعد برم هتل یک استراحتی بکنم عصر برم بوستان قائم و جبلیه
صبح شنبه برم سمت ماهان برای باغ شازده و شاه نعمت ا... و ظهر برگردم کرمان باغ موزه هرندی را ببینم و تمام

می شه بهم بگید این بناهای تاریخی کدوما نزدیک به همه یا چه قدر فاصله دارن از هم
ممنون
Lilypie Pregnancy tickers
سلانم دوستان
در راستای معرفی بیشتر خودمون منم بگم که سیرجانی هستم کارمند دولت و مامان دو تا بچه یه دختر 13 ساله و یه پسر 8 ساله بیش فعال و پدر در آر....فکر کنم از همه تون بزرگترم ولی اگه بچه ها برام اعصاب بزارن دلم جوونه ...اون بالا آدرس روانشناس رو برای همین پسرک شیطون میخواستم ولی خب کرمان هم ماموریت زیاد میام و هر وقت لباس مجلسی مانتو یا کفش به درد بخور یا دکتر درست حسابی تو سیرجان گیرم نیاد میام کرمان پس از این به بعد زیاد مزاحمتون میشم شما هم سیرجان کاری داشتین در خدمتم
خدایا:اگر نوازش تو نباشد میان دستهای زندگی مچاله میشویم...نوازشت را از ما نگیر...
سلام خانمهای کرمونی گل.
چندسوال داشتم
1توکرمان عمل لاپاراسکوپی به جزویکتوریاحبیب زاده،دکتر دیگه ای هم انجام میده؟
2هزینه اش چقدره وتوی کدوم بیمارستان انجام میشه؟
3نحوه عملش چطوره/؟(ازراه شکم واردمیشن یااز...؟)
راهنماییم کنین ممنون میشم
الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
سلام به دوستای گلم
حمیده جون مبارکت باشه ایشالا قدمش خیر باشه.پادرای گل و ببوس
مامان اراد جون کم پیدایی عزیزم آراد گل خوبه؟من با وابستگی بیش از حد ایلیا به خودم مشکل پیدا کردم این خانه بازی شادونه کجاست؟باید ی فکر واسش بردارم دیگه خیلی دارم اذیت میشم اگه میشه لطف کنی ادرس بدی ممنون میشم...
خدایا شکـــــــــــــــــــــــــــــــرت....
2706