2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ساده جان ازت ممنونم شماره ای ازش نداری؟ به من دکتر حسن ضیاءالدینی رو هم معرفی کردن به نظرت دکتر بنی اسدی بهتره یا ضیاءالدینی؟
خدایا:اگر نوازش تو نباشد میان دستهای زندگی مچاله میشویم...نوازشت را از ما نگیر...
2728
ببین عزیزم اگه اشتباه نکنم اون که شما میگی روانپزششک هست و این که من میگم روانشناس.
من اصلا با روانپزشک موافق نیستم چون اونا بیشتر به فکر درمان دارویی هستن. ولی روانپزشکها با دارو سر و کاری ندارن. رفتارها رو درست میکنن.
روانپزشک فقط یه دارویی میده که آروم بگیرن و من اصلا موافق نیستم.

2478379-2478391-2478394
من کاسه صبرم ، این کاسه لبریزه
2738
بچه ها من دیروز آراد رو بردم خانه بازی شادونه
اولش که از بغل من جدا نمیشد اما کم کم راه افتاد و واسه خودش خیلی محطاط دور میزد اما خیلی بازی نمیکرد با بچه ها هم رابطه آنچنانی پیدا نکرد تا حدودی تو گارد بود که فک کنم چند بار ببرمش کم کم بهتر میشه و آماده ی رفتن به مهد کودک

اما در مورد محیط و سیستم خانه بازی:
به نظرم واسه بچه های زیر 3 سال اصلا محیط امنی نبود واسه اینکه بچه ها با گروه های مختلف سنی قاطی هم بودن که هرکدوم هرکار دلشون میخواست میکردن و هیشکی هم کاری به کارشون نداشت یعنی بچه خودش باید مواظب خودش باشه من سعی میکنم هفته ای 2-3 روز ببرم آراد رو و خودم هم باهاش باشم که مواظبش باشم چون با هوای فعلی دیگه نمیشه بردش پارک واسه بازی

در ضمن آموزشی هم نداره نه نقاشی نه شعر نه کاردستی که البته اون خاله ای که اونجا بود میگفت میخوایم برا بچه ها بعد از ظهرها هم بذاریم(صبح داره انگار)

ساعتی هم 2500 میگیرن که چه 10 دقیقه باشی چه 1ساعت باید کل پول رو بدی
چرااین تاپیک اینقدر خلوته؟؟؟؟
بیایین ببینیم چکارمیکنین؟نی نی دارین ؟ندارین؟درحال اقدامین؟
یه تکونی به خودتون بدین!
منتظرتونم.بیییییییییییییایییییین
الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
سلام صبح به خیر
پریا جون اینجا همینجوره هر چقدر هم انگیزه داشته باشی بازم بعد از یه مدت سرد میشی

تو پایه باش منم هستم
مریم جون بیشتر سر بزن
بقیه دوستان بیاین بیشتر با هم باشیم حرف بزنیم درد دل کنیم تجربه هامون رو بگیم از کمک هم استفاده کنیم تا دلمون شاد باشه
2706