2737
2734
یک خانم و یک آقا که سوار قطاری به مقصدی خیلی دور شده بودند، بعد از حرکت قطار متوجه شدند که در این
کوپه درجه یک که تختخواب دار هم میباشد ، با هم تنها هستند و هیچ مسافر دیگری وارد کوپه نخواهد شد
ساعتها سفر در سکوت محض گذشت و مرد مشغول مطالعه و زن مشغول بافتنی بافتن بود
شب که وقت خواب رسید خانم تخت طبقه بالا و آقا تخت طبقه پایین را اشغال کردند. اما مدتی نگذشته بود
که خانم از طبقه بالا، دولا شد و
آقا را صدا زد و گفت: ببخشید! میشه
یه لطفی در حق من بفرمایید؟
!خواهش میکنم-
من خیلی سردمه. میشه از مهماندار قطار برای من یک پتوی اضافی بگیرید؟-
!من یه پیشنهاد دارم-
چه پیشنهادی؟-
.فقط برای همین امشب، تصور کنیم که
زن و شوهر هستیم-
:زن ریزخندی کرد و با شیطنت گفت
!چه اشکال داره ، موافقم-
قبول؟-
!قبول-
خب، حالا مثل بچه آدم خودت پاشو ، برو از مهموندار پتو بگیر. من خوابم میآد-دیگه هم مزاحم من نشو صحبت هم نباشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام
مامان امیر علی امروز ظهر براتون ادرس و گذاشتم ولی هر کار میکردم ارسال نمیشد خلاصه ببخشید انار جون لطف کردن و گذاشتن همون اول بلوار جمهوری .

خدایا شکـــــــــــــــــــــــــــــــرت....
2731
انار جون آموزشگاه خیاطی ماه آفرین خیابان هفده شهریور می گن تو کرمان درجه یکه.از دوسنی پرسیدم که تو امورآموزشگاه ها ی فنی حرفه ایه یکی دیگه هم تو استقلاله که اسمش یادم رفته
در دنیا هیچ بن بستی نیست. یا راهی‌ خواهم یافت، یا راهی‌ خواهم ساخت

سلام به همه ی مامانها ی حال واینده
بازم هیچ کس نیست حمیده جان کجایی انگار که خیلی سرتون شلوغه یک سوال اینکه ماشین شارژی پادرا رو از کجا وچندخریدین؟
سلام به همه دوستان.خوبین؟خوشین؟..................مرسی رویا جون 17شهریور خیلی دوره ما بلوارامیرکبیر هستیم میمیرم تا به 17 شهریور برسم هههههههههههه.......فک کنم باید دیگه بذارم بعد از دنیا اومدن نی نی البته اونم اگه وقت کنم ایشالا خدا بخواد دارم تو ماهان کلینیک میزنم درخدمت گاو گوسفنداتون هستیم!!!!
2738
سلام دینا جونم خوبی پسر کوچولوت خوبه داری برا پادرا همبازی میاری ها! اسمش را چی می خواهی بذاری عزیزم. ماشین پادرا را من از بندر عباس پاساژ زیتون طبقه دوم خریدم .مبلغش هم صدو شصت هزار تومان است البته قشم ارزان تر بود
مرسی حمیده خانم

هنوز اسم دقیقی براش انتخاب نکردیم یعنی به توافق نمیرسیم من ابتین و ارشام شروین خیلی دوست دارم ولی هنوز مشخص نیست که چی بذاریم رفته ماشین شارژی ها ی خیابون شریعتی رو دیدم خیلی قیمتهاش بالا بود همه ازسیصد به بالا بود راستی ماشین پادرا چند موتوره است؟
سلام دوستان، امیدوارم همگی‌ خوب باشید، دینا جون خوبی‌؟ راستی‌ از الان می‌خوای برا نی‌نی‌ت ماشین شارژی بگیری؟ ببخشید میپرسم چون کنجکاو شدم، انار جون شما خوبید، روی ماه همه? مامان‌های کرمانی رو میبوسم.
سلام
وینا جون خوبی ؟ نینی نازت خوبه بزرگ شده؟ مرسی منم خوبم . هنوز مشخص نیست که بخرم یا نه فعلا که دارم در موردش تحقیق میکنم تابعد. وینا جون از خودت بگو کجایی کم پیدا شدی هفته چندمی؟

یک سوال : حرکات نینی باید چه شکلی باشه مثلا من که یک نینی خیلی تنبل دارم که الان دو هفته است تکون میخوره از اول فقط لگد میزنه اولای شروع حرکاتش زیاد بود ولی از دیروز خیلی کمتر شده کمی نگرانم کلا در روز چقد باید تکون بخوره یا لگد بزنه ؟
سلام دینا جون ممنون از لطفت. من الان تو هفته هفده هستم، الان یه هفته‌ای هست که تکون‌های نینیم رو حس می‌کنم البته هر از گاهی‌. راستش نمیدونم باید چه جوری باشه یا چقدر تکون بخوره.
2706