2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام
مرسی مهشاد جون وهمچنین مامان اراد خان
انار جون شما پیش کدوم دکتر میری؟ تاریخ پری شما کی بوده وتاریخ زایمان کی براتون زده والان چند هفته اید؟مرسی ببخشید اینقدر می پرسم .اخه من از روی تاریخ زایمان با سونو دو شب پیش در یک هفته ام ولی با توجه به سونو قبل که یزد انجام دادم متفاوت ولی یزد از روی سونو یک کم هفته ی بارداری و بهم زیاد گفت برای همین از شما میپرسم چون فکر میکنم راحتتر میفهمم
خدایا شکـــــــــــــــــــــــــــــــرت....
دینا جون فک کنم توی سونوی یزد نی نی گلت یک کم بیشتر از اون هفته ای که توش بوده رشد کرده بوده اما به نظرم حتما از دکترت بپرس که چرا سن این 2 تا سونو باهم فرق داره منم تو سونو اولی 2 هفته جلوتر بودم توی سونو دوم هم همینطور که دکتر گفت به خاطر رشد بچه است.گلم من پیش دکتر کامیابی میرم و بسیار ازشون راضیم پیشنهاد میکنم پیششون ویزیت بشی چون از دکتر مدرس نژاد بیشتر تعریفشون رو شنیدم
2738
راستی هیچ کس توی دوران حاملگی بتامتازون زده برای اینکه ریه های بچه کامل بشه اخه به من شش تا داده که سه تاش و دیشب وسه تای دیگه رو امشب باید بزنم برای اینکه احتمال داد هفت ماهه بشه دعا کنید اگه هفت ماهه شد سالم باشه مشکلی نداشته باشه
انار جان نگفتی هفته ی چندمی وتاریخ زایمانتون کی میشه باز هم ببخشید
خدایا شکـــــــــــــــــــــــــــــــرت....
2706