2410
2553
سلام ماکزیمم تا چند هفتگی میزارن بمونه تا شاید خودمون دردمون بگیره؟
خدایا به خاطر اینکه بهم نگاه میکنی و تنهام نمیزاری شکرت...همه چیزمو از تو دارم ....به خاطر فرشته کوچولویی که بهم دادی ازت ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
من نمیدونم چرا شروع بارداری رو از روز پریود حساب میکنند . من دقیقا روز تشکیل نطفه رو میدونم واسه همین میگم شاید باید تا اون روز صبر کنم
خدایا به خاطر اینکه بهم نگاه میکنی و تنهام نمیزاری شکرت...همه چیزمو از تو دارم ....به خاطر فرشته کوچولویی که بهم دادی ازت ممنونم
من تا آخر 41 هفتگی صبر کردم البته دائم مراقب تکونهاش بودم و سونو هم رفته بودم و ضربان قلبش رو هم چک میکردن منتظر بودن دردهام شروع شه که نشد
منم 2 سانت از دو سه هفته قبل باز شده بود ولی ربطی نداشت
40 هفته که دیگه اصلش و این 40 هفته از همون روز اول پریودی حساب میشه
لباسهای کاملا نو و شیک و... در وبلاگم... یه نگاه بندازین ضرر نداره

http://frooshi92.persianblog.ir
از تشکیل نطفه باید 38 هفته حساب کنی
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
تا 42 میشه نگه داشت ولی هر روز باید بری ضربان قلب نی نی رو چک کنی و خیلی خیلی مراقب تکوناش باشی چون ریسک اینکه نی نی پی پی کنه خیلی زیاده. اگه کسی نمیتونه هر روز بره چک کنه بهتره همون 40 هقته با آمپول فشار نی نی رو بیاره. من خودم باشم همینکارو میکنم. همین الان هم که تو هفته 38 هستم کلی استرس دارم نی نی پی پی کنه.
بابک زندگیمه.خدایا سپاسگزارم که به من زندگی دوباره دادی.
2706