2737
2734
سلام

من خیلییییییییییییی حساسم و برای بچه اول خیلی استرس دارم.... میخوام زیر نظر یه دکتر دقیق و خوب باشم...... پری هام نامنظمه و فکر کنم پلی کیستیک هستم به نظرتون کدوم دکتر خوبه؟ کسی از شما این دو تا دکتر رو می شناسه؟
من موفق خواهم شد و به همه اهدافم حتما خواهم رسید...
من فرزانه چوبسازو میشناسم. نصف هفته تهرانه نصف هفته کرمانشاه...شایدم دیگه کاملا اومده باشه تهران اینو جدیدا نمیدونم. ولی کارش خوبه و کرمانشاه روزی هزار تا مریض داره ( یا داشت ) اگه نصف هفته تهران نباشه ممکنه برای زایمان و اینهای اورژانسی نباشه. مثل خواهر من که اوررانسی باید سزارین میشد و دکتر چوبساز نبودش.
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
من کار چوبسازو دیدم بنظرم عالیه......دکتر دایی من تنبلی داشت....3بارم بچه اش سقط شده ....تحت نظر خانم دکتر رفت الان پسرش 1 سالشه
زیـر بـاران،خـاک تـنـم، بـوی دستـان گِـلـی خــــدا را مـی گیـرد . . .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه نمیدونم. فقط کرمانشاهشو میدونم. یه دوستم تهران پیشش میره ولی باهاش قهرم خخخخخخخخ
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
چرا گلناز جون....... من 2 بار پیشش رفتم (گیلدا عمید) به نظرم خوب بوده ولی خیلییییییییییییییی بد وقت می ده..... برای همین میخوام ببینم دکتر چوبساز خوبه ؟
من موفق خواهم شد و به همه اهدافم حتما خواهم رسید...
عمید ازمایش واسه خواهر من می نوشت تو بارداری سری بعد که می رفیت می گف اینو من اصلا برا چی نوشتم!!
من مجرد بودم واسم ازمایش نوشته بود رفتم ازمایشگاه بهم گفتن چن ماه بارداری؟!!!
ازمایش خانوم های باردارو واسه یه دختر نوشته بود
2738
عمید فقط شلوغه و خوش اخلاق همین من مشکل تنبلی داشتم می گف اه اه تا زمانی که مجرد باشی همینه سری بعد که اومدی پیشم شوهر کرده باشی والا شوهرم کردیم هنوز تنبلی تخمدان داریم چه ربط داره
2706