2410
2553
عنوان

دوقلوهای زمستان ٩٢ و بهار ٩٣

136569 بازدید | 5261 پست
سلام من لیلیان مامان دوتا نی نی ناز هستم
خوشحال میشم دوستایی که دوقلو دارن بیان تا این دوران رو با هم طی کنیم

بسم الله الرحمن الرحیم
ایشااله که هممون بارداری راحت وبی خطری داشته باشیم وفرشتهای ناز مون رو سالم وسلامت بغل بگیریم الهی آمین 1-اوچولو..........................1گل پسر1گل دختر.........................37هفته 2-بهاری.........................دوگل دختر.......................................36هفته 3-نقاشی....................1گل پسر1گل دختر..............................34هفته 4-ساسا............................2گل دختر....................................22هفته 5-پالیز ..............................2قلوووووووووووو............................32هفته 6-سحر........................1گل پسر1گل دختر............................ 32هفته 7-ساره................................2گل پسر...................................18هفته 13-آنا....................................2قلوووووو.................................23هفته 8-مامان دوقلوها................. 1گل پسر1گل دختر........................27هفته 9-سحر مامان آرتین.................2گل پسر..................................25هفته 10- سارا ............................................................................22هفته مامان های فارغ نام مامان .................نام نی نی ها..........هفته زایمان.............وزن نی نی ها...........تاریخ زایمان 1-مامان شاهزاده ها.....رایان و نویان.......37 هفته و 2 روز........2500و 1950..................02/09/1392 1-مری....................آرمین و آرین..............٣٨هفته...............٣٠٠٠و٢٦٠٠......................١٣٩٢/١٠/١ 2-فرزانه.......... امیرابوالفضل،شاینا..........٣٦ هفته و ٢ روز....٢٤٠٠و٢٢٠٠....................١٣٩٢/١١/٧ 3-نیوشاجون......................................................................................................... ١٣٩٢/١١/٢٣ 4-نیلوفر.............آروین و رادوین.................٣٧هفته..............٢٠٠٠و ٢٦٠٠...................١٣٩٢/١١/٣٠ 5-نارسیس..........................…………….…...............…………….….................١٣٩٢/١٢/١٧ 6- لیلیان......................37 هفته و 1 روز..........3200 و 2760.............. 7-عاطی................آروین و آرمان.............32. هفته.....……....1980و 1870.................16/01/1393 8-هایدا................آرنیکا و رونیکا..............35 هفته.............2440 و 2100.....................18/01/1393 9- روناک.............................................39هفته و2 روز..............2950 و 2650...............
CafeMom Tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
من یه قلو دارم ولی حستون واسم جالبه چه حسی پیدا کردین وقتی فهمیدین میشه کامل توضیح بدین هم حسه خودتون هم حسه شوشوهاتونو
نفس مامان 5 آبان بدنیا اومد و معنی زندگی رو به ما فهموند
nabi جان من میتونم برات توضیح بدم.رسما دارم دیوونه میشم ولی شوشو با دمش گردو میشکونه.
رسا جان و راستین جان ، یکی یکدانه های من ! شیرینی یک لبخند شما می ارزد به تمام این دنیا ! همیشه لبخند بزنید ...
2714
هیوا جونم با هم بزرگ میشن یه بارم باردار میشی و درداشو میکشی ایشالا که خیره عزیزم خدارو شکر کن
لیلیان جونم استرس سمهههههههه واست اصلا استرس نگیر و با خرید واسه نینی ها استرستو کم کن
نفس مامان 5 آبان بدنیا اومد و معنی زندگی رو به ما فهموند
2706