2737
2734
عنوان

چرا من اینجوری شدم ؟؟؟؟؟

464 بازدید | 9 پست
سلام مامانا
من هفته 22 هستم
این روزا سر هر چیز کوچیکی گریه میکنم
نمیدونم چرا اینجوری شدم ،خیلی عصبی هستم ، برا نی نی خیلی ضرر داره ؟؟؟؟
شما هم این مدلی هستین؟؟؟ چیکار کنم ؟؟؟
منم زودرنج شدم. زودتر عصبی میشم.استرس بیجا دارم. راهیم پیدا نکردم. ظاهرا میگن واسه نی نی ضرر داره.میگن استرس و ناراحتی باعث زایمان زودرس میشه. منم اصلا دوست ندارم همچین اتفاقی بیفته
ایشالا که نی نی نازت سالم میاد بغلت عزیزم
توی دوران بارداری که خانوما یه کم حساستر از قبل میشن. خودت سعی کن خودتو آروم کنی، وقتی یه چیزی داره عصبیت میکنه بگو این که چیز مهمی نیست خودمو ناراحت کنم. همسرت و اطرافیانت هم باید کمکت کنن.
اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به فکر نینی باش. بگو این مسائل ارزش اینو نداره که بابتش ناراحت و عصبی بشم تا روی نینی هم تأثیر بد بذاره. دوران بارداری خیلی روی آروم بودن نینی تأثیر داره.
اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2728
این شرایط خودتون رو کنترل کنید که خدای نکرده افسردگی بعد زایمان نگیرید
کمش طبیعیه اما اگر زیاد شد جدی بگیرید خیلی شاد خودتون رو نگه دارید
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
اینا رو به تجربه گفتم
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
2738
عزیزم افسردگی حاملگیه.غصه نخور خیلی ها مثل تو هستن.شوهر من یه زندایی داره که پارسال زایمان کرد.خودش می گفت به قدری اعصابم داغون بوده که سفره را پهن می کردم برای نهار و عوض خوردن می نشستم ور دل شوهرم و های های گریه می کردم.می گفت برنامه هر روزش همین بوده.ولی حالا که یه سال از زایمانش میگذره طبیعی شده و بچش هم شاد و بازیگوشه.
علیرضا,انگور یاقوتی مامان(غوره سابق) 25شهریور ماه 92 همزمان با تولد امام رضا به زندگی یکنواخت من پا گذاشت و با دست و پاهای کوچکش تحرک و عشق دوباره به زندگی من آورد.