2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من طبیعی زایمان کردم، وزنمم خیلی زود برگشت به حالت قبل. دکترم سر زایمان طبیعی من نیومد گفت من مسافرتم. بچه 3 روز جلوتر متولد شد، اما کادر بیمارستان عوض دکتر برام حسابی زحمت کشیدن اونم صبح روز جمعه ای و کلی تشویقم کردن که طبیعی هستم. خیلی بهم روحیه دادن من اصلا دکترمو فراموش کردم.فرداش هم رو پای خودم بودم. به نظرم این تصمیم کاملا شخصیه، نباید کسی مجبورت کنه. باید خودت انتخاب کنی وگرنه تو هر دو تا روش درد هست و هم معایب و هم مزایا.
باید خودت یکی رو انتخاب کنی، جوانبشم بپذیری! من که از تصمیمم خیلی راضیم!
((مزاحمان جنسی ماسک زشتی برچهره ندارند. آنها زرهی از اعتماد بر تن دارند)). به کودکان اموزش درست بدهیم.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=639547&PageNumber=2
متاسفانه زایمان خیلی به دکتر و کادر بیمارستان بستگی داره. میتونی سزاین کنی اما اونا بی حوصله و بدقلق باشن. در مورد طبیعی هم همینطور!همه جای دنیا ماهر ترینا و آموزش دیده ها ررو برای این عمل میذارن، تو ایران تنبلا و بی حوصله ها رو!!!!!!
اما واقعا خدارو شکر برای من خاطره خوبی بجا مونده از تولد دخترم.
((مزاحمان جنسی ماسک زشتی برچهره ندارند. آنها زرهی از اعتماد بر تن دارند)). به کودکان اموزش درست بدهیم.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=639547&PageNumber=2
من خودم سابقه بیهوشی و جراحی را دارم. از جراحی نمیترسم و تحمل دردهای بعدش را هم دارم
ولی تحمل درد زیاد و زور زدن برای زایمان را ندارم. اصلا همین الانش نینی یهو ضربه میزنه به واژنم خیس عرق میشم نمیتونم تحمل کنم. از معاینه و .. هم خجالت میکشم
شوشو میگه دل میاد شکمت به این صافی را پاره کنی
رویا نی نی این بستگی به خودت داره خانومی

حالا همه از مزایا طبیعی بگند و شوما طبیعی انتخاب کنی
ممکنه خدایی نکرده 1 در یک میلیون یک مرتبه واست مشکل پیش بیاد(توی همین سایت خانومی که خاطره زایمانش را گفته بود نوشته بود که یکی از مریضهایی که با اون توی بیمارستان بوده بچه اش توی کانال زایمان گیر کرده و مرده)

حالا یا بخواهی سزارین را انتخاب کنی ممکنه توی همون هم واست مشکل بیاد اونم 1 در 1میلیون

این به تصمیم خودت بستگی داره..

اما اگر حوصله زور زدن و اینها رو نداری و کلا گرفتاری های زایمان طبیعی را خوب همون سزارین را انتخاب کن و راستش شوهرت هم بنا نیست نه درد زایمان طبیعی را تحمل کنه

نه عمل سزارین روش انجام بشه

بهتره یبهش بگی تو بناست این تجربه را داشته باشی.. و این جوری راحت تری

ضمن اینکه خیلی هم جای سزارین نمی مونه که بستگی به دکترت داره

و راستی باز به نظرم ربط به دکتر داره که دردت بکشی یا نه

من که سزارین اولم را خیلی خیلی راحت بودم بدون هیچگونه مشکل و دردی تا حالا که دومی را باردارم
بهترین جای جهان،فرصت آغوش توست
ضمن اینکه من چون تصمیم دارم اگر بشه دومی را طبیعی زایمان کنم
در موردش تیو نت خوندم

همه معایبی که واسه سزارین می گند با احتمالهست
چیزی را قطعی نمی گند
بهترین جای جهان،فرصت آغوش توست
2706