2733
2734
دکترم تاریخ سزارینمو 39 هفتگی داده میترسم تا اونموقع با شرایط اضطراری روبرو شم مجبور شم زودتر برم بیمارستان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام گلم
خواهش می کنم
شرایط من فرق می کرد
زایمانم تو عید بود
عید هم که می دونی دکتر و سونولوژیست و ...هیچی گیر نمیاری
از قبل عید هم هر چی تلاش کردم یه دکتر واسه زایمانم پیدا کنم همشون داشتند می رفتند مسافرت
(ببین شرایط من از شما چقدر سخت تر بوده..ولی اصلا استرس نداشتم، شما هم نگران نباش به خوبی و خوشی زایمان می کنی)
آخرش هم قرار بود 6 فروردین زایمان کنم که روز اول عید دردم شروع شد...با خونریزی شدید(البته تقصیر خودم بودا ..واسه این که بچه خوب وزن بگیره تاریخ زایمانمو گذاشتم واسه هفته 40، شما که هفته 39 گذاشتی، احتمالش کمه زودتر زایمان کنی)
هیچی دیگه شب عید رفتیم بیمارستان تا صبح درد زایمانو تحمل کردم بعدشم خداروشکر دکتر خودم آن کال بود اون روز تماس گرفتند 6 صبح اومد بیمارستانو اول یه مامانی که کارش اورژانسی تر بودو عمل کردو منم تا 8 صبح زایمان کردم(سزارین)
سزارین هم با تشخیص دکتر بود..بیمه پرداخت کرد..مشکلی نبود..اگه اختیاری باشه باید هزینه شو خودت بدی

به هرحال عزیزم اصلا نگران نباش
هیچ اتفاقی نمیفته
به سلامتی زایمان می کنی و نی نی گلت میاد بغلت
بدون خداحافظی رفتن رو بی معرفتی میدونم ..... خداحافظ
2738
مرسی بانو جون از راهنمایی و دلداریت، ایشاله خودتو نی نی ات همیشه سلامت و شاد باشید، به نظرت تو این دو سه هفته باقیمونده چطور مراقبتی میتونم بکنم که همه چی بخیر بگذره؟
خواهش می کنم بهارجان
ریلکس باش
خوب بخور
خوب استراحت کن
این روزا نی نی خیلی خوب وزن میگیره
تغذیه ات باید خوب باشه تا خوب وزن بگیره
فکرای خوب بکن
ممنون عزیزم سعیمو میکنم ، راستی بانو جون اینکه گفتی اگه سزارین اختیاری باشه هزینشو خودم باید بدم از مبلغش خبر داری چون وضعیت من اینطوریه، تا حالا همه چی طبیعی پیش رفته دلیل پزشکی برا سزارین نداشتم
مگه دکتر معاینه ات کرده؟
میری دکترت معاینه می کنه شایدم تشخیص بده که باید سزارین کنی
اگه گفت راحت می تونی طبیعی زایمان کنی..دیگه چرا سزارین؟
هر تشخیصی دکترت داد گوش کن
تجربه نشون داده که نباید رو طبیعی یا سزارین اصرار کرد
هزینه های سزارین رو هم نمی دونم الان چقدره
از مامانایی که جدید سزارین کردن یا قراره سزارین کنن بپرس
اونا دقیق تر می دونن
2706