2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام سولماز جون. عزیزم من معمولا از محلول جوش شیرین و آب استفاده میکنم و هر موقع علائم شروع عفونت دارم. هر روز یه ربع تو این محلول میشینم و خیلی خوب جواب گرفتم. هم عفونت رحم و هم عفونت ادراری را حل میکنه و کاملا بی ضرره. یه مدت هر بار میری دوش بگیری این کارو بکن. تو یه تشت تمیز آب گرم بریز و حدودا به ازای هر لیتر آبیک یا دو ق غذاخوری جوش شیرین بریز و قاطی کن و توش بشین و ریلکس کن. خیلی لذتبخشه. ژلهای واژینال هم برای شستشو خوبه. من یکی گرفتم و تو حموم به جای صابون برای شستشوی اون ناحیه ازش استفاده میکنم.
2728
2738
بچه ها منم خسته شدم دیگه بخدا انواع و اقسام ژل و و لوسیون .... دیگه کلافم کرده. تو همین سایت خوندم تزریق عسل طبیعی خیلی خوبه اما می ترسم بدتر بشه
بعضــــــی وقـــتـا یه اتفـاقــــــــایی،
تــو زندگیت میـافتــه که...
باعـث میشه دیگـه اون آدم احمــــقِ سابـق نبــاشـــی...
و این خیلی خـــوبه!!
چند وقت باید بگذره تا دوباره عفونت برگرده.. آخه من چند هفته پیش سفالکسین خوردم برای عفونت شدید که داشتم.. 2 روز پیش که رفتم دکتر عفونت نداشتم . میخوام بدونم هنوز زوده اگه بخواد عفونتم برگرده؟
Without my children, my house would be clean, my wallet would be full, but my heart would be empty
بچه ها ببخشید من دیر جوابتون رو دادم....من حدود سه سال عفونت قارچی در حال رفت و برگشت بود.....دو ماه خوب بودم دوباره یه ماه عفونت در تمام این مدت هم هزار تا دکتر رفتم هم ایران هم اروپا..........خلاصه داروهایی که این مدت مصرف میکردم و به طور موقت خوب میشد این هابود.....مترونیدازول.....فلوکونازول(انواع و اقسام با روش های متفاوت مصرف)....پماد کلوتریمازول( هم استعمال خارجی هم واژینال)....تریپل سولفا....و خیلی های دیگه که الان یادم نیست.....معمولا وقتی اینا رو استفاده میکردم دو سه ماهی خوب بودم و دوباره سوزش و خارش شروع میشد......حتی از ترشحات واژن هم نمونه برداری کردن گفتن مشکلی نیست و عفونت قارچیه که مزمن شده......
تا اینکه چند تا دکتر خوب با هم هم نظر شدن و به من گفتن اگه عفونت مزمن بشه باید درمان طولانی مدت رو انجام بدیم....عفونت قارچی معمولا اگه مقاوم بشه سخت درمان میشه......من خیلی دختر تمیز و وسواسی هستم و بهداشت رو 100 درصد رعایت میکردم و میکنم....من روزی سه بار لباس زیرم رو عوض میکنم و بعد از شستشو هم لباس هامو ضدعفونی میکنم.........ولی این عفونت ها هیچ ربطی به بهداشت نداشت.....یه نوع قارچ مقاوم بود که برای بار اول به طور کامل درمان نشده بود..............به همین خاط حتما پیگیر باشید که عفونت حتی با وجود بهبودی ظاهری ریشه کن بشه....وگرنه مقاومتش بیشتر میشه و دیگه به راحتی از بین نمیره.
خلاصه درمان نهایی که برای من جواب داد و الان حدود یک ساله که راحت شدم این بود....................:هفته ای 150 گرم فلوکونازول به مدت 6 ماه.................یعنی من 6 ماه هر هفته یه قرص فلوکونازول 150 خوردم................این درمان برای من که عفونت مزمن شده بود جواب داد.....پس اگر از اون دسته آدم هایی هستید که عفونت و سوزش و خارش و ترشح مدام میره و برمیگرده حتما درمان دایمی و طولانی مدت رو اجرا کنید تا از این عذاب خانمان سوز رها شید....................من که دیگه داشتم بیچاره میشدم بس که کبدم رو با این قرص های الکی داغون کرده بودم................مرگ یه بار و شیون یه بار.......................امیدوارم همگی درمان قطعی بشید و شاد باشید.
2706