2726
من در هفته 12 بارداری هستم تا هفته پیش تهوه وویارو.... نداشتم ولی در این هفته ( نمی دونم به دلیل داشتن کولیت روده ام ) دچار تمام علایم بد بارداری شدم
درد دور ناف وسمت راست شکم پایین ودرد در رحم - سوزش سردل ومعده درد شدید + حالت تهوه شدید اگر کسی می تونه من را راهنمایی کنه آخه همه میگن از هفته 12 به بعد مادر حالش بهتر می شه چرا برای من برعکسه ......
کمک کنید لطفا
خوب از تمام علائمی که نوشتی فقط حالت تهوعت غیر عادیه . چون حالت تهوع از هفته های اول تاآخر سه ماهگی وجودداره البته برای بعضی هابیشتر هم طول می کشه ولی این که تا به حال نداشتی و حالا تازه بوجود آمده غیر عادیه .
ولی فکر نکنم مسئله جدی داشته باشی . چون من که الان تو هفته بیست ودو هستم تا آخر سه ماه اول تهوع شدید داشتم . و الان سمت چپ دلم درد می گیره و انگار تمام بدنم در حال کش اومدنه خیلی درد داره . که دکتر می گه همش طبیعیه . معده درد هم دارم بعضی وقتها واژنم تیر می کشه . تازه من سه ماه اول قلب درد و طپش قلب و تنگی نفس شدید هم داشتم . که خوب شد.
اکثر درد ها تو دوران بارداری طبیعی هستند عزیزم . نگران نباش . ولی دکتر برو برای اطمینان کامل سعی کن هر ماه زیر نظر دکتر باشی و معاینه ات بکنه حتما.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اینا همه برای اینه که از این هفته رحم داره بزرگ میشه و بالا میاد و داخل حفره شکم قرار میگیره و طیبعتا به معده شما فشار میاره و باعث سوزش سر دل و حالت تهوع و... میشه سعی کن از غذاهای حاوی ویتامین B بیشتر استفاده کنی برای اطمینان بیشتر با دکترت مشورت کن راستی نی نی هم بهت تبریک میگم گلم
خدایا منوکه لاغر نمیکنی، اقلا خواهر شوهرمو چاق کن
من تجربه خودم را میگم. وقت استراحت و یا نشستن پات رو روی پات ننداز. برای من به طرز معجزه آسایی عمل کرد و درد سمت راست بدنم بخصوص در قسمت آپاندیس از بین رفت.
آب جایگزین ندارد آب را درست مصرف کنیم.....
من هفته 17 بارداری هستم و تمام اینهایی که گفتی دارم. البته تهوع رو از اولش داشتم. برای این دل دردهای وحشتناک هم صدبار رفتم دکترو معاینه ام کردن اما همه شون میگن طبیعیه. البته دردهای من خیل وحشتناک و زیاده ولی وقتی همه دکترها میگن طبیعیه خوب خیالم راحت میشه. شما هم خیالت راحت باشه ولی به هر حال خودت هم با دکترت مشورت کن تا آسوده تر بشی.
شقایق جان تمام اون علائمی که نوشتی را منم دارم البته به جز حالت تهوع و معده درد که این دو هم کاملا طبیعی هستند . بعضی از خانم های باردار را دیدم که اتفاقا از سه ماه دوم حالت تهوع دارند پس نگران نباش . من به خاطر این دردهام دکترهای زیادی رفتم که همه گفتند طبیعیه . من الان هفته 13 _14 بارداری هستم .
راستی ............ جدیدا سونو ندادی ؟ گاهی درد سمت راست ممکنه به خاطر کیست تخمدان سمت راست باشه .

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

خانم شایان بهتره مشکلتون را به صورت یه تاپیک یا موضوع جدیدی مطرح کنید تا بیشتر در معرض دید قرار بگیره و کسانی که مشکل شما را دارند بتونند کمک کنند . خیلی دوست داشتم میتونستم در این زمینه کمک کنم اما من این مشکل را ندارم .
امیدوارم هر چه زودتر مشکلتون حل بشه و روزی برسه که خبر خوب نی نی دار شدنت را بیای و بدی .

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

سلام مریم جونی عزیزم جایی خوندم که پیچیدن ناف دورگردن واسه اختلالات رحمی و ژنتیکیه ودکتر به دوستم گفته بودتاهروقت که تونستی روشکم یابه پشت میتونی بخوابی البته من خودم هفته هجدهمم ویکم که به پشت میخوابم نفس تنگی میگیرم ولی درکل سعی کن هوشیاربخوابی چون زیادطاقبازخوابیدن خون رسانی رو مختل میکنه موفق باشی مامانی جوووون فردا
CafeMom Tickers
2706