2737
2734
عنوان

فروش ماسک موی اصل لوریس Lorys

| مشاهده متن کامل بحث + 215791 بازدید | 13050 پست

آپلود عکس

کرم مو با عصاره سیر Garlic :
بازسازی کننده موهای ضعیف و تقویت کننده ریشه ها مناسب برای موهای کم پشت ضعیف و ریزش دار

عوامل گوناگونی بر ضعیف شدن تارهای مو و کم پشت شدن و ریزش آن تأثیرگذارند که به مرور زمان و بر اثر عدم رسیدگی لازم می تواند اثرات جبران ناپذیری بر حیات موها برجای گذارد
این محصول با بهره گیری از عصاره طبیعی سیر که حاوی مواد مغذی بسیار ضروری برای رشد و سلامت موهاست فیبر موها را از ریشه تا نوک مو احیا کرده و به آن ها انرژی و زندگی دوباره می بخشد
با استفاده از این کرم مو تارهای ضعیف نازک و خشک به تارهایی محکم تر پرتر و نرم تر تبدیل می شوند و خاصیت ضد ریزش بودن این کرم سبب می شود تا موها طراوت و تازگی خویش را حفظ نموده و حجیم تر و براق تر شوند
استفاده از این کرم محدودیتی نداشته وبا هر بار استحمام قابل استفاده است
لازم به ذکر است که کرم لوریس عملکردی سه کاره داشته و استفاده از نرم کننده ها ماسک ها و سرم موهای دیگر با این کرم ضروری نبوده و توصیه نمی شود

طریقه مصرف :
در هنگام استحمام و پس از شامپو کردن موها پوست سر و موهای خود را از ریشه تا نوک با مقداری از کرم لوریس آغشته کرده و کاملا ماساژ دهید و بگذارید به مدت 30 ثانیه تا 2 دقیقه بر روی موها بماند آن گاه با آب شستشو دهید

به همراه ١٠ عدد چسب سم زدایی کینوکی و یک عطر کوچک
**ماسک موی لوریس 300تومان  ارسال رایگان ** 09379266872- رو من کلیک کن    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آپلود عکس

گیونچی
ادو تویلت اسپری پی 100ml/3.3oz

رایحه ای تند و دلپذیر
ترکیبی از رایحه گرم چوب
به همراه ریحان، سرو سوزنی، اینفینیوم
مخصوص آقایان باذکاوت، با شهامت و با سلیقه

آپلود عکس

جنسیت: زنانه | نوع عطر: Eau De Perfume | بو: خنک و شیرین | فصل: چهارفصل

توضیحاتبه جرأت میتوان بهترین عطر زنانه در سالهای اخیر را وایت پچولی از شرکت تام فورد معرفی کرد ، چرا که روح بلند پروازی و رایحه بسیار بسیار گیرا ، جذاب ، زنانه ، ماندگار ، خاص و تمامی فاکتورهایی که یک عطر زنانه کامل و خوب باید داشته باشد در این عطر گنجانده شده است ، این محصول خارق العاده و بسیار پرفروش و پرطرفدار را میتوان در ردیف بهترین عطرهایی که جهان تا کنون به چشم دیده است قرار داد .

این عطر در ترکیبات خود گلهای سفید را میبیند که خود همین سبب شده تا رایحه ماندگار این محصول شیرینی خود را با گذشت هر چه بیشتر از زمان استفاده آن بیشتر و بیشتر احساس کند و تراوش این عطر در هر محیطی همگان را به خود جذب کند شیرینی خاص استفاده شده در این محصول را به ندرت در ترکیبات دیگر عطرها میتوانید بیابید .

در وصف سازنده این عطر همان بس که تا کنون بهترین و پرفروش ترین عطریات جهان توسط خانه Givaudan فرانسه تولید و معرفی میشوند که این بار نیز یکی دیگر از پروژه های قهرمانانه و موفقیت آمیز خود را در سال 2008 به جهانیان نمایش داده است .

گروه بویایی : رایحه ی گل ها و شکوفه ها
پیشنهاد استفاده : در کنار همسر و خانواده
2731

آپلود عکس

ماسک مو ی میوه لوریس- نرم کننده و براق کننده fruit cocktail
نرم‌ کننده و براق‌کننده مناسب برای انواع موها

ویتامینه مو FRUIT COCKTAIL ماسک موی میوه ، رفع عوارض ناشی از دوران بارداری ، نرم کننده ، تقویت کننده و براق‌کننده مو ، ضد سفید شدن مو ، مناسب برای انواع موها ، برگرفته از عصاره میوه ها ی استوایی + ZINK
...(( ماسک مو عصاره میوه ها ))...
ماسک مو ی ویتامینه LORYS لوریس ، با دارا بودن عصاره میوه ها ی گوناگونی همچون شاتوت ، پرتقال ، لیمو ، آناناس و دانه های روغنی همچون گردو و بادام منبع اصلی "ویتامین" های A ، E ، C ، B و املاح معدنی نظیر سدیم ، پتاسیم ، کلسیم ، روی و آنتوسیانین می باشد که سبب ترمیم شکاف کوتیکول روی موها و تغذیه آنها شده و با حفظ رنگدانه های مو از پیری زودرس در سلول های مو یا سفیدی مو جلوگیری می کند .
همچنین ویتامینه مو ی لوریس ، دارای عناصر ضدناراحتی پوست سر بوده و آنتی‌باکتریال است و نیز با بهره‌گیری از ترکیبات مغذی و نرم‌کننده میوه‌هایی همچون آووکادو و چامومیلا و ... ، درمانی است مناسب برای موهایی که سلامت و درخشندگی خود را به علل گوناگونی از قبیل بارداری ، استرس ، اشعه آفتاب و ... از دست داده‌اند .
این ماسک مو ، نرمی ، لطافت و درخشندگی را برای "موها" به ارمغان می‌آورد .
...(( ماسک نرم کننده مو ))...
برخی خواص این ماسک میوه ای ویتامینه مو :
1- قدرت نرم کنندگی عالی
2- قدرت تقویت کنندگی بالا
3- فیل تر UVA و UVB
4- ضد پیری زودرس مو ها ( سفیدی زودرس )
5- رفع عوارض مو ، بخصوص عوارض ناشی از دوران بارداری

نحوه استفاده :
پس از شامپو کردن موها ، آنهارا با مقداری از ویتامینه موی lorys ، آغشته کرده و به مدت 2دقیقه ، "پوست سر"، ریشه مو ، ساقه "مو" و نوک موهای خود را ماساژ دهید ؛ سپس با آب ولرم آبکشی نمایید .
به همراه ١٠ عدد چسب سم زدایی کینوکی و یک عطر کوچک
سلام بهار جون خوبی دوستم؟خسته نباشی

این ماسک مو با عصاره سیر مثل همون قبلیه موهارو نرمم میکنه عزیزم؟
و امروز.. روزی دیگر است.. سرشار از رمز و رازهای مخصوص خود.. کسی چه میداند..شاید امروز همان روزی باشد که منتظرش بودی!
2738
فدات عزیزم

بهار جون من از این سیره میخوام فدات شم

همون 40 تومنه گلم ؟

من فردا ساعت 1 میرم سمت فلکه دوم ارایشگاه نوبت دارم اگر بتونم و زود کارم تموم بشه برم از همسرتون بگیرم خانم گل؟
و امروز.. روزی دیگر است.. سرشار از رمز و رازهای مخصوص خود.. کسی چه میداند..شاید امروز همان روزی باشد که منتظرش بودی!
2706