2410
2553
عنوان

عکس نی نی های ناز متولد مهر 91

39939 بازدید | 821 پست
سلام دوس جونیا.........
اینم تاپیک جوجه هامون..خواهش میکنم برای آپلود عکس حتما در سایت آپلودعضوبشیید چون ممکنه عکسابعدا حذف بشه..از سایت خودمون آپ نکنین تصاویرش کوچیکه..این سایت خوبیه:http://8pic.ir
اینم دعای چشم زخم:

وإِن یَکادُ الّذینَ کَفَروا لَیُزلِقونَکَ بِأَبصارِهِم لَمّا سَمِعُوا الذِّکرَ و یَقولونَ إِنَّهُ لَمَجنونٌ * و مَا هُوَ إِلاّ ذِکرٌ لِلعالَمین *
و همانا نزدیک است کافران هنگامی که قرآن را می‌شنوند، با [نگاه‌ها و] چشم‌هایشان تو را به زمین بزنند و می‌گویند: او مجنون است؛ حال آن‌که قرآن [یا پیامبر]جز اندرزی برای جهانیان نیست.

اینم عکس آقامهراد مامان:
آپلود عکس

فهرست صفحات:

معرفی نی نی ها................................................................................1
موضوعات:
هفته اول:خواب فرشته هامون..................................................................3
هفته دوم و سوم:بامزه ترینها و خنده دارترینها.................................................4
هفته چهارم تا هفته هفتم: گزارش تصویری جشن تولد جوجه های مهر91 .................18
(تولد پرهام جونی)اول مهر 91 ..ساعت 8 صبح................................................18
(تولد ترنم جونی)5مهر91...ساعت 10:33 صبح................................................19
(تولد هلیا جونی).................................................................................22
(تولد امیرمحمد جونی)13مهر91..ساعت8:40 صبح...........................................22
(تولد دسته جممعی نینیسایتی ها- عکسهای ترنم جونی)12مهر91........................23
(تولد دسته جممعی نینیسایتی ها-عکسهای مهرادجونی)12مهر91........................23
یه وقتایی لازم نیست حرفی زده شه بین دو نفر ، همین که دستت رو آروم بگیره...
یه فشار کوچیک بده!
این یعنی من هستم تا آخرش...
همین کافیه!
باچه عکس و نی نی نازی افتتاح کردی این تاپیک رو مرسیییییی
سه چیز وجود دارد که یک کودک میتواند به فردی بزرگسال بیاموزد: شاد بودن،بدون احتیاج به دلیل همیشه مشغول انجام کاری بودن و اینکه بدانی چطور چیزی را که میخواهی،با تمام وجودت درخواست کنی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اینم نی نی ما:

آپلود عکس
دست همیشه به معنای آغوش نیست! گاهی فقط امنیت است.......... مثل «دست پـــــــــــدر»!!!! هیچ جای دنیا امنیت دستهای پدر و مادر رو نداره ! پدر و مادر تنها کسانی هستن که وقتی دیگه نداریمشون قدرشون رو میدونیم… برای شادی روح تموم پدر و مادرای آسمونی "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"****** اگه تونستین برای پدرم یه فاتحه مرحمت کنید.
2720
سلام نسرین جون. ممنون از تایپیک خوبت.
اینم امیر محمد همین الان در حال ماشین بازی
آپلود عکس
اگر چیزی را با گوشهایت نشنیدی ؛ یا آنرا با چشمانت ندیدی ؛ آنرا با ذهن کوچکت ابداع نکن ، و آنرا با دهانِ بزرگت به اشتراک نگذار ... الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
من یه ایده دارم هر کی موافقه اعلام کنه
بعد از اینکه همه عکس گذاشتم هفته یک موضوع بدیم و تا آخر هفته از اون سوژه عکس بگیریم مثلا خوابیدن. خوردن. شیطونی وووووو
زندگی زیباست ای زیبا پسند، زیبا نگر
2714
2706