2733
2734
عنوان

خرید سیسمونی از دبی

7838 بازدید | 18 پست
کسائی که از دبی سیسمونی خرید کردن یا میدونن کی حراجه و مرکز خرید های خوبش کدومه کمک کنن.
همسری و دختری عاشقتونم...... خدا جونمون دوستت داریم
عزیزم برو babay gap یا فاین فایر یا بی بی شاب کلی چیزای قشنگ میتونی بخری
در دست قلم دارم از قلب بیان دارم از نزدیک نمی بینم از دور سلام دارم.

چه کسی می داند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی ! چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی ! پیله ات را بگشا ، تو به اندازه یک دنیایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من مامانم واسه خواهرم از دبی سیسمونی آورد. از دبی مال خرید کرده بود. البته نمیدونم اونایی که خریدن تو حراج بوده یا نه.(سرویس کالسکه و این چیزا رو میگم) بهمن پارسال موقع فستیوال رفته بودن.
"آرامش"هنر نپرداختن به مسائلی است که حل کردنش سهم خداست
2738
مامان پویا جون تو سایت سیتی سنتر نگاه کردم حراج مادرکر تموم شده(تا 9 اکتبر) منم میخوام برم اکثر چیزا رو از مادرکر بگیرم.
همسری و دختری عاشقتونم...... خدا جونمون دوستت داریم
بچه ها دبی برای لباس بچه و سیسمونی کلا خیلی مناسب و ارزونه . البته من سیسمونی نخریدم اما خواهر زاده دوستم الان 2سالشه و ما هم پارسال هم امسال براش کلی لباس دخترونه های تابستونی خریدیم که واقعا خوشگل بود و ارزون . فروشگاهای که ما براش خرید کردیم تو این 2سال ایناه مادر کر همه شعبه اش - رد تگ توی ابن بطوطه - H&M KIDS - همین طبقه بالای امارات مول و بیبی زار آس - سنتر پوینت هم چیزای خوبی داره . ضمنا امسال از یه لباس بچه فروشی تو لمسی پلازا هم خرید زیاد کردیم
بعضــــــی وقـــتـا یه اتفـاقــــــــایی،
تــو زندگیت میـافتــه که...
باعـث میشه دیگـه اون آدم احمــــقِ سابـق نبــاشـــی...
و این خیلی خـــوبه!!
آلیشا جون آره حراجش تموم شده باید صبر کنی تا آخر ژانویه. حدود 4-5 بهمن فکر کنم.
راستی خواهر یکی از دوستای من ترکیه زندگی میکنه. اونجا هم قیمتای مادر کر خیلی خوبه گاهی تا 3 بارم میگه حراج بهش میخوره. حراجش مثل اینکه اوایل ژانویه هستش. بهت اون تاریخ اگه بتونی ترکیه بری نزدیکتره. البته بازم تاریخشو دقیق اگه میتونی از کسی بپرس.
"آرامش"هنر نپرداختن به مسائلی است که حل کردنش سهم خداست
2706