2733
2734
پسر من یک سالشه و از هنگام تولد رفلکس معده داشت. 4 ماهه که فهمیدم به شیر و بادام هم حساسیت داره(با تست).بیشترین غذاهای کودک یکساله با شیره(مثلا فرنی،پوره،ماست ،پنیر،خامه).ولی پسر من از خوردن هر چیزی که شیر داره محرومه.خیلی ناراحتم.اگه تجربه ای دارین در اختیارم بگذارید.مخصوصا در مورد اینکه چه چیزهایی بهش بدم که جایگزین کلسیم شیر باشه؟ممنون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ممنون عزیزم.بله به شیر خشک هم حساسیت داره.شیر خشک ببلاک AR بهش می دم.الان مدتیه چون اصلا فراورده های شیر بهش نمی دم خیلی کم بالا می یاره.دارو هم می خوره.نگرانیم از اینه که هر چی می خوام بهش بدم به نوعی شیر داره.
ضمن آرزوی بهبودی کامل برای همه بچه ها و پسر شما می خواستم خواهش کنم هروقت اگه مطلبی پیدا کردید که به این موضوع مربوط بود اگه میشه برام بگذارید.ممنون
پسر من از شش ماهگی میره مهد . خیلی سفارش کرده که چه چیزهایی نباید بهش بدن.ولی نمی دونم ارعایت می کنن یا نه.شما هم پسرت رو مهد می گذاری؟
2738
دختر من هم همین مشکل رو داره البته اون وقتی چیزی رو نخواد بخوره به زور بدم میاره بالا اوایل فکر میکردم که مربوط به رفلکس باشه بردمش دکتر و بهش شربت راینتیتدین داد که مخصوص بچه ها بود و یک شربت دیگه البته خارجیش بود چون از اونها هم خوشش نمی امد میاورد بالا که من دیگه بهش ندادم حالا شما هم باید با دکتر مشورت کنید
هوای پاک حق مسلم هر ایرانی است.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=696437&PostID=27337662#27337662
سلام
پسر من هم 10 ماه و بیست روزشه و از بدو تولد رفلاکس داشت همه دارو ها و درمانها رو انجام دادیم .اما هنوز خوب نشده.
دکتر فوق تخصص گوارش بردمش تشخیص داده باید آندوسکپی بشه امروز وقت اندوسکپی داره امیدوارم این بار زود خوب بشه.
بچه ها من تا دیروز که بردمش پیش دکتر فوق تخصص گوارش نمیدونستم رفلاکس ها انواع مختلفی دارن.مثلا رفلاکس پسر من نشات گرفته از یه آلرژی ژنتیکی هست که از پدرش به ارث برده.
حتما بچه ها تون رو ببرید پیش متخصص گوارش و این دکتر اون دکترش نکنید تا زود خوب بشه.
به هر حال داروهای شیمیایی هم عوارض خودشونو دارن.
مامان نیکان جون سلام
خواهرزاده منم بخاطر رفلکس موتیلیوم می خوره
دکتر گفته اوایل استفاده رفلکسها بدتر می شه....برای شما هم همینطور بود؟
دچاراسهال هم میشد در اثرمصرف دارو؟
خواهرزاده ام 5 ماهشه و هرچه شیر می خوره تا 2 ساعت که نوبت بعدیشه بالا می آره
خواهرم کلافه شده
شیرش هم ببلاکه
سلام خانومی . من الهام هستم . داشتم تو نی نی سایت جستجو میکردم که تاپیک چند مدت پیش شما را دیدم . امیدوارم که ایمیلم را بخونی و جوابم را بدی . عزیزم ! دختر من 4 ماهشه .1 ماه و نیم داشت که فهمیدیم آلرژی داره من رژیم را رعایت کردم و شیر خشکش هم عوض کردیم و ن.ترامیژن بهش دادیم . از همان زمان اشتهاش کم و کمتر شد و دیگه خوب وزن نگرفت . چون خوابش خوب بود و بالا نمیآورد کسی فکرش را نمیکرد که رفلاکش داشته باشه . من همش میگفتم دخترم شیر نمیخوره دکترها میگفتند مزه شیر خشکی را دوست نداره . تا اینکه بعد از تمام شدن یک دفترچه تمام کردیم تا یک دکتر فهمید رفلاکس داره . ... اصلا بالا نمیاره ولی مدام ترش میکنه . هر چی هم بهش دارو دادند مثل رانی تی دین کپسول و قرص پروپنازول بدتر شده که بهتر نشده و روز به روز داره بیشتر ترش میکنه . نمیدونم چی کار کنم ؟
هر کس مثل من بوده بچه اش با خوردن دارو خوب شده ولی دختر من بدتر شده. شیر هم اصلا خوب نمیخوره و الان که 4 ماهش تمام شده مثل 2 ماهه ها میمونه . با اینکه بچه آرومی بود اما الان بی قراره مخصوصا شبها .
من خیلیییییییییییییی نگرانم زندگی ام مختل شده هر روز گریه میکنم و از استرس دارم دیونه میشم .. میشه شما راهنمایی کنید . ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آیا کسی از شما بوده که نی نی اش با وجود مصرف دارو بدتر بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام مامان های عزیز پسر من 12 ماهشه از امروز صبح شدیداَ بالا میاره انقدر پشت سرهم بالا میاره که آخرسر زردآب میشه! دکترش برای بعد ازظهر وقت داده تا اون موقع من میمیرم میشه کمکم کنید فکر کنم دیروز یه تیکه پاکن خورد البته نمی دونم دقیق از چی اینجوری شده ولی تا به حال اینطوری نشده بود.
2706