2733
2734
عنوان

ساکنین منطقه های شهران، جنت آباد و شاهین شمالی بیاین با هم دوست شیم!

| مشاهده متن کامل بحث + 32431 بازدید | 126 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان آوین من یه آرایشگاه خونه گی به اسم آنا می شناسم که کارو قیمتش خیلی خوبه تو بهارستان 12یه سر بزنی بد نیست... خانم ارجمند 44826710
  بچه مدرسه ای داری بدو بیا تو     http://www.bamilo.com/stationary_notebook/chitra/
2728
2738
سلام خانومای گل
من الناز هستم الان هم ساکن سی و پنج متری گلستان هستیم
مامان ویانای گل رو قبلا زیارت کردم خیلی مهربون و خانوم هستند
سال اول ازدواج شهران کوچه طالقانی بودیم بعدش دیگه زدیم طرف شرق تهران و الان بازم برگشتیم اینجا
من زیاد با منطقه آشنایی ندارم اما یه کوچه پایین تر از خونمون آرایشگاه ثمین هستش که هنوز وقت نکردم برم اما تبلیغاتش رو زیاد دیدم پسرم علیرضا رو هم آموزشگاه زبان رنگین کمان سر چهارراه ستاری گذاشتم و خیلی راضی ام امیرعباس رو هم سرای محله شاهین می برم خانه اسباب بازی داره غروب ها هم گاهی اوقات بچه ها رو خانه اسباب بازی پونک می بریم ببخشید دیگه من هر چی بلدم در راستای بچه ها خلاصه می شه ههههههههههههه
الان دو ماهه اینجا ساکن شدیم منم از دوستام دورم از مادرم هم دورم
راستی کیا بچه دارن چند سالتونه ؟ من خانه دارم و بیست و پنج سالم شده
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
راستی خانوما این اطراف آتلیه خوب سراغ دارین که قیمت هاش هم خوب باشه ما اصلا عکس خانوادگی نداریم یا من پشت دوربین بودم یا شوهرم که عکس هم در نتیجه سه نفره می شه یا مامان با بچه ها یا بابا با بچه ها
راستی یادم رفت بگم علیرضا سه سالو سه ماهشه و امیرعباس بیست و یک ماهشه
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
دوستان گرامی بدلیل استقبال زیاد دوستان از شو های برگزار شده من و مامان سروش و همچین رسیدن لباسهای خوشگل جدید این هفته در سه روز پذیرای شما عزیزان خواهیم بود .

پنج شنبه16 دیماه از ساعت 11 تا 3.5 شهرک غرب علامه جنوبی

جمعه 17 دیماه از ساعت 3 تا 7 بعد از ظهر در تهرانپارس خ فرجام بین رشید و زرین . برای روز جمعه میتونید با همسرتون تشریف بیارید

کلی لباس جدید رسیده

برای اطلاعات بیشتر با شماره 09390386090 تماس بگیرید .

http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=156898
2706