2733
2734
عنوان

ساکنین منطقه های شهران، جنت آباد و شاهین شمالی بیاین با هم دوست شیم!

| مشاهده متن کامل بحث + 32430 بازدید | 126 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم هستم. بابا یادم میره بیام. عرض به خدمت شما دوستای گلم. یه سوال! مهد کودک خوب در حوالی شاهین هم اگه می شناسید بگید. چندتایی هست ولی ازشون مطمئن نیست. تو لاله 8 هم یکی باز شده که رفتم دیدم خیلی تمیز بود و مدیرشم بد نبود. ولی بیشتر دارم می‌گردم. سعی می‌کنم هر روز بیام
2728
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=8107&ChatDate=16-9-1389&PostID=9491442#9491442 بشتابید فقط امروز فرصت مونده
************ خدای تا پاکم نکردی خاکم نکن *********** بر چهره پر ز نور مهدی صلوات ........... بر جان و دل صبور مهدی صلوات تا امر فرج شود مهیا بفرست .............. بهر فرج و ظهور مهدی صلوات
2738
چرا کسی نمی یاد اینجا خانما من دوست می خوام چون بچه 6ماهه دارم نمی تونم زیاد برم بیر ون و تاحالا هم سرم شلوغ بوده تو شهران دوست پیدا نکردم دوست دارم با یه نفر که نزدیکمه همراه باشم منتظرم یعنی کسی منو دوست نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
کسی مغازه سمت شاهین شمالی، شهران، جنت آباد، آیت ا.. کاشانی، صادقیه و خلاصه این حوالی می‌شناسه که استیکر برای دیوار بفروشه. اگر خرید هم کرده باشه که خیلی عالی می شه. استیکر مثل همون دکوراتیو می‌مونه.
سلام بچه ها منم ساکن شاهین شمالی هستم...میخواستم بپرسم این باشگاه اریا دقیقا کجاست و ایا مطمئن هستین که پیلاتس داره؟ من که در به در دنبال جایی میگردم که پیلاتس داشته باشه و تا خالا پیدا نکردم
2706