2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان ماهان مرسی از راهنماییت
واریاسیون سبز با اکسیدان 1 وآب وشامپو تقریبا چه رنگیه؟
مقداراش چه قد باشه؟ موهام مصری کوتاهه
چـادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …!
2456
مامان ماهان جونم میشه عکس این چنتا رنگو که گفتی بذاری ؟ بعد اگه موهامو بشورم عوض میشه رنگش نه ؟
نیما یوشیج در جشن 1 سالگی پسرش نوشت : پسرم ... یک بهار ، یک تابستان ، یک پاییز و یک زمستان را دیدی ... از این پس ، همه چیز جهان تکراری ست جز ... مهربانی
ممنونم مامان ماهان
راستی رنگ دیگه ای رو پیشنهادنمیدی ؟ آخه آبجیم 8 روخردیه نمیخام مثل اون بشم البته اگه مجبوربشم همون 8رومیخرم اما رنگ دیگه ای اگه پیشنهادداری بگو چون الان دارم میرم همونجا
***همسرم ودخترم...... عاشقتونم***
2714
ممنونم مامان ماهان جان لطف کردی راهنماییم کردی
راستی من موهامو قبلا رنگ کردم الان 6 7سانت رشد کرده موهای خودم مشکلیه رنگی که روموهامه قهوه ایه بنظرت اگه رنگ بذارم مشکلی ایجادنمیشه مثلا رنگ موهام تا به تانمیشه ؟قسمتای رنگ شده رنگ دذیگه ای به خودش نمیگره؟ اخه عید رنگ کرده بودم موهامو
ممنونم مامان ماهان جان لطف کردی راهنماییم کردی
راستی من موهامو قبلا رنگ کردم الان 6 7سانت رشد کرده موهای خودم مشکلیه رنگی که روموهامه قهوه ایه بنظرت اگه رنگ بذارم مشکلی ایجادنمیشه مثلا رنگ موهام تا به تانمیشه ؟قسمتای رنگ شده رنگ دذیگه ای به خودش نمیگره؟ اخه عید رنگ کرده بودم موهامو
2706