2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام موهای من دکلره است رنگساژ میکنم سریع میره چیکارکنم دیرتر بره؟

میشه واریاسیون خالی رو موم بزارم؟

مرسی
چـادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …!
سلام
با موهام مشکلی پیدا کردم که پیش دوتا آرایشگر هم رفتم نتونستن برام حلش کنن
بعد از زایمانم چون نمیتونستم برم آرایشگاه یک رنگ موی قهوه ای تیره فکر میکنم شماره 4 بود گرفتم و رو موهام گذاشتم تقریبا فندقی رنگ یا ماهوتی هست سایه قرمز داره . الان تقریبا یک وجب بالای موهام خوبه ولی پایین موهام آلوده به این رنگ هست هرچی میخوام روش رنگ کنم دیگه رنگ نمیگیره میخوام موهام رو کمی روشن تر کنم ولی فقط اونجاهایی که موهای اصلی خودم بوده و بعد از اون تاریخ در اومده رنگ میگیره ارایشگر اولی که پیشش رفتم رنگ شماره 7 گذاشت رو موهام ریشه روشن شد باقیش تیره موند مجبور شد ریشه رو با رنگ شماره 5 تیره کنه ولی بعد از یکی دو هفته شستشو ریشه کاملا روشن شد
پیش آرایشگر دوم که رفتم حدودا سه ماه پیش بود رنگ شماره 6 گذاشت رو موهام و مرتب شونه میکرد که رنگ باز کنه ظاهرا یک دست شده بود ولی باز بعد از یکی دو هفته شستشو باز ریشه روشن شد و پایین موهام تیره شد
الان رنگ شماره 5 دارم میخوام بگذارم رو موهام چون ریشه موهام در اومده بعد از این مدت و سه چهار رنگ هست موهام
بگم که قد موهام هم بلنده و نمیخوام هم کوتاهش کنم
اگه روشی بنظرتون میرسه غیره از تیره تر کردن موهام از رنگ 5 بهم بگید نمیخوام رنگ موهام رو دوباره تیره کنم
تار موهام کلفته و همه آرایشگرها میگن جنس موهات خیلی خوبه
اگه دلیلی هم بنظرتون میرسه که بخاطر اون به این شکل در اومده موهام لطفا بگید آرایشگر اولی که پیشش رفته بودم میگفت مگه رنگ گیاهی گذاشتی که اینطور شده و باز نمیکنه ؟
ولی من فقط از این رنگهای پکیج که خودش اکسیدان هم داره استفاده کرده بودم که دفعه اولم هم نبود ولی اولین بار بود که این اتفاق برای موهام افتاده بود
ببخشید که داستانم طولانی شد ولی خواستم مطلب رو کاملا باز کنم که اگه پیشنهادی داشتید بهم بگید
متشکرم
2456
سلام دوتا عروسی در پیش داریم یکیش هفته دیگه ست .یکیشم 1.5ماه دیگه ست .میخام موهامو دکلره کنم.الان

ساقه موهام n11ست و2-3 سانت از ریشش در اومده

1-موهامو چه کار کنم که برای عروسی دوم دیگه رنگ نخواد؟

2- هایلایت کنم خوبه ؟که وقتی ریشه موهام در اومد دیگه نخام رنگ کنم ؟ یا کار دیگه ای هم میشه کرد ؟

3- زیتونی دوست دارم. هایلایت زیتونی خوب میشه به نظرتون یا نه ؟؟؟؟ یا یخی بهتره ؟

خدا جونم عاشقتم.....
مرسی عزیزم شکلاتی متوسط قشنگه یا روشن؟ براق میشه؟

آرایشگرم مارک ریتون استفاده میکنه؟ مارک خوبیه؟
ﺭﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ، ﺩﺭ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩﻥ ﺫﻫﻦ ﺍﺯ ﻧﮕﺮﺍﻧﯽ ﻫﺎ و توکل و شکرگزاری از خداوند است💚
منم موهامو4 سال پیش رنگ دکلره کردم وموهام سوخت حالا میخوام بعد از 4 سال مشکی پر کلاغی کنم یا معمولی به نظرتون کدومش خوبه ؟رنگ پوستم گندمی رو به سفید وچشمامم قهوهای تقریبا عسلی به نظرتون بهم میاد؟یه سوالی دیگه تا چقدر وقت بعدش میشه رنگ روشن کرد متشکرم
خدایا دوستت دارم
2714
سلام چه سایت خوبی

من موهام رنگ و مشه هفته ﺩیگه عروسی ﺩاریم میخام خوﺩم تو خونه رنگ کنم میخوام بعﺩ زایمان بهتر ﺩیﺩه بشم

موهام حالت فنﺩقی ﺩاره و مش اما فنﺩقیش به قرمزی میزنه مش جلو سرم هم به نارنجی میزنه اما بقیه روشن و قشنگن

پوستم سبزه و موهام رو شونه هام

ممنون میشم کمکم کنیﺩ
پریا دختری از جنس بلور، بالبخندی زیبا و آینده ای شیرین و دلپسند برای رویاهایمان (مامان افسانه)
سلام مامان ماهان جون. از راهنماییتون ممنون. راهنماییم میکنید باز لطفا؟ با توجه به رنگ پوستم که صورتی کم رنگه چه رنگایی بهم میاد؟ نسکافه ای دودی، عسلی دودی، شکلاتی متوسط یا زیتونی دودی؟ البته نمیخام دکوروم یا دکلره کنم. مرسی
maryam جان
اگه پایه دکلره سفید نباشه و با رنگساژ به رنگ مورد نظر برسونیدش با چند بار شامپو زدن رنگش میره . شما میتونی فقط واریاسیون رو با اکسیدان 1 و شامپو و آب قاطی کنی و به موهات بزنی . یک کار دیگه هم میتونی و اون اینه که از رنگشاژهای شامپویی آماده بخری و هروقت رنگ موهات رفت بدون دردسر موهات رو با شامپو رنگساژ بشوری . فقط توی انتخاب رنگش دقت کن .
mamane leila
عزیزم مشکل موهات فقط با دکوپاژ حل میشه .. به تنهایی و با رنگ روشن گذاشتن موهات یکدست نمیشه . چاره ای نداری . هر رنگی بذاری بعد از چندبار شستن دوباره روشنتر از ساقه هات میشه . به نظر من بازم تیره بذاری بهتر از دکوپاژ کردنه . 5 هم خوبه . همون 5 رو بذار و از شامپوی تثبیت رنگ استفاده کن .
ژاکلین جان
به نظر من مش پر و زیاد با کلاه بهتر از دکلره کردن کل موهاست . با کلاه مشهای پر و کلفت در بیار به طوریک بیشتر موهات از کلاه دربیاد . بعد که به پایه سفید رسید هر رنگی که دوست داری رنگساژ کن . تا 1/5 ماه دیگه فقط ممکنه یه کوچولو ریشت در بیاد که اونم یه رنگ روشن بذار . اونقدر خودش رو نشون نمیده . به نظر من دودی زیتونی شیکتر از زیتونی خالیه .
2706