2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

1 سوال دیگه اینکه واقعا در زمان پریودی رنگ نمیگیره ؟
نیما یوشیج در جشن 1 سالگی پسرش نوشت : پسرم ... یک بهار ، یک تابستان ، یک پاییز و یک زمستان را دیدی ... از این پس ، همه چیز جهان تکراری ست جز ... مهربانی
2720
من دیروز رفتم آرایشگاه گفتم همینو ولی تیره تر در اومده تو مایه های فندقی تیره شده . چه رنگی و چه مارکی و چه شماره ای خودم بگیرم ببرم به آرایشگاه بدم که موهام این رنگی بشه ؟
نیما یوشیج در جشن 1 سالگی پسرش نوشت : پسرم ... یک بهار ، یک تابستان ، یک پاییز و یک زمستان را دیدی ... از این پس ، همه چیز جهان تکراری ست جز ... مهربانی
نه من همون جلوی جلوی موهاشو میگم که گفتید شکلاتیه . من اونو خیلی دوست دارم .
2714
شماره رنگها ممکنه توی مارکهای مختلف تیره و روشن بشه . برو کاتالوگ رنگها رو ببین ولی فکر میکنم ریتون و bessاین رنگ رو داشته باشن . فقط یادت نره اول ساقه 20 دقیقه بعد ریشه رو بزن . 20 دقیقه بعد بشور .
خودم که جرات نمیکنم بذارم . اکسیدان چند درصد و چقدر باید باشه ؟ یعنی خودم میتونم بذارم ؟
سلام میشه منو راهنمایی کنید؟
من 6-7 ماه قبل موهامو دکلره و مش کردم..الن موهام بلند شده و دیگه هایلایت جلوی موهام رفته...از طرفی این هفته یه عروسی مهم دعوتم..مبخام دوباره برم هایلایت کنم؟
به نظرتون اینکارو بکنم موهام آسیب میبینه؟خودم خیلی موی روشن و هایلایتو دوست دارم فقط بخاطر اینکه موهام آسیب نبینه این چندماهو صبر کردم..به نظرتون حالا میشه هایلایت کرد یا نه؟
ممنون
2706