2726
مامان ماهان ممنون خانمی
اگه این سوالات رو از یه آرایشگری می پرسیدم این قدر وقت نمی گذاشت یکی می زد تو کلم از در آرایشگاش پرتم می کرد بیرون
ممنون که این قدر وقت گذاشتی وسوالات منو با حوصله جواب دادی دوست من
الهی شکر .....
مرسی گلم لطف کردی تشکر
چـادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مامان ماهان جان
به خاطر صبر حوصله ای که برای تک تک بچه ها به کار میدی ممنون

من یه سوال دارم. رنگ پوستم سفید و چشمام سبز هست. موهام 10 سانتی از ریشه رنگ موهای خودم و بقیه مش هایی هست که از کلاه در آورده بودم.به نظرت رنگ ماهاگونی تیره به من میاد یا یه رنگ n3 بزارم رو موهام

اگه ماهاگونی خوب میشه رو موهام لطف کن بگو چه شماره ای بگیرمو ترکیب رنگشو بهم بگو
بعد اگه از ماهاگونی خوشم نیاد میشه یه n3 روش بزارم که همه یه دست بشه یا نه؟

بازم ممنون
سلام مامان ماهان ممنون از تاپیکت
عزیزم اگه به سوال منم جواب بدی ممنونت میشم من تو رنگ وارد نیستم اصلا چند وقتیه موهام تو مایه های عسلیو قهوهای روشنه الان 5-6 سانت از ریشه در اومده موهای خودمم مشکیه اگه رنگ n4 بزارم یدست قهوهای تیره میشه ؟؟؟؟اول ساقه رو بزنم ؟؟؟بعد چند دقیقه ریشه رو ؟؟یا با هم بزنمم فرقی نمیکنه؟ یه قهوهای تیره خوش رنگ میخوام چی بزارم بهتره ؟

ببخشید سوالام زیاد شد خانومی
2728
ممنون مامان ماهان جان
میشه در مورد دکوپاژ کمی برام توضیح بدی ؟
الان رنگ شماره پنج گذاشتم فعلا که یک دست و خوب شده امیدوارم بعد از چند با شستن دوباره دو رنگ نشه
شامپوی تثبیت کننده چی هست ؟
من ایران نیستم میشه اسمش به زبان انگلیسی رو بگی ممنون میشم
مرسی از زمانی که میگذاری
مامان ماهان ممنون که بااین صبرو حوصله جواب میدی.
من موهامو با ترکیب n4 و n9 رنگ کردم.بعد دوماه با n9 رنگ زدم که بازم همون رنگی شد.
آیا تمام رنگها روی موی پایه(بدون دکلره) یه رنگ یا حداقل یه تن رنگو میده؟
اگه بخوام نسکافه ای روشن بزارم حتما باید دکلره کنم؟نمیشه از رنگ سه صفر یا دکوکرم استفاده کنم؟
یه اتاق خواب دوست داشتنی برای کوچولوهای نازhttp://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=28378 _______________________________________________________________________________________________ تاپیک وزنگیری نی نی ها... به زودی...
2706