2726
عنوان

تاثیر قهوه بر لاغری

41482 بازدید | 12 پست
سلام عزیزان

اثر قهوه بر لاغری

نتایج دوازده سال تحقیقات بالینی بر روی شماری از افراد که به طور روزانه قهوه مصرف می کنند نشان داده است قهوه خاصیت ضد چاقی دارد.
کافئین از خانواده میتل گزانتین است و به طور طبیعی در دانه قهوه ، کاکائو، کولا و برگ چای یافت می شود.

به موجب این تحقیقات، قهوه نه تنها برای افراد چاق مفید است بلکه کسانی که رژیم لاغری گرفته اند می توانند برای حفظ بهتر وزن جدید خود، قهوه مصرف کنند. دانشمندان هنوز نمی دانند قهوه چگونه به لاغری کمک می کند اما این طور به نظر می رسد که قهوه سوزاندن انرژی را در بدن تسریع می کند. چندین تحقیق نیز ثابت کرده است قهوه از تجمع چربی در نقاط مختلف بدن جلوگیری می کند.
علاوه بر این قهوه در انسان احساس سیری ایجاد می کند و به این ترتیب مصرف مواد غذایی کاهش می یابد.

من مقداری قهوه اوردم،
این یه فرصت کاملا اکازیونه،انصافا هرکی بخره برد کرده،چون قهوه های اصلی به شدت نایاب شده تو ایران،یعنی اکثرا قهوه های فروشگاه ها داخلی هستن،اونایی هم که خارجین،تحت لیسانس تولید شدن،مثلا استارباکس اصلش مال انگلیسه اما اینایی که تو ایرانه یا اماراته یا ترکیه و .....
اما قهوه های ما کاملا اصلیه،قیمتشونم عالیه،یعنی خیلی راحت میشه با حداقل 100-150% سود فروختشون
Camerino ORO : Made in Italy.Roma
Camerino CLASSICO : Made in italy,Roma

**** جعبه تمامی قهوه ها بدون هواست،یعنی اکسیژن داخلشون کاملا *** شن شده،یعنی به حعبه ها که دست میزنید انگار بتن توشه :دی ،فرق کار ایتالیا با این کشورای درپیت تو همیناس دیگه
عطر،طعم،کیفیت و خلوص قهوه ها رو کاملا تضمینی میدم،یعنی هرکی کوچکترین ایرادی دید میتونه بیاد پس بده و پولشو بگیره
٠٩١٢٥٥٠٨٦٣٧
قهوه تلخ

قهوه برای سلامتی مزایای بسیاری دارد؛ اما مقدار مصرف و استفاده سالم از آن بسیار مهم است. قهوه اصلاً کالری ندارد. قهوه تلخ (بدون شیر) سرشار از آنتی‌اکسیدان است که به خلق و خوی بهتر شما، تمرکز بالاتر، کاهش خطر دیابت و سرطان کمک می‌کند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

قهوه ها با تضمین ایتالیایی،اصلی بودن و کیفیت و عطر و خلوص فروخته میشه
خودتونم اوضاع بازار رو میدونید،قهوه های ارجینال واقعا کمه تو بازار،استارباکس و غیره هم اکثرا تحت لیسانس هستن و متاسفانه اصلیشون به ایران نمیرسه

نوشیدن منظم و دائم قهوه، فوایدی به همراه دارد که شاید از شنیدن آن تعجب کنید:

قهوه می‌تواند خطر بیماری کشنده کبدی را تا ۴۰ درصد کاهش دهد و بیشترین تاثیر را بر افرادی دارد که کبدشان مشکل‌دار شده است.

احتمال ابتلا به دیابت نوع ۲ با مصرف دائم قهوه کاهش می‌یابد.

سرطان روده بزرگ سومین سرطان شایع در سراسر جهان است و بااینکه نتایج تحقیقات متفاوت هستند، اما وجه اشتراکی دارند که بر کاهش احتمال ابتلا به این سرطان تا ۵۰-۲۰ درصد با نوشیدن قهوه اشاره دارد.

براساس مطالعات انجام گرفته، کسانیکه به طور منظم قهوه می‌نوشند، تا ۶۰ درصد در میانسالی کمتر به بیماری آلزایمر مبتلا می‌شوند.

جای هیچ شکی نیست که این نتایج برایتان تعجب‌آور بوده است. پس اگر نگران نوشیدن قهوه بوده‌اید، این حقایق را درمورد این نوشیدنی عالی به خاطر آورید.

چطور می‌توانید بهترین استفاده را از قهوه ببرید

آخر اینکه، چنر نکته ساده هست که موقع نوشیدن قهوه باید به خاطر بسپارید. بهتر است یک دستگاه قهوه‌جوش خریداری کنید یا قهوه را دم کنید زیرا قهوه‌های آماده شدیداً فراوری‌شده هستند و فواید آن را کاهش می‌دهد. می‌توانید در روز ۴-۲ فنجان قهوه میل کنید، مگراینکه از فشارخون بالا رنج ‌ببرید یا باردار باشید که در این شرایط می‌توانید از پزشکتان میزان قهوه‌ای که می‌توانید در روز مصرف کنید را سوال کنید.

قهوه تاثیر مثبتی بر سلامت شما دارد و باید از آن لذت ببرید. هر فنجان از آن می‌تواند همان تاثیری که در صبح یا در یک روز به طور متوسط بر بدنتان دارد را در درازمدت به آن برساند.
مردمان
دقیقا خود من هم تاثیرشو دیدم، از وقتی این قهوه ها رو برای اولین بار اوردیم جون خیلی خوش طعم و خوش عطر بود هر روز میخوردم، با اینکه ادم بر خوری هستم ولی همه میکفتن جقدر داری لاغری میشی،
من مقداری قهوه اوردم،این یه فرصت کاملا اکازیونه،انصافا هرکی بخره برد کرده،چون قهوه های اصلی به شدت نایاب شده تو ایران،یعنی اکثرا قهوه های فروشگاه ها داخلی هستن،اونایی هم که خارجین،تحت لیسانس تولید شدن،مثلا استارباکس اصلش مال انگلیسه اما اینایی که تو ایرانه یا اماراته یا ترکیه و .....
اما قهوه های ما کاملا اصلیه،قیمتشونم عالیه،یعنی خیلی راحت میشه با حداقل 100-150% سود فروختشون
Camerino ORO : Made in Italy.Roma
Camerino CLASSICO : Made in italy,Roma

**** جعبه تمامی قهوه ها بدون هواست،یعنی اکسیژن داخلشون کاملا *** شن شده،یعنی به حعبه ها که دست میزنید انگار بتن توشه :دی ،فرق کار ایتالیا با این کشورای درپیت تو همیناس دیگه
عطر،طعم،کیفیت و خلوص قهوه ها رو کاملا تضمینی میدم،یعنی هرکی کوچکترین ایرادی دید میتونه بیاد پس بده و پولشو بگیره
٠٩١٢٥٥٠٨٦٣٧
قهوه مارکش کمرینو هستش که زیر مجموعه شرکت مرگانتیه،الته خود کمرینو فروشگاه جداگونه داره تو رم،محض اطلاعت گفتم که زیر مجموعه ی مرگانتیه :-)

کاپو هم که dan jerez

اینم عکس

http://upload7.ir/images/02966285763759333998.jpg

http://upload7.ir/images/43485266327311268023.jpg

من از هردوقهوه هامیخوام ،اسمس دادم، جواب ندادید
٠٩٣٠٢٩١٢٦٩٩.....لاغرى موضعى به روش فریز چربى (بانداژ) ، بادى رپ و مانکن استایل ، جلبک دریایى· پاسخگویی ظهرها تا قبل از ساعت 5 . بغیر از روزهای تعطیل····بقیه مواقع هم چنانچه مساعد باشم پاسخگو خواهم بود·ارسال اسمس در تمامی ساعات. تاپیک1:http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=329175&PageNumber=1 تاپیک2:http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=341544&PageNumber=1 جهت عضویت در خانه تناسب و نیز دریافت رژیم روزانه رایگان روی لینک زیر بزنید ‏https://tlgrm.me/joinchat/Bgwhvzv9K8VnxMWY6RXxXw