2726
عنوان

کی ضرافت زنانه بلده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9971 بازدید | 23 پست
ببین خانوم گل به نظر من هم ظرافت زنانه ذاتی است ولی با همه این احوال ما یک کلاس آداب معاشرت می رفتین که یک چیزهایی بمون یاد دادن
اول از همه طرز خندیدن و حرف زدنه که نباید بلند و زیاد و خشن صحبت کنیم و بخندیم یک خانوم همیشه هنگام خندیدن دستش را جلوی دهانش میگیره و هرچقدر هم از ته ل بخنده دهانش را زیاد باز نمی کنه و صدای خیلی بلندی از دهانش خارج نمی شه
همینطور در ورد گریه کردن
شوخی های یک خانوم باید خیلی ظریف و با درصد نکته سنجی بالا باشه بدون استفاده از کلمات یا حتی مضومن های بد
که البته اینها خیلی مفصله و با دوتا جمله نمیشه کامل توضیح داد
طرز راه رفتن و نشست و برخاست و غذا خوردن هم خیلی مهمه
باید خیلی آرام و با قامت راست اه رفت که ما مثل قدیمیها کتاب رو سرمون میگذاشتیم و راه می رفتیم اونم با کفش پاشنه 10 سانتیروی یک خط صاف
یک خانوم کمتر پیش میاد که توی جمع ته صندلی فرو بره و لم بده
همیشه سر صندلی باید نشست و پاها را روی انداخت و یا کنار هم جفت کرد و دستها را خیلی زیبا روی پا گذاشت
و خیلی چیز های دیگه
کلاسی که ما می رفتیم تعطیل شد و مدرس ما که خودش تو فرانسه تربیت شده بود برگشت اونجا
نمی دونم اگه علاقه داری سعی کن یا کتابهایی در این مورد پیدا کنی و یا کلاسهاشو
ولی چیزی که میتونه فعلا آقای همسر را راضی کنه تغییر ددن لحن صحبته که از خشن آرام آرام به سمت لطیف تغییر پیدا کنه
ما خانوم ها گاهی یادمون میره زن هستیم و مثل مردها حرف می زنیم و می خندیم و شوخی می کنیم که مردها اصلا خوششون نمیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه چیزی بگم ناراحت نشی.بنظر من شوهره خواسته بهانه بیاره.مگه همه زنها ظرافت دارن؟؟؟؟؟اینجوری باشه نصف مردا زناشونو ول میکنن.باید بهش بگه:درسته شاید من ظرافت ندارم اما اولا هرکس یه جوره و این یه چیز ذاتیه و تزریقی نیست.ثانیا تو باید خوشحال باشی که من ظرافت ندارم چون زنهای خیلی نجیب اینجوری هستن و مردای نامحرم هم جذبم نمیشن.اینجوری خیال تو هم راحتتره
با شکیبا موافقم : مرد اگه خوب باشه باید از نجابت زن خوشش بیاد نه از ظرافت . این دوست شما هر طوری نشون بده باز اون مرد کوته فکر ممکنه یه زن دیگه رو تو ذهنش تصور کنه
کرانه هههههههههههه راست گفتی
2728
به نظر من زن حتتتتما باید ظرافت داشته باشه اممممما توی خونه، نه پیش مرد نامحرم مرد باید بدونه که این زن ، تمام ظرافتش مال خودمه و مال هیچ کس دیگه ای نیست این ، زندگی رو پایدار نگه میداره متاسفانه الان زن ها و دخترها، اصلا فکر نمیکنن که دارن جلوی کی ناز و ادا در میارن؟... دارن دل کیو میبرن؟ حتی خیلی از زن های متاهل هم جلوی همه مرد ها ناز و ادا دارن و متوجه نمیشن که دارن زندگی یکی دیگه رو از هم میپاشونن. کاش همین بلا سر خودشون هم بیاد...
برای همکاری در فروش در واتسپ به این شماره پیغام بدهید:09353525425                          

بچه ها من خیلی وقته دنبال این چیزا هستم خیلی کتاب و فیلم نگاه کردم بی فایده بود یه دوره تو گوگل پلی هست به اسم پیوند عقل و عشق عالیه دوره هاش دنیامو زیرو کردابهتون پیشنهاد میکنم شما هم یه سر بهش بزنید

@zeeendegy اینم کانال تلشون

اینم پیج اینستاشونه

@mindandlove1