2733
2734
پیرو درخواست مامانی شهریوری جدید و با اجازه از دوستای قدیمی خودم و به علت سنگین شدن تاپیک قبلی این تاپیک رو ساختم
از امروز که اولین گروه بچه های تاپیک شهریور 90 وارد 2سالگی میشن تاپیک 2 رسما کارش رو شروع میکنه.
دست هایی که کمک میکنند بسیار مقدس تر از لبهایی هستند که دعا میکنند(کوروش بزرگ)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت الهام جونم ولی اون تاپیک سنگین شده بود خیلی بعدشم اون تاپیک محفوظه تکون نمیخوره :*
2731
اینجا جا داره که تولد آمور خان و شاینا خانم و نارون خانوم رو به عنوان اولین شهریوریای تاپیکمون تبریک بگم
کودک / تاریخ تولد /وزن تولد/ قد تولد /شهر/ وزن دو سالگی�/قد دو سالگی
آمور / 1 شهریور/ 3300 / 51 س / تهران
�شاینا / 1 شهریور/�
آوان/2 شهریور/ 3350/ 53س/ کرمانشاه/ 14.600/ 94س
�فاطیما/6شهریور/2450/ 41س/ اصفهان
کیانمهر / 6 شهریور/51/3600/تهران
�ریحانه /6 شهریور /3510 /48/بوشهر
�آراد / 6 شهریور�
محمد/6 شهریور/3100/49س/مشهد
سارا/21شهریور/3350/49/تهران
�نازنین زهرا/ 23 شهریور / 3600/ 50 سانت/تهران
�آروین /4مهر /3550 / 50س /اصفهان/�
2738
نارجونم اگه میتونی بیا از حال آمور بگو که عکسش خیلی ناراحتم کرد بچه کوچولووووو.

جنتی جان به نظرم بشین جدی با شوهرت صحبت کن یعنی چی به بچه انقدر توهین میکنه خوب شاید یکی از دلایل صحبت نکردن عارف همین باشه و وجود بچه دوم خوب عار گناه داره تو روحیش تاثیر منفی میزاره خیلی ناراحت شدم هرچقدر هم خسته باشه از کار بیرون حق نداره به بچه توهین کنه .
سلاممم
تاپیک جدید مبارککک

تولد اول شهریوری ها مبارک انشاالله 120 ساله بشن.

دوستان گلم
ممنون از راهنمایی هاتون
منم با نیکو جان موافقم.

دلم نمیاد فردا که پسرم زبون باز کرد,حرف بد بزنه و یکی اونو بی تربیت خطاب کنه!!!!

عارف خیللی پسر خوبیه خب طبعا کنجکاو و بازیگوش هم هست .
تو این سن بچه کار خودشو میکنه حالا چه با زبون خوب و چه با توهین و سر و صدا مثل فنر بر میگرده دوباره اون کارو انجام میده.

چه کاریه که اونجوری بد و خشن با بچه برخورد بشه.
خسته شدممم

نمیتونم بیخیال باشم و نه میتونم تو این سن شوهرمو تربیت کنم.

CafeMom Tickers

CafeMom Tickers
سلام به همگی.

اول تبریک به مناسبت تایپیک جدید.

واما تبریک دوم بابت تولد آمور و شاینا و نارون جون.تولدتون مبارک ان شالله تولد102سالگیتون کنار نوه نتیجه هاتون.

نارجون منم خیلی ناراحت شدم بیا بگو آمورچطوره.

نانسی جون قدم نو رسیده مبارک. شوهرتم شاید یهو خونه شلوغ تر شده و تو سرت شلوغه یکم عصبی شده.سعی کن با صحبت کردن آرومش کنی عزیزم هرچند می دونم این کارو می کنی اما بیشتر باهاش صحبت کن و دلیل عصبی شدنشو ریشه ای بررسی کن عزیزم.

الهام جون یه چیزی بگم من یه همکار داشتم سه تا پسر داشت خیلی اذیت می شد همیشه یه جورایی می نالید چند وقت پیش شنیدم باز بچه آورده داشتم شاخ در می آوردم دیگه واقعا موندم الان چی کار می کنه اما لااقل این یکی دختر شده بود مواظب باش یه وقت دیدی بعد این یکی یکی دیگه هم بهتون اضافه شدالبته شوخی کردم اگه فعلا نی نی نمی خوای بعد اینکه نی نیت به دنیا اومد دستگاه (iud)بذار این جوری خیالت راحت تره.
خوشبختی داشتن دوست داشتنیها نیست ! دوست داشتن داشتنیهاست( کوپلر)
سلام. نینا جون دستت طلا .تاپیک جدیدمون مبارک. هر چند من قبلی رو بیشتر می دوستم.
تولد گلای قشنگ شهریوری مون مبارک. شاینا گلی، آمور خوشگله و نارون عسلی مبارک

واای نارجون آمور چی شده چشمش. طفلک درست نزدیک تولدش. ان شاءالله که زود خوب بشه. حشره زده؟ یا ضربه خورده؟

جنتی جون تولد دخملیت مبارک. الهی گناه داره به خدا این گل پسرت. مواظبش باشید . الان براش یه رقیب هم اومده خیــــــــــــــــــــــــلی باید مراقب رفتارتون باشید. کاش زودتر زبون باز می کرد . حداقل می فهمیدید چی میخواد. اون وقت مشکلاتتون کمتر می شد.

2706