2726
عنوان

یه نذر برای همه ی مشکل دارا و حاجت مندا که ردخور نداره..

| مشاهده متن کامل بحث + 544444 بازدید | 1715 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی که هممون حاجتامون برآورده به خیر شه.منم 53000 تاشو فعلا فرستادم و ان شاءالله اگه وسطش حاجتمو بگیرم تا آخرش میفرستم.صلوات بر رسول خدا و آلشونه و ان شاءالله آقا با کرامتشون با ما رفتار میکنن و روایی حاجاتمونو از خدا میگیرن برامون.برای براورده به خیر شدن حاجات همه یه صلواتم اینجا بفرستید عزیزان.
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
مخاطب خاص، فقط خداس [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2728
الهی که هممون حاجتامون برآورده به خیر شه.منم 53000 تاشو فعلا فرستادم و ان شاءالله اگه وسطش حاجتمو بگیرم تا آخرش میفرستم.صلوات بر رسول خدا و آلشونه و ان شاءالله آقا با کرامتشون با ما رفتار میکنن و روایی حاجاتمونو از خدا میگیرن برامون.برای براورده به خیر شدن حاجات همه یه صلواتم اینجا بفرستید عزیزان.
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
من الان این تاپیک و دیدم منم نذر کردم انشاالله که حاجتمو بگیرم برای منم دعا کنید
انشاالله که همه حاجت روا بشیم
من در آرزوی مادر شدنم [smiley]s/sm65.gif[/smiley] خدایا نا امیدم نکن [smiley]s/sm_31.gif[/smiley]
سارا جون نیتش چه جوریه؟؟؟میشه توضیح بدی؟؟؟
خدا جونم خیلی دوست دارم ازت ممنونم که من و عشقمو بهم رسوندی...همیشه هوامونو داشته باش...هوای همه جوونارو داشته باش...
هیچی لالا جان نیت میکنی 124000 صلوات بفرستی و از خدا میخوای به ضمانت این 124000صلوات حاجتتو برآوره کنه.اگرم بخوای میتونی همیکنه میفرستی هدیه به امامان کنی که ثوابشم بیشتر شه یا مثلا از جانب امام زمان هدیه کنید به امامان دیگه که به حرمتشون ان شاءالله خدا حاجتتونو برآوره به خیر کنه
عزیزم من یبار از یه روحانی که توی تی وی صحبت میکرد شنیدم که میگفت زرنگ باشید وقتی که میخواید ذکری دعایی چیزی انجام بدید از طرف امام زمان مثلا هدیه کنید به پیامبر یا امامان دیگه.میگفت اینجوری خیلی ارزشش بالاتره چون ما خودمون ارزشی نداریم که اما وقتی این رو یه هدیه میکنیم و از جانب امام زمانمون که حاضر هستن به پیامبر و یا مثلا ائمه هدیه میکنیم کارمون ارزش پیدا میکنه و بعد مسلما چون ما اون رو از جانب امام زمانمون به مثلا امام رضا هدیه دادیم ازمون پذیرفته میشه.چون از جانب امام زمانمون هدیه کردیم و ان شاءالله به حرمت ایشون روی مارم زمین نمیندازن و ایجوری ثواب و اجرش جندین برابر میشه
یه مثال خودمونیش این میشه که شما یه هدیه مثلا برای همسرت میگیری اما چون میدونی برای همسرت لذت بخشه که این هدیه رو از دست بچتون بگیره یا میدی اون بهش بده یا میگی اینو بچمون واست گرفته.بعد میدونی این چقدر براش ارزش داره.البته این مثاله ها اما ما ذکر صلوات که خودش خیلی با ارزشه اما ما آدمای ناقابلی هستیمم و میخوایم ذکری رو برای حاجاتمون ختم کنیم و ثوابشو هدیه بدیم مثلا به حضرت فاطمه .خب وقتی امام زمانمون رو این وسط واسطه کنیم و بگیم ما این هدیه رو از خود ناقابلمون با رابطمون که امام زمان هستن و از جانب ایشون هدیه میکنیم که به واسطه ایشون ما هم ارزشی پیدا کنیم.
البته میتونیم از جانب امامان دیگه هم هدیه بدیما.ولی چون امام زمان امام حاضر ما هستن اینطورم میشه.اما میشه از جانب هر امامی به دیگری هدیه داد مثلا از جانب امام رضا به حضرت علی و ....
سلام عزیزان اینجاهم برید جواب میگیرید ایشالا
کلی دعا و نذر مجرب که جواب گرفتن بیان شده:
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=711244&PostID=27920693#27920693
من یه ثنای سپیدقبا و خوشبخت میشم با دعا و صلوات زیبای شما ؛ همه شما خوبانو به ذکر صلوات و دعا برای خوشبختی همه جوونها دعوت میکنم : اللهم صل علی محمد ص و آل محمد ص
یکیش اینه

ختم 40 روزه ی بسم الله الرحمن الرحیم به حق بسم الله الرحمن الرحیم
روز اول یک دور تسبیح ....روز دوم دو دور....روز سوم سه دور ..تا چهل روز

من یه ثنای سپیدقبا و خوشبخت میشم با دعا و صلوات زیبای شما ؛ همه شما خوبانو به ذکر صلوات و دعا برای خوشبختی همه جوونها دعوت میکنم : اللهم صل علی محمد ص و آل محمد ص
2706