2726
عنوان

یه نذر برای همه ی مشکل دارا و حاجت مندا که ردخور نداره..

| مشاهده متن کامل بحث + 544499 بازدید | 1715 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام ،‌ من یک سوال در این مورد دارم ؟ اگر با فرستادن تعدادی حاجت گرفتیم باید تا آخر 124000 تا را بفرستیم یا نه ؟ چون خیلی زیاده حدودا چند روز زمان میبره تا همه صلوات ها را بفرستیم .
2728
سلام.خیلی ممنون لاریسا جان.خداخیرت بده.من شروع کردم.فقط اگه انشا ءالله وسطش حاجتم رو گرفتم باید تا آخرادامه بدم؟
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
سلام.صبح بخیر.لاریسا جان یادم رفت بپرسم که هنگام صلوات فرستادن باید با وضو و حجاب باشیم مثل موقع نمازخوندن؟موقع پری چی میشه ادامه داد؟منتظرجوابتم و مرسی
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
لاریسا جان هنوز نیومدی؟من منتظرم.ببخش که اینقدرسوال پرسیدم.آخه شنیدم بعضی ختمهارو دقیقا باید شرایطش رو رعایت کنی
لاریسا جان من از امروز شروع کردم به فرستادن صلواتها... تو را خدا دعا کن که حاجت من هم برآورده بشه... من منتظر پی ار شوهرم هستم دعا کنید که جور بشه من از این همه فکر و خیال راحت بشم... انشاالله که حاجتم برآورده شد همیشه دعات میکنم خانومی
زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکیکه همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتن آن را از بین میبرد
لاریسا جان شما همونی هستی که هفته پیش رفتی مشهد؟
اگه خودت هستی یادت موند برای منم دعا کنی؟
ممنون بابت نذری که گفتی....یه جورایی از بندگی خودم داشتم ناامید میشدم....فکر کردم اونقدر بد هستم که خدا اصلا حاضر نیست حاجتمو قبول کنه...اما حالا نور امیدی توی دلم میبینم....ایشالا همه حاجت روا بشن....تو و خانواده محترمت هم شاد و سلامت باشید
یا رب نظر تو برنگردد...
2706