2733
2734
سلام دوستای خوبم.حالتون خوبه؟ببخشید خواستم بدونم میشه اوایل بارداری قرص سرما خوردگی خورد؟اصلا چه داروهایی رو میتونیم استفاده کنیم.چه داروهایی رو اجازه استفادشو نداریم.راستش بچه ها من 2 روزه بد جوری سرما خوردم.باید تا پریودم صبر کنم ببینم باردار هستم یا نه.اخه اقدام کردم.واسه همین گفتم جانب احتیاط و رعایت کنم و ندونسته دارویی نخورم.ممنون میشم اگه بیایید و لطف کنید و تجربه هاتونو برام بزارید.قربونتون برم.
خانمی اگر هنوز جواب آزمایشت مثبت نشده اشکال نداره بخوری . ولی سعی کن قرص کدئین کمتر استفاده کنی . اسید فولیک حتما بخور.
خیلی ها می گن تا چهل روز اول جنین از خون مادر تغذیه نمی کنه به خاطر همین اگر قرص هم بخوری مشکلی مطمدئن باش پیش نمی یاد . در ضمن وقتی هنوز نمی دونی بارداری یانه چرا الکی میخواهی درد بکشی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام نسیم جون
من که باردار بودم دکتر گفت قرص سرماخوردگی واستامینفن 325 اشکالی نداره ، ولی دیفمن هیدرامین که برای آبریزش است نخور و بهتره با مایعات زیاد و شلغم و استراحت کافی خودت رو درمان کنی عزیزم .بوخور هم یادت نره با اکالیپتوس.
اگه فکر می کنی بارداری فقط مجازی استامینوفن ساده بخوری بدون کدئین

قرص سرما خوردگی هم نخوری بهتره

مهم اینه که تب نداشته باشی
سرما خوردگی دوره داره که خودش خوب میشه، شلغم و لیمو شیرین بخور عزیز
منم تو هفته های اول بارداریم شدید مریض شدم و اینارو دکتر بهم گفت الانم زن داداش کوچیکم بارداره و 6 هفتشه وسرما خورده دکتر رفت همینارو بهش گفتن
اللهم عجل لولیک الفرج
2738
دوستای خوبم از همتون ممنونم که لطف میکنید و پاسخ میدید.بچه ها بدنمم داره درد میگیره.فکر کنم نیاز به انتی بیوتیک پیدا کنم.من الان تو خونه فقط قرص استامینوفن کدئین و کلد استاپ رو دارم که متشکل از 3 تا قرصه واسه سرما خوردگی .نمیدونم چکارکنم ؟لطفا بازم نظر بدید عزیزان.در ضمن ایرانم نیستم که بتونم شلغم و لیمو شیرین پیدا کنم و بخورم.

اومدم بگم کاش روزایه الانم مثل اون وقتا بود و سرما خوردگی واقعا سرماخوردگی بود و همه با خیال راحت دوره مریضی رو طی میکردیم.ولی ااین روزا حتی از یه سرماخوردگی هم نمیتونیم با آرامش بگذریم و باید استرس و قرنطینه رو تحمل کنیم.کاش روزایه بدون کرونا خیییلی سریع برسن

مادرم نور چشمامه.بدون اون کور مطلقم