2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من میدونم که میوه هارو برشهای نازک می زنید و بعد توی آب و شکری که چند دقیقه جوشوندید می اندازید و دوباره از توی این شهد در میارید و شهد اضافه اشو میگیرید و توی سینی فر می چینید بعدش توی کمترین درجه فر میزارید تا دو سه ساعت بمونه تا خشک بشه و چند بار زیرو رو میکنید
میوه هائی که اینجوری خشک می کنید خیلی خوش طعم و عالی میشه و حتی میوه های زمستونی هم میتونید خشک کنید واسه پذیرائی از مهمونها در شب چله
البته این نقل قوله از یکی از دوستان . من تا حالا این کارو نکردم
خشک کردن سبزی در مایکویو(همه مطالب نقل قوله )
یه مقدار نعنا تو سبزی خوردن زیاد اومده بود امتحانی گذاشتم تو سینی مایکرو ویو همینطوری 5 دقیقه بهش زمان دادم ولی مرتب چک کردم دقیقا" یادم نمیاد چقدر طول کشید که خشک شد خیلی خوشرنگ و عالی شد.
2714
طرز تهیه پیازداغ با مایکروفر

من یه پیاز رو خرد کردم... یه قاشق روغن مایع روش ریختم..... قدرت 100 درصد... 5 دقیقه زمان...یه هم کوچولو زدم.... 4 دقیقه زمان.... باز به هم زدم... 2 دقیقه زمان....به هم زدم... 1 دقیقه زمان دادم.... 30 ثانیه.... 30 ثانیه....30 ثانیه

بعد یه قاشق زعفرون ( بعد از اینکه توی آب حل شده بود!!!) اضافه کردم و 30 ثانیه دیگه زمان دادم..
ولی اینو خودم امتحان کردم عالی بود

البته درسته شما خشک کردن میوه را خواسته بودید ولی من مطالبی که داشتم را گذاشتم شاید به دردتون خورد .
من میوه را روی بخاری خشک می کنم عالی میشه . روی یک سینی یک پارچه تمیز می اندازم میوها را می چینم روش بعد روی بخاری که با حرارت ملایم روشنه می ذارم . بعد معمولا" 7-8 ساعتی آماده میشه . مخصوصا" کیوی عالی میشه

مامان مهشید جون، میوه خشک یه تنقلات سالم برای بچه ها است.مخصوصا که مثلا میتونی میوه های تابستونه را در زمستان بخوری و برعکس.در ضمن به نظرم خیلی بهتر از چیپس و پفک هست. مثل اینکه اینجا کسی نمیدونه چظوری با مایکروفر میشه خشکشون کرد.