2726
عنوان

کاهش وزن تدریجی‌

| مشاهده متن کامل بحث + 103186 بازدید | 5383 پست
مرسی از همگی
سلورا جون ممنون ازت
من دیروز 1300 تا خوردم ولی یه عالمه فعالیت داشتم خدایی راستی به نظرتون تخم کتان خوبه و میتونه کمک کنه به چربی سوزی بیشتر
موندم بخرم یا نه
من خدایی دارم ، که در این نزدیکی است نه در آن بالاها مهربان ، خوب ، قشنگ چهره اش نورانیست گاهگاهی سخنی می گوید ، با دل کوچک من، ساده تر از سخن ساده من او مرا می فهمد ، او مرا می خواند ، او مرا می خواهد …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوست جونا فکر نکنم بتونم بیام کیانا جون ولی سعی میکنم با گوشیم اگر شد بیام منم موافقم اینجا خیلی بهتره هر مطلب خوبی بود بهم میگیم
من یک رژیم دیدم در مورد آب درمانی بود خیلی جالب بود ولی خیلی سخته من که نمیتونم
نوشته بود کلی از بیماریها ناعلاج رو میشه به این روش از بین برد حالا تا چه حد صحت داشته باشه نمیدونم
به لطف خدای مهربون من روز به روز به شادی موفقیت و خوشبختی نزدیکتر میشم
خوش به حالت میری مسافرت
حالشو ببر حسابی
خوش بگذره بهت هلما جون
من خدایی دارم ، که در این نزدیکی است نه در آن بالاها مهربان ، خوب ، قشنگ چهره اش نورانیست گاهگاهی سخنی می گوید ، با دل کوچک من، ساده تر از سخن ساده من او مرا می فهمد ، او مرا می خواند ، او مرا می خواهد …
2728
آره مسافرت همه لذتش به خوردنیهای غیر مجازه
اشکال نداره بعدش میای اینجا دوباره شروع میکنی شوهر من آشپزیش عالیه اصلا از غذاهایی که میپزه نمیتونم چشم پوشی کنم خودش میخوره اصلا وزنش تکون نمیخوره اما منه شکمو تا میخورم شکمم میزنه بیرون
الان یه هفته اس غذاهاشو نمیخورم چون خیلی چرب و چیلیه کلی از دستم ناراحته و همش میگه نمیخواد رژیم بگیری بی خیال امشب شو و .... تا حالا همچین اراده ای نداشتم واسه رژیم گرفتن مخصوصا اینکه دیدم اینقد راحت تو یه هفته کم کردم انگیزم بیشتر شده
آها راست میگی باشه نمیخرم چه کاریه
خوب اول از همه سعی کنید همسراتونو متقاعد کنید که همراهتون باشن من همیشه با همسرم سر سفره میشینم ولی غذای خودمو میخورم و اینکه مصرف سبزیجات فراموش نشه برا من که عالیه چون من بیشتر مواقع یبوست بودم الان خیلی بهترم
دلم یه خلوت تنها با خدا میخواد......
زمان‌های صحیح آب خوردن

با زمانبندی صحیح آب خوردن اثر آن را در بدن خود بالا ببرید
دو لیوان آب: بعد از بیداری، کمک می کند به فعال کردن ارگان های داخلی
یک لیوان آب: 30 دقیقه قبل از غذا، هضم راحت غذا
یک لیوان آب: قبل از گرفتن حمام، کمک می‌کند به کاهش فشار خون
یک لیوان آب: قبل از خواب، به منظور جلوگیری از سکته مغزی یا حمله قلبی
به لطف خدای مهربون من روز به روز به شادی موفقیت و خوشبختی نزدیکتر میشم
2706