2733
2734
عنوان

کاهش وزن تدریجی‌

| مشاهده متن کامل بحث + 103191 بازدید | 5383 پست
مرسی سما جون از راهنماییت خیلی عالی بود ممنون

بچه ها منم از امرو شروع کردم و خیلی هم خوشحالم باورکنید همیشه که رژیم بودم احساس افسردگی داشتم که چرا باید غذای من با بقیه فرق داشته باشه یا چرا برای بقیه غذا درست کنم و خودم نخورم از همتون ممنونم

گزارش کارامروز من تا بدین لحظه:
صبحانه: دوکف دست نان سنگک140+1گردو30+30گرم پنیر80+اقاشق مربا خوری عسل20=270
نهار: یک سیخ جوجه200+سالا50+دوغ60=310
چای +5عددکشمش+2 تا توت خشک=10
فعلا: 590
به نظرتون درست حساب کردم؟؟

راستی میخوام روزی یکدونه هم مولتی ویتامین بخورم اونم باید حساب کنم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلورا جان واقعا بهت تبریک می گم یعنی میشه منم بیام و اینجا بنویسم بچه ها شدم 60 هوررراااااااا

راستی یه روزی که قراره آزاد باشیم هرچی خواستیم بخوریم بدون در نظر گرفتن کالری ؟ فقط یک وعده و یک میان وعده؟

اونوقت رژیم تثبیت چطوریه؟ آخه همش می ترسم کم بشم باز بیاد سرجاش
2731
بچه ها چی کار کنم
امروز کله پاچه لومبوندم ای کارد بخوره به این شیکمم مادر شوهرم پخته بود اگه نمیخوردم حسابی ناراحت میشد الان خیلیییییییییی ناراحتم اعصاب ندارم اصلا دلم نمیخواد بدونم چند کالری بوده

بچه ها اگه یه رژیم 3 روزه میوه و آب بگیرم به نظرتون جبران میشه ؟؟؟؟
من خدایی دارم ، که در این نزدیکی است نه در آن بالاها مهربان ، خوب ، قشنگ چهره اش نورانیست گاهگاهی سخنی می گوید ، با دل کوچک من، ساده تر از سخن ساده من او مرا می فهمد ، او مرا می خواند ، او مرا می خواهد …
2738
دوستانی که ناراحتن برای یک وعده ای که آزاد میخورن اصلاااااااااااااااااااااااااااا ناراحت نباشید

این بار دهم هست که میگمدر هفته باید یک وعده و یک میان وعده آزاد داشته باشید

که بدنتون به اون کالری کم عادت نکنه وگرنه کم شدن وزنتون خیلی سخت میشه و استپ میکنید....

حالا این باید یا هفته ای یک وعده یا ده روزی یک وعده....

تازه این کار باعث میشه که چشمتون سیر بشه یعنی وقتی بعد از 7 روز یا 6 روز رژیم یک وعده رو راحت میخوری از نظر

روحی و چشمی انگار سیر میشید.....

من هم دیشب و دیروز یه میان وعده راحت هر چقدر دلم خواست خوردم....
اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!
سوگند جونم مرسی عزیزم

من اطلاعات خیلی دقیق و کاملی درباره رژیم تثبیت ندارم چون هنوز به اونجا نرسیدم ولی میدونم که وقتی وزنمون به اون حد

دلخواه رسید نباید یکدفعه کالریمون رو ببریم روی اون اندازه ای که میخواهیم وزنمون ثابت بشه بلکه باید مثلا به مدت 1 ماه

300 کالری از اون کالری که گفتم کمتر بخوریم.....

عزیزم انشاالله شما تا عید میای و میگی آخ جووووووووووون شدم 60 کیلو....مطمئن باش
اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!
من تصمیم دارم تا چهارشنبه 1000 تا کالری بخورم ببینم چی میشه

صبحانه: 1 کف دست نان 80 /نصف گردو 20 /2 قاشق چایخوری شکر 40/نصف قوطی کبریت پنیر 40=180

میان وعده چایی با نصف خرما=20

ناهار:80 گرم مرغ 150 /7 قاشق باقالی پلو 280/سالاد کمی 30/دوغ کمی 40=500

500+20+180=700

تا شب 300 تا دیگه مونده
سلام دوست جوناااااااااااااااااااااااااا

من امروز عصر 300 تا کالری داشتم تا بشه 1000 کالری

عصری میان وعده چایی با دو تا خرما خوردیم و رفتیم بیرون.....

داشتیم میومدیم خونه که پسرم گفت پیتزا و ما رفتیم پیتزا خوریولی من عینه یه شیر زن جلوی

اون پیتزای نامرد وایسادم و هر چقدر چشمک زد یه ریف بیشتر نخوردم البته ریفش بزرگ بود ولی یک هشتم یه پیتزا بود

با 3 تا دونه سیب زمینی و دوغ و خودم موندم چه طوری من تونستم اینقدر ایستادگی کنم

ولی خداییش خیلی سخت بود

بدین ترتیب من همون 250 تایی که تا شب جا داشتم رو خوردم.....

و بیشتر از 1000 کالری نخوردم و به خودم بسی امیدوار شدم
سلورا جان مرسی حالا حتما وقتی خواستی رژیم تثبیت رو بگیری به ما هم بگو تا یاد بگیریم که وقتش استفاده کنیم

بچه ها من اومدم خونه ولی یکم پشیمونم که چرا نتونستم جلویه یه شیرینی کوچولو خودمو نگه دارم تازه نمی دونم که اسمش چیه ؟
تا عصر 590 تا بود عصری رفتم بیرون جلوی شام وایسادم و گفت شام بیرون نمی خورم بعد رفتم خونه مامانم اینارو خوردم

1هلو60+1سیب75+چای+ نصف یه کیک یزد 65+یه شیرینی یزدی که نمیدونم اسمش چی بود وکالریش چقدربود؟؟؟ اونم بگم 100=300
شام: نصف یه سیخ کوبیده 100+یه کاسه ماست و خیار 100+سالاد50+1ق غ روغن زیتون 100=350

جمع کالری 1240 وای از 1200 تا زیادتر شد
2706