2726
عنوان

کاهش وزن تدریجی‌

| مشاهده متن کامل بحث + 103186 بازدید | 5383 پست
سمای عزیز و مهربونم مرسی....

من هم وقتی شروع کردم به رژیم احساس کردم میخوام از هفت خان رستم رد بشم و بعدش برم به جنگ غول هفت سر

ولی وقتی کم کم دیدم دارم وزن کم میکنم و اطرافیانم بهم میگن چقدر لاغر شدی چه خوب شدی من این شکلی میشدم

و همین باعث میشد که انگیزم بره بالا و ادامه بدم ....

انشاالله شما توی ماه اسفند میای و میگی من 2 کیلو مونده تا بشم مانکن
اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برنج 300 و کباب تابه ای 10 در 10هم 200 روی هم=500

البته اگه مخلفات هم داشتی اونها هم جدا حسابه....

همه با هم با نوشابه و گوجه اضافه میشه 30000 هزار تومن/قابلی هم نداره
اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!
سلورا جان ممنون از دلگرمیت عزیزم راست میگی . من خودم 2 بار این پروسه رو تجربه کردم . هر بار 20 تا 22 کیلو کم کردم

واقعا حس خوبی داره آدم سبک و راحت میشه و همه بهت میگن چه خوب شدی .

یه بار قبل ازدواج کم کردم و بعد دوران عقد و بعدم ازدواج کم کم تپلی شدم.

قبل بارداری اولم دوباره به خودم اومدم و کم کردم تا هم بچم آسیبی نبینه هم خودم راحت باشم

تا چند ماه پیش هم که شیر میدادم و نشد که رژیم بگیرم تنبلی هم ضمیمه اش

حالا دوباره عزمم رو جزم کردم که حسابی باربی بشم و میدونم که میشممممممممممم
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
2728
ما ها که متاسفانه استعداد چاقی داریم باید همیشه مراقب غذا خوردنمون باشیم .
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
دوست جونا یه پیشنهادددددددد

یه سایتی هست کلا در مورد لاغری و زیباییه . تو مشخصات فردی هر شخص وزن اولیه و وزن دلخواه و قد و .... رو زیر عکس فرد نوشته .

دیگه نیازی نیست هی جدول کپی کنن . اگر همه با هم موافق باشیم و بریم اونجا عوض بشیم خیلی خوب میشه ها

لفطا هر کی اومد نظرشو بگه .

اینم سایتش دیدن فرمایید

http://www.forum.zibatan.ir/forum.php?s=775bb35e30593db4361c819bb44a5a24

http://www.zibatan.ir/

اینجا میتونید bmi مقدار کالری مورد نیاز . کالری مصرفی فعالیت ها و تیکر کاهش وزن .... رو ببینید .

البته که هیج جا نی نی سایت نمیشه ولی خوب یه تنوعی هم هست . من خودم هنوز عضو نشدم ولی خیلی سایتش جالبه
سلام دوست جونااااااااااااا

من شام یک عدد تخم مرغ آب پز و یک لیوان دوغ با ماست کم چرب درست کردم خوردم

شب هم کمی میوه می خورم

روی هم از صبح تا حالا 1200 الی 1300 کالری میشه......
برنامه امروز من (6 شهریور 92)

ناشتا : 2لیوان آب ولرم (آب شیر )+لیمو ترش

صبحانه :یک کف دست نان 80+نصف قوطی کبریت پنیر 75+1 لیوان شیر 120 = 275

قبل از نهار 1 لیوان آب + سیب گلاب

نهار: یک لیوان ماکارونی160 + ماست 40 + 6 عدد زیتون (هر عدد 5) 30 = 230

عصرانه : هندوانه 60 + 1.5 بیسکوئیت ساقه طلایی (هر عدد 60) 90 =150

شام :2 لیوان لوبیا چیتی 320+ نان لواش 40 = 360

چای +شکلات تلخ 6گرمی (هر گرم 5 ) 30 + هندوانه 60 =90

جمعا 1100 دست بالا 1200

* اشتباه امروز من این بود که شامم سنگین بود ولی چه کنم من لوبیا خیلی دوست میدارم
سامانتیا جون من اینجا کاره ای نیستم ولی خیلی خوشحال میشم تو هم با ما همراه بشی . امیدوارم دوستان لیست رو نبسته باشن
سما جون خیلی سایت خوبی بود

ولی من مشخصاتم رو دادم و نوشتم در هفته یک کیلو میخوام لاغر بشم نوشت روزی 900 تا کالری باید بخوری

خیلی سخته
برنامه امروز من
صبحانه 30گرم نان لواش +1قوطی پنیر+1.5گردو+1ق غ عسلجمعا 225 کالری
البته یک لیوان آب با لیمو ترش ناشتا خوردم
ناهار 1.5 لیوان لوبیا چیتیو20 گرم نان میشه 230 کالری
خربزه 300گرم که میشه 70 کالری
عصرانه یه ساندویچ کوچولو نون وسبزی +چایبا یه حبه قند و یه ق مرباخوری حلوا که نمی دونم چقدر میشه من 150 کالری در نظر گرفتم
5 عذ پسته میشه 40کالری
شام 100گرم مرغ آبپز+ 1عذ گوجه + 40گرم نان در مجموع 315 کالریو یه ق مربا خوری روغن زیتون یعنی 340تا
یک سوم لیوان ماالشعیر40 کالری
10 گرم لواشک شد 25 کالری
در کل 1110 کالری شد
2706