2726
کلاس عروسک سازی یا عروسکهای نمدی کسی سراغ داره کجا یاد میدن
یا مجله یا کتابی هست و داره بخرم
عاشقشونم
خدای خوبم یه پسره سالم و خوشگل دادی شکرت، یه دختره سالم و خوشگل هم ازت میخام، همه با هم با همسری با سلامت و طول عمر شاد زندگی کنیم، بگین امین دوستای خوبم، حاجت روا باشین
جوانه جون خیلی آسونه من عکساشو از نت گرفتم و خودم از رو شکلش درست کردم به نظرم کلاس لازم نداره
امیرحسین عشقه مامان و باباش 25مرداد قدمای کوچولوشو تو این دنیا گذاشت و زندگیه ماروشیرین تر از قبل کرد
مامان ایسان الگو داره ولی
خدای خوبم یه پسره سالم و خوشگل دادی شکرت، یه دختره سالم و خوشگل هم ازت میخام، همه با هم با همسری با سلامت و طول عمر شاد زندگی کنیم، بگین امین دوستای خوبم، حاجت روا باشین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من بدون الگو از رو شکلش با خودکار رو پارچه کشیدم و درست کردم خیلی خوشکل شد واسه سیسمونی خواهرم دوختم
تازه کلی گیره سرم درست کردم با این پارچه ها
امیرحسین عشقه مامان و باباش 25مرداد قدمای کوچولوشو تو این دنیا گذاشت و زندگیه ماروشیرین تر از قبل کرد
2728
کافه نمدی از آبان 92 آموزش گذاشته تو همین نی نی سایت آدرسش هم تو امضام هست در خدمتتون هستم
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فروش لوازم خرازي و نمدي لطفا با شماره زیر تماس بگیرید: 09904692640 کانال ما: Asarehart_kharrazi@ دنیای نمدی به آساره تغییر نام داده! آساره یعنی ستاره!