2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

طراحی منحصر بفرد آن باعث آرامش بی نظیر مادران باردار در هنگام خواب می شود .
مناسب جهت شیردهی کودکان و آموزش نشستن به کودک .
کاهش چشمگیر درد کمر ، لگن و شکم .
تکیه گاهی برای شکم و قرارگیری مناسب بین پاها .
قابلیت استفاده به شکلهای مختلف با کاربرد گسترده .

برای خرید این تشک به سایتش مراجعه کنید:

- www.snoogle.ir
- www.snoogle.com (برای ایرانیان خارج از کشور)
من دی روحه گرفتم و اصلا راضی نیستم. سطح مقطع بالش دایره کامله که به هیچ وجه فرم پذیر نیست. بنابر این فرم فاصله بین شکم و تشک و فاصله بین رانها رو نمی گیره و فشار روبه بالا به شکم و ران وارد می کنه. اگر از ۳ بالش معمولی برای زیر سر زیر شکم و لای رانها استفاده کنید خیلی بهتره
سلام بالش بارداری فانتزی با طرحهای جدید و خاص محصولی از ایران بالش برای دیدن بالشهای بارداری فانتزی به سایت زیر مراجعه کنید: بازدید از طرحهای فانتزی بالش بارداری بالش بارداری ست بارداری مینیون: بالش بارداری بالش بارداری ست بارداری کیتی: بالش بارداری بالش بارداری ساده با تنوع رنگ: بالش بارداری

عزیزم برندهای هوشمند و دی روحه خوبن و برای مدلش هم، حالت خوابیدن خودت مهمه

حالا من یه مطلب دیدم که بهترین بالش های بارداری و معرفی کرده. لینکشو براتون میذارم دوست داشتید ببینید شاید کمکتون کنه     

آدرسش اینه (رو متن روبرو کلیک کنید میاره) : مشاهده بهترین بالش بارداری

من برام یدونه مارک متفرقه خریده بودن نتونستم استفاده کنم انقدر کوچیک بود بهترین بالش بارداری تو ایران دی روحه هستش فقط هم مدل یو شکلشو بخرید البته خودتونم میتونید ببدید بیررون براتون بدوزن ولی فک میکنم همون قیمت خریدش تموم بشه ولی خب شاید به سلیقه خودتون دربیاد یدونه یو شکل دی روحه از دیی کالا خریدم که فیک بود مرجوع کردم با یه ورق آچار چاپ کرده بودن نوشته بودن دی روحه بعدش از یه سایت دیگه خریدم . تا بعد بارداریم هم استفاده میکنم  لینک اون سایت و میذارم شاید بدرد کسی بخوره

https://madaraan.ir/خرید-بالش-بارداری-بالشت/

2706