2733
2734
دختر من 19 ماهشه من میخوام 2 ماه دیگه بگیرم خیلی وابستست خیلی نگرانم به نظرم روش تدریجی بهتره یعنی اول شیر روز و بعد یکی دو هفته شیر شب قطع بشه ممکنه قطع یکباره تو روحیه بچه اثر بد بذاره خودم واقعا نمیدونم چطور باید اینکارو بکنم
هرگز از سمت جلو به یک گاو، از سمت عقب به یک اسب و از هیچ سمتی به یک احمق نزدیک نشوید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام سارا
فکر کنم چون اکثر مامانای دو قلو از نوزادی بچه هاشون رو با شیر خشک بزرگ میکنن کمتر کسی مشکل ما رو داره. دخترای من الان یک سال و نه ماهشونه. الان مدتیه سعی کردم طول روز اصلا شیرشون ندم. ولی هنوز حریف شبا نشدم. هیچ طور دیگه ای نمی خوابن. ضمنا از وقتی اتاقشون رو از خودمون جدا کردم کمتر برا شیر خوردن بیدار میشن.
سارا جون یکی از فامیلهای ما با پشم این کارو کرد پشمو گذاشت رو سینه اش بچه ها ترسیدن دیگه نخوردن البته من زیاد موافق این روش نیستم چون به نظر منم باید بتدریج این کارو بکنی مثلا وقتی شیر میخوان آبمیوه و... بهشون بدی یواش یواش یادشون بره میتونی از همسرتم کمک بگیری وقتی شیر میخوان باباشون ببرتشون بیرون
راستی منم دوقلو باردارم احساس میکنم خیلی سخته که بخوام خودم بهشون شیر بدم نمیدونم چجوری میشه وقتی هردوشون گشنه شون میشه
از تجربه ای که داری میتونم استفاده کنم؟
2738
منم دوقلوی شیطون دارم یه دختر و یه پسر که ده ماهشون پر شد تو یازده هستن منم فقط شیر خودمو میدم میخوام اگه خدا بخواد دوماه قبل عید شیرشونو بگیرم از الان واسه ده ماه دیگه غصم گرفته .....مامان دوقلوهایی که شیرو از بچه هاتون گرفتین از تجربیاتتون بگید که چطوری موفق شدین
***قندعسلام 31 اردیبهشت به دنیا اومدن***
ایسان جون شیر دادن به دوقلو ها بدون کمکی سخت هست ولی ارزششو داره عزیزم من که اصلا دوست نداشتم شیر خشکی شن که خداروشکر نشدن و فقط شیر خودمو میدم
***قندعسلام 31 اردیبهشت به دنیا اومدن***
سلام بهاره چون من یه بار تو 18 ماهگی امتحان کردم نشد یکی از دخترام شبش تب شدید کرد و تبش پایین نیومد مجبور شدم بهش شیر بدم اونیکی ازخدا خواسته پرید روم تو بیست ماهگی دوباره امتحان کردم یه چسب زدم روشو تموم هروقت میومدن سراغش میگفتم اوفه اما 3 شب اول خوابوندنشون خیلی سخت بود چون عادت داشتن با میمی بخوابن 3 شب نصفه های شب تو خواب که غر میزدن بهشون شیر میدادم بعدش دیگه ندادم به جاش آب میدادم نمیترسونمت اما کار سختیه خصوصا شبا اما شدنیه دخترای منم عاشق می می بودن فقط تو روز هرچی دوست دارن بده بخورن بیرونم زیاد ببرشون
ممنون سارا جان که جوابمو دادی.راستش همینطوری هم بچه ها خییییییییلی خستم کردن چه رسه به اینکه بخوام یه همجین استرس بزرگی بهشون تحمیل کنم و از این منبع آرامش جداشون کنم.ولی مک زدن های طولانیشون هم دیگه کلافه م کرده.خدا خودش بهم کمک کنه
Lilypie First Birthday tickers
سارا جان بنظرت هر چی بچه رو زودت از شیر بگبرم بهتره یا بزارم دو سالشون بشه.با خودم میگم شاید بزرگتر که بشن عاقلتر بشن و با این مسئله بهتر کنار بیان.دخترای من اولش خیلی زیاد نا آروم بودن اما به لطف خدا الان دارن روز به روز بهتر میشن.
Lilypie First Birthday tickers
2706