موضوع: قرص بروموكريپتين و حاملگي + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
سلماز پست ها : 1498عضویت:1387/2/9
1387/2/19 - 3:53 عصر
سلام به همه ماماناي گل و خانومهاي نازنين
من در ماه دوم سعي براي ني ني دار شدنم...3 ماه پيش ترشح سينه داشتم دكتر برومو كريپتين تجويز كرد و من الان در هفته 4 خوردن اين قرصم...در 2 ماه اخير براي حاملگي تلاش كرديم ماه اول كه نا كام شديم ..اما اين ماه 10 روز تاخير پريود دارم.bayby check منفي بود در اين مدت.
حالا سوال من اينه كه اگر كسي اطلاع يا تجربه اي در اين مورد داره ميشه لطف كنه و در اختيار من بزاره كه ايا من حامله هستم يا نه؟
يا اينكه اين قرصها باعث عقب افتادگي پريودها مي شود يا نه؟
مي ترسم برم ازمايش بدم و منفي باشه چون من و شوهرم خيلي به بودن 1 ني ني احتياج داريم
با سپاس فراوان به خاطر توجه....مننظرم
فرشته پست ها : 70عضویت:1388/9/26
1389/8/10 - 12:53 صبح
سلام دوستان.من فرشته هستم 22 ساله.منم پرولاكتينم خيلي بالا بود و دكتر بهم بروموكريپتين داد.الان سه ماهه كه دارم مصرف ميكنم و همزمان اقدام,ولي ...حين مصرف اين دارو بارداري ممكنه ؟
ممنون ...
*mami hasti* پست ها : 843عضویت:1388/7/27
1389/8/10 - 2:12 صبح
سلام فرشته جون منم سر بارداري اولم همين مشكلو داشتم و برموكريپتين استفاده كردم اره ممكنه بينش باردار شي.... ولي همين كه متوجه شدي بايد قرص رو ديگه مصرف نكني.............من ولي بعد مصرف قرص باردار شدم 1 ماه بعدش تقريبا واسه من به خاطر استرس بود البته همش به ني ني فكر ميكردم درستماهي كه بيخيال بودم ني ني اومد تو دلم ايشالا زود زود ني ني تو هم بياد تو دلت گلم بوسسسسسسسسسسسس
بخند و بگو به كدامين دلقك بيشتر مي خندي تا نقاب او را به چهره زنم و بخندانمت.......اي اندوه هميشگي من
ستاره پست ها : 30عضویت:1392/7/24
1393/6/9 - 6:52 عصر
سلام کسی هست؟
دستي که گل اهدا مي کند خودش هم بوي گل مي گيرد
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: