نی نی سایت > تبادل نظر > متفرقه > عمومي > اتاق گفتگوي دكتر سارا -پوست-آرايشي

موضوع: اتاق گفتگوي دكتر سارا -پوست-آرايشي + اظهار نظر

صفحه 39 از 70 اول قبلی  34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44  بعدی آخر صفحه
کاربران حاضر: 0 کاربر و 3 مهمان
نارسي پست ها : 245عضویت:1387/11/18
1389/11/19 - 3:50 عصر
دكتر ساراي عزيز واقعا منونم از اينهمه وقت و حوصلهاي كه براي جواب به تك تك سوالها مي ذارين. مشكلي كه من دارم اينه كه زير چشمهام پف زيادي داره(فكر كنم بخشي از دليلش به خاطر اين باشه كه از 10 سالگي تا دو سال پيش كه در 27 سالگي ليزر كردم عينك مي زدم) به هر حال هيچ كرمي حتي كرمهاي معروفي مثل lancomeنتونستند به من كمك كنند. من تا چند ساعت ديگه عازم دبي هستم و اگه مي شه يك كرم عالي براي پف چشمم معرفي كنين تا از اونجا تهيه كنم بي نهايت ممنون مي شم. قيمتش هم اصلا برام مهم نيست چون اگه با كرم حل نشه مجبورم گزينه آخر يعني جراحي رو انتخاب كنم.
روح سبز پست ها : 3446عضویت:1389/5/12
1389/11/19 - 9:41 عصر
نارسي جان كرم بايونيك نئواستراتا رو هم امتحان كردي؟؟
سارا.Dr پست ها : 407عضویت:1389/8/7
1389/11/20 - 7:54 صبح
كرانه: اگه دنبال شامپو خوب ميگردي پيشنهاد من به شما شامپو ي كريتول kertyol مخصوص شوره چرب از محصولات دوكري.
1389/11/20 - 8:17 صبح
نارسي : يه سري كرم و راه حل :

چند برش از خيار يا سيب زميني خام تهيه كرده و در حالي كه آن ها را روي محل پف ها قرار داده ايد دراز بكشيد.
پف ها را زير نظر بگيريد. مثلا ببينيد وقتي يك غذاي خاص مثل گندم يا غذاي شور مي خوريد يا وقتي در موقعيت خاص مثل اتاق پر از دود قرار مي گيريد، پف ها بدتر مي شوند يا نه. اگر چنين باشد شما به آن محيط يا ماده خاص حساسيت داريد و بايد از آن اجتناب كرده و اثر اين دوري گزيدن را بررسي كنيد.
مارك مواد آرايشي و بهداشتي را كه براي چشم تان استفاده مي كنيد ، مانند آرايش پاك كن ، ريمل ، محلول لنز و ... ، به طور دوره اي تغيير دهيد تا اگر به آن ها حساسيت داشتيد به آن پي ببريد.
خوردن زياده از حد نمك باعث مي شود بدن آب را در جاهاي غير معمول بدن مثل دور چشم نگه دارد كه سبب پف كردگي چشم مي شود. مصرف زياد نمك به گردش خون زيان رسانده و باعث مي شود رگهاي پوست آبي تر به نظر برسند.
عضي مواقع بيماري مزمن سينوسي و يا آلرژي دماغي باعث بروز اين مشكل مي شود. آماس و سپس خالي شدن تورم به صورت ممتد سبب شل شدن پوست مي شود و نهايتا تشكيل كيسه مي دهد. بنابراين اگر اغلب بيني شما گرفته، استخوان گونه و زير ابرو درد دارد، چشمان خارش دارد و آبكي است و به نظر مي رسد كه پف كرده است بهتر است به يك متخصص آلرژي مراجعه كنيد. شايد مداواي بيماري هاي سينوسي و آلرژيك خود به خود باعث رفع پف كردگي زير چشم شود. تدبير ديگري كه در اين زمينه ارائه مي شود اين است كه در هنگام خواب بالشي بزرگ زير سر قرار دهيد تا سر بالاتر از بقيه بدن قرار گيرد و به گونه اي زه كشي از بخش صورت انجام شود. با اين روش تورم زير چشم كاهش مي يابد.
كيسه چاي سبز در اين مورد موثر تر عمل مي كند زيرا حاوي مواد شيميايي ضد التهابي به نام EGCG است كه مانع از افزايش مايع زير چشم مي شود.
اما ماندگارترين روش براي از بين بردن پف چشم، عمل جراحي است كه طي آن ميله الكترونيكي باريكي در محل پف وارد كرده و باعث ذوب شدن چربي اين محل مي شود. اين عمل با بيهوشي موضعي صورت مي گيرد و دو هفته زمان لازم است تا محل جراحي التيام يابد. ضمنا اين عمل هزينه چشمگيري در بر دارد.
گاهي اوقات پف كردگي چشمها مسئله اي وراثتي است. در اين وضعيت به هيچ طريق نمي توانيد از شر آن خلاص شويد مگر اينكه از طريق آرايش يا كرم هاي صورت اين پف كردگي را پنهان كنيد.
و 2 تا كرم : شايد با اينا خوب شدي : پيشنهاد من به شما: 1.كرم دور چشم خاويار محصول دكلره-luxury anti-wrinkle eye creme 15 ml.
2.كرم بايونيك كه دوستمون معرفي كردند.
پري پست ها : 596عضویت:1388/9/8
1389/11/20 - 8:19 صبح
دكتر سارا جون دو تا سوال قبليمو جواب ندادي البته ميدونم سرتون خيلي شلوغه همين جوري هم واقعا ازتون ممنونم. ********* من 32 سالمه پوستم هم خيلي خشكه / 1 به نظر شما كرم چند منظوره كليون خوبه ؟ خيلي تعريفشو شنيدم ميگن هم آبرسانه هم مرطوب كننده و ضد چروك و ... / 2- كنار چشمم خيلي چروك داره به پيشنهاد شما دي اپتي كرم ليراك گرفتم با اين كرم درمان ميشه؟ 3- من براي پوستم فقط ژل شستشوي صورت بيودرما و لوسيون بچه جانسون و همين كرم دور چشم رو استفاده ميكنم چي كار كنم كه پوست شاداب و شفافي داشته باشم؟ تو رو خدا جوابمو بدين
پرنديس پست ها : 2847عضویت:1389/4/24
1389/11/20 - 8:21 صبح
سلام دكتر ساراي عزيزم خسته نباشيد
من دنبال يك كرم سفت كننده و كوچك كننده سينه هستم داروخانه بهم مارك ساسكين soskin را پيشنهاد داده و خيلي ازش تعريف كرد نظرتون راجع به اين مارك چيه؟ و اگه تاييد نمي كنيد يك مارك خوب براي اين كار بهم معرفي كنيد مرسي
1389/11/20 - 8:29 صبح
پري :00000000000000000000000000000000000 كليون نخر-من پيشنهاد نميكنم. من دور چشمش براي خودم خريدم افتضاح بود.براي پوست خيلي خشكت : شوينده بايورما خوب و عالي ميتوني از پن هاي پوست حساس دوكري استفاده كني.براي نرمي لوسيون بچه عالي با روغن بچه قاطي كن مهشر ميشه و ميتوني از محصولات aqua skin شركت يوروويتال استفاده كني.براي دور چشم از دور چشم سبا مد قافل نشو.
1389/11/20 - 8:31 صبح
صبا : چطور اصلاح ميكني با چه وسيله اي. به من بگو تا كمكت كنم.
مامان صحرا پست ها : 403عضویت:1389/9/28
1389/11/20 - 8:33 صبح
www.orado .com
پري پست ها : 596عضویت:1388/9/8
1389/11/20 - 8:36 صبح
دكتر سارا جون واقعا ازت ممنونم aqua skin كدوم محصولش رو استفاده كنم. وقتي از لوسيون بچه و روغن بچه استفاده كنم ديگه نيازي به هيچ گونه مرطوب كننده اي نيست؟ ببخشيد ميشه بگين شما براي پوستتون چه چيزهايي استفاده ميكنين؟
كرانه پست ها : 982عضویت:1389/4/17
1389/11/20 - 8:44 صبح
سلام دكترساراي عزيزممنون به سئوالام جواب داديد من 39 سالمه آزدادم روي مرز تيروئيدم ولي دكترگفت فعلا نيازي به دارو نيست رژيم خاصي ندارم پوستم مختلط تا خشك ولي دورچشمم داره حسابي چروك مي افته كمكم كنيد مرسي
مريم گلي پست ها : 36عضویت:1389/11/18
1389/11/20 - 10:38 صبح
سلام دكتر
جوابم رو نميدي چيكار كنم؟ ميخوام برم لوسيون بچه و روغن بچه و رينك اكسايد 10 بخم ولي هنوز نمي دونم لوسيون بچه براي شستشوي صورت يا نرم كننده؟ و يا اگه زينك اكسايد 7 يا 8 ساعت روي پوستم بمونه اشكال نداره ؟ چون پوستتم حساس شده و زود قرمز ميشه ميترسم لايه برداري كنم اخه صورتم لك جوش داره خيلي نيست ولي دوست دارم بره
جان من جوابم رو بده تا برم زودتر لوسيون بخرم راستي لوسيون و روغن تا چند ساعت روي پوست بمونه
1389/11/20 - 10:39 صبح
اگه دوستاي ديگه ميتونن راهنمايي كنن لوسيون به جاي مرطوب كننده استفاده ميشه تا چند ساعت روي پوست باشه اشكال نداره
1389/11/20 - 10:40 صبح
كسي نيست؟
1389/11/20 - 10:40 صبح
دكتر كي مي ياي؟
1389/11/20 - 10:43 صبح
مهشيد و همه عزيزان كه از كك و مك -جوش و انواعش -جاي جوش و چروك و سياهي رنج ميبرند : --------------------------------------------------------------------------------------------------------------به همه شما عزيزان توصيه ميكنم قبل از كرم هايي كه براتون مينويسم همتون ميكرودرم كنيد. ميكرودرم هم بستگي به موضع از 1 تا 6 جلسه يا بيشتر طول ميكشه. خانومايي كه كرم هاي گران قيمت ليراك و استادرم و ... ميخريد يه راه خوب براي همتون : چرا دستگاه خونگي ميكرودرم نميخريد كه حدود 400 تا 500 هزار تومان و خودتون راحت نميكنيد؟ يه سري توضيح ميدم به همتون حتما بخونيد:-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

عمل ميكرودرم ابريژن چيست و دستگاه ميكرودرم ابريژن چگونه كار مي كند؟
با اين دستگاه حساس و پيشرفته جرياني از كريستالهاي ظريف اكسيد آلومينيوم روي پوست باعث لايه برداري سريع ميشود. ضمنا يك مكش نيز روي پوست انجام مي شود كه باعث جمع شدن كريستال ها از سطح پوست و همچنين بهتر شدن جريان خون به منطقه و فعال شدن سلولهاي فيبروبلاست و نتيجتا ترميم و طراوت پوست مي گردد.

كاربردهاي درماني اين دستگاه ميكرودرم ابريزن:
رفع چين و چروك پوست،رفع جاي جوش و آكنه،رفع جاي سوختگي،رفع خراشهاي عميق روي پوست ، رفع لك ها ي ناشي از حاملگي،آفتاب سوختگي و رفع كك و مك از پوست صورت و بدن. *******************************************************************************
موارد استفاده:
رفع جاي جوش: فرورفتگي هاي ناشي از جوشهاي قبلي و جاي آكنه ، جوش و اسكارها با ميكرودرم قابل رفع است.بسته به عمق ضايعه پوستي طي جلسات لازم داراي پوست صاف و كشيده ميشويد.

جوان سازي پوست:
از اين روش در درمان چروك هاي سطحي و كم عمق پوست مي توان استفاده كرد.چندين جلسه درمان در اين مورد بكار مي رود.فواصل درمان را بر حسب وضعيت بيمار مي توان تغيير داد و از هفته اي دو بار يا هفته اي يك بار تا دو هفته يك بار فواصل را اضافه كرد .قوام كلي پوست پس از چند جلسه درمان بهتر خواهد شد و پوست شفاف تر و محكم تر مي شود.****************************************************************
لك هاي پيري:
اين لكها يا مربوط به آفتاب بوده يا در سنين بالا در پوست هاي روشن ديده مي شود .اين لك ها با ميكرودرم ابريشن قابل درمان مي باشد..

لكهاي حا ملگي:
مهمترين اثر ميكرودرم ابريشن كمرنگ يا محو كردن لكهاي حا ملگي است مخصوصا اگر همزمان با آن از داروهاي لك بر استفاده شود.بررسي هاي اخيري كه روي ميكرودرم ابريشن انجام شده نشاندهنده افزايش 20 برابري نفوذ ويتامين سي پس از يك جلسه درمان ميباشد.اين اثر ميكرودم در لك هايي كه قبلا با درمانهاي ضد لك بهبود نيافته اند مشهود تر است .************************************************************************

درمان جوشگاه هاي(اسكار) آكنه و آبله مرغان:
جوشگاه هاي زخم و اسكارها نبايد زياد عميق باشد و معمولا" بر حسب نوع اسكار و محل و عمق آن به چندين جلسه درمان هفتگي نياز دارد .در ترميم جوشگاه هاي سوختگي نيز از اين روش مي توان استفاده كرد.

كوچك كردن منافذ پوست:
باز شدن منافذ پوست يكي از مشكلات عمده در خانم ها و آقايان مي باشد.يكي از راههاي درمان اين مشكل استفاده از ميكرودرم ابريشن(ابريژن) است.بعد از چند جلسه درمان بعلت بافت سازي و محكم تر شدن پوست منافذ پوستي نيز كوچك تر مي شود.*****************************************************************
درمان تركهاي پوستي:
در درمان تركهاي پوست درزمان حاملگي يا چاقي و بلوغ نير مي توان از اين روش استفاده نمود.

چروك گردن:
در درمان چروك هاي ناحيه گردن و ضايعات اين ناحيه نيز از روش ميكرودرم ابريشن مي توان سود جست .
1389/11/20 - 10:44 صبح
اگه دكتر جون جوابم رو بده ديگه آرزويي ندارم
1389/11/20 - 10:50 صبح
چشم عزيزم -متاسفم ناراحت شدي . الان جوابت ميدم.
1389/11/20 - 10:56 صبح
فدات بشم من دكتر جون
1389/11/20 - 10:58 صبح
مريم گلي : من فراموشش كردم چي برات نوشتم الان هم نميتونم سرچ كنم خودت جوابي رو دادم بهت كپي كن تا كاملش كنم
صفحه 39 از 70 اول قبلی  34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44  بعدی آخر صفحه
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: