2726
4. دوستای گلم بعضی از محصولاتی که نوشتم گیر اوردنش مشکل . مثل شیر پاک کن یا لوسیون بچه فارماسی. پس باید حسابی و مثل خود من بعضی وقتا چند ساعتی داروخونه و آرایشی بگردید . همه جا همه چیز ندارن. من دیروز خودم رفتم فروشگاه ستارخان مجتمع گلها طبقه 2 برای خرید لوسیون بچه فارماسی و فروشگاه مرکزی ونک برای خرید دکلره چون یه محصولش تو ستارخان پیدا نکردم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام دکتر سارا جون
من کبد چرب دارم
و باعث می شه که صورتم بیشتر مواقع دارای جوشهای زیر پوستی بزنه 28 ساله هستم
اگه از پودر کف دریا استفاده کنم خوب می شه
ممنون می شم جواب بدی
دکتر سارا جون من از ژل شستشوی صورت بیودرما مخصوص پوست های خشک استفاده میکنم به همراه لوسیون بچه جانسون و کرم دور چشم لیراک.چیز دیگه ای هم لازمه برای یک پوست خوب و شفاف؟کرم اوره هم که گفته بودین لازمه؟ کدوم لوسیون از همه بهتره.ممنون از این همه لطفتون
معرفی یه شوینده خوب بجای صابون : دوست عزیزی نوشته بودند که سبا مد گرفتند به شما میگم که انتخاب درستی کردید . من بازم از این برند براتون خواهم نوشت: کرم dry skin پوستای خشک سبا مد بخرید و لذت ببرید . شوینده صورت Garnier اگه درست نوشته باشم . و چسب بینی . در مورد درمان جوش‌های سرسیاه باید گفت که بر اساس وسعت آن می‌توان از درمان‌های مختلفی استفاده کرد. اگر این جوش‌ها فقط روی بینی وجود داشته باشد، می‌توان از این نوع چسب‌ها استفاده کرد. استفاده از آن روش خاصی ندارد. فقط باید آن را روی بینی بچسبانید. در صورت عدم رضایت از نتیجه لازم است علاوه بر شستن منظم صورت با آب و صابون از دارو هم برای مدتی استفاده کنید و البته برای دریافت داروی مناسب باید به متخصص پوست مراجعه کنید. جوش‌های سرسیاه، منفذهای مسدودی هستند که با سلول‌های پوست مرده و چربی پر شده‌اند. این جوش‌ها با قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا بدتر می‌شوند. بنابراین برای از بین بردن آنها رعایت بهداشت بسیار ضروری است؛ هرچند که درمان لیزر در از بین بردن آنها موثر است اما توصیه می‌شود که این جوش‌ها را به روش‌های طبیعی درمان کنید. جوش‌های سرسیاه بیشتر روی پیشانی، بینی، گونه و چانه دیده می‌شود که از علایم آن، متورم شدن اطراف دانه‌های پوستی و پوسته پوسته شدن است. جوش‌های سرسیاه، جوش‌های معمولی سربسته‌ای هستند که به علت تنگی منافذ پوست به بیرون تخلیه نمی‌شوند. این جوش‌ها در صورت، بدن و حتی لاله گوش دیده می‌شوند. جوش‌های سرسیاه به دلیل چربی پوست به وجود می‌آیند و معمولا در مردان شایع‌ترند. بهترین راه درمان این جوش‌ها تخلیه به وسیله پزشک است و بهترین راه پیشگیری نیز شستشوی مداوم صورت، مصرف نکردن غذای چرب، مانده و تنقلات است. به منظور تخلیه فیزیکی ابتدا باید صورت را با آب گرم وصابون بشویید و 5 دقیقه با آب گرم صورت را کمپرس کنید تا کومدون‌ها نرم شوند و سپس با وسیله‌ای به نام تیرکومدون یا سر لوله خودکار با فشار منظم و یکنواخت با دست محتویات را خالی کنید و در صورتی که محتویات سفت باشد، توسط پزشک با سر سوزن یا پیستوری شماره 11نوک کومدون‌ها را برداشته شده و با روش فوق آن را تخلیه می‌کند.
خبر برای همه : لوسیونی برای هر نوع پوست : خشک - چرب - معمولی و حساس. توضیح کامل استفاده ----------------------------لوسیون و روغن بچه----------------------------------------------- شاید بپرسید این همه تاکید یکم زیادی نیست ؟ من میگم خیر- بله دوستان عزیز لوسیون بچه فارماسی گرفتم و از عطر دل انگیزش به کودکیم زمانی که با خوشحالی و بدون فکر بدون هیچ غم و ناراحتی بازی میکردم افتادم . چه دورانی 2 تا 3 سالگی پس میشه گفت بوی فارماسی بوی پاکی و بی خیالی. این از 2 جهت اهمیت داره 1 . جنبه پزشکی و درمانی 2 جنبه روحی و روانی. دوستای عزیزم میخوام بیشتر بنویسم .لوسیون بچه برای همه نوع پوست خوب . فیروز نسبت به جانسون و فارماسی روغنی تره . عزیزانی که اپیلاسیون میکنند و خانومایی که صورتشون جوش میزنه و اونایی که پایه آرایش مناسب میخوان جانسون پیشنهاد من به شماست . بعضی ها که پوستشون خشک تره میتونند روغن بدن جانسون با لوسیونش ترکیب و به صورتشون بمالند. مشاهده براقی دل انگیز پوستتون میشید . اگه فارماسی استفاده کردید مثل من و صورتتون گل افتاد نگران نباشید چون پوست صورتتون داره حسابی کیف میکنه. چند تا از لوسیون بچه های تو بازار بهتون معرفی میکنم با قیمتش. فیروز ایرانی که کمی روغنی 1500 تومان. جانسون 4000 تومان فارماسی و بوی دل انگیز ش 3500 تومان. irox کرم بچش حدود 2 الی 3 هزار تومان. سبا مد لوسیون بچش با موستلا که از بهترینا هستند 12000 تومان به بالا . و .... از لحاظ روانی مصرفش جای صحبت زیاد داره . توصیه من به خانومایی که میخواهند یه شب خوب با همسرشون داشته باشند و دختر خانومایی که با نامزدشون قرار میگذارند و همدیگر در اغوش میگیرند و دختر پسرهایی که میخواهند همدیگر ببوسند تصور کنید شب پیش شوهرتونید و هنگام نزدیک شدنش به شما به جای بوی بدن بوی خوب جانسون که به صورت و بدنتون مالیدید به مشامش میرسه. بوی سادگی و رهایی . بوی خوب یه نینی . همه ما ذاتا از بوی نوزاد خوشمون میاد چون یاد بچگی زیبای خودمون میفتیم . وقتی پیش همسرتونید اون لحظه تصوری که از شما تو ذهنش نقش میزنه تصویر سادگی و رهایی یه کودک اون لحظه تصور کنید .
سلام دکتر جون من دوباره سوالم رو تکرار می کنم میشه منو راهنمایی کنید من پوستم یکم چربه و جوش میزنه یه ژل شستشو بجای صابون میشه معرفی کنید ...یه ایرانی و یه خارجی ...... یه مدت از صابون ان جی استفاده کردم احساس میکنم پوستم مخصوصا زیر چشمام چروکیده شده و دیگه چرب نیست ولی باز جوش میزنم برای اینکه بعد از اصلاح جوش نزنیم چه پیشنهادی می کنید. لطفا منو راهنمایی کنید با تشکر و لوسیون بچه جانسون که معرفی کردید برای پوست من خوبه ؟
2706