2733
2734
با سلام و خسته نباشید خدمت دکتر سارا. میخواستم بدونم از بین محصولات میلادوپیز و فیتومر و استدرم کدام یک از همه بهتر و موثرتر است؟ معرفی کرم روشن کننده پوست عالی؟ معرفی کرم لیفتینگ عالی؟ معرفی کرم برای تیرگی و سیاهی دور چشم؟ معرفی کرم لایه بردار خوب؟ معرفی شامپوی عالی برای شوره سر و ریزش موها؟ معرفی ماسک موی خوب برای مو؟ ممنون میشم زود بهم معرفی کنید؟aaydiin@yahoo.com لطفا جوابشو به ایمیلم بفرستید ممنون و سپاسگذارتون میشم؟
سلام دکتر جان
من پوستم سفید و عالی بود از قرص های LD استفاده کردم بعد از یک مدت لک افتاد
یه نفر پیشنهاد داد از کرم های لایه بردار استفاده کنم
بعضی جاهای صورتم رنگش روشنتر شده بعضی جاها همون طوری مونده
یعنی صورتم دو رنگ شده
بیشتر از این هم می ترسم از لایه بردار استفاده کنم چون پوستم نازک شده
حالا برای دورنگ شدن پوستم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا اگه تشریف اوردین همین جا برایم بنویسین

ممنون
بسم الله الرحمن الرحیم. یا اللهُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا فاطِمَه یا صَاحِبَ‌الزَّمان اَدْرِکنی وَ لا تُهْلِکْنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دکتر جان من پوستم مختلطه روی بینیم تا پایین چربه و کناره های لبم خشکه اصلا کرم پودر یا پنکک هم استفاده نمیکنم ولی دور لبم از جاهای دیگه صورتم تیره تره یک سال ریچ کرم ایوروشه رو زدم فرقی نکرد چیکار کنم؟؟؟؟ ممنون میشم جواب بدین.
2731
دکتر سارای عزیز بیا دیگه گلم چرا نمیایی؟ 1 ) عزیز دلم من دور چشم سینره میزنم به نظرم خوبه اما یادم میره شبا همش 2-3 شب درمیون میزنم به نظرت اگه از این به بعد مرتب بزنم جواب میده ؟ 2) گلم من موهام کم و نازک و لخته زود هم چرب میشه چه شامپویی بزنم خوبه ؟ مرسی گلم
سلام
من پوست صورتم چربه نمیدونم چه مارکی زل شستشو برای صورتم باید استفاده بکنم قبلا دکتر زیلا استفاده میکردم خوب نبود مارک خارجی نمیدونم چی خوبه؟
ماسک مو اورال استفاده میکنم از سرم مو هم بعد از حمام استفاده میکنم مارک nelly اما همچنان موهام زبره و بد حالت شما یه مارک خوب بهم معرفی کنید که مشکلم حل بشه
برای پوست صورتم هم کرم های محافظت روز و شب و دور چشم خوب میخوام وضد افتاب مناسب پوست چرب چون پوستم دانه های سر سیاه میزنه و منافظش بازه نمیدونم چی مناسبشه
ممنون از لطفتون و تاپیک خوبتون
2738
عزیزای دلم متاسفانه انقدر کار سرم ریخته که نتونستم جواب عزیزانی که این مدت لطف کردن و سوالاتشون مطرح کردن بدم برای همین تصمیم گرفتم هر چند وقت 1 بار سر بزنم و چند تا محصول ناب بهتون معرفی کنم و تا همین حد بیشتر نمیتونم در خدمتتون باشم
چیزی که این بار دربارش براتون مینویسم بسیار مهم و با سختی بسیار بدست اومده.حاصل کلی سر و کله زدن الافی کشیدن و بودو بودو کردن و مطالعه سخت بوده.عزیزان باید خوب توجه داشته باشید که بیخود پولتون دور نریزید.قبلا عزیزانی سوال کرده بودند که میخواهند پوستس شاداب و لطیف داشته باشند و طالب کرم هایی گران قیمت بودند طی مطالعاتی که این مدت انجام دادم و پرس و جوهایی که با مشارکت چند تا از دوستانم در خارج کشور داشتم بالاخره به طور قطعی به این نتیجه رسیدیم که چیزی که دوستان به اسم کرم های ضد چروک میشناسند قطعا در دراز مدت تاثیر لازم روی پوست نمیذاره و اگه به اشتباه از برند های نا مرغوب استفاده کنند باعث افزایش چین و چروک به مقدار قابل توجهی خواهد شد.
بافت طبیعی پوست در دراز مدت کارایی خودش از دست میده.حا چه شما کرم بزنید و چه نزنید و این مربوط به هسته سلول و میزان انزی دریافتیش داره که از منبعی ناشناخته تامین میشه ....توجه داشته باشید الارغم تصو بعضی ها این منبع تماما حاصل سوخت ساز آلی نبوده بلکه بسیار فراتر از تبدیل و جذب انژی شناخته شده میباشد. من و دوستانم تقریبا معتقدیم آنچه باعث جوانی و شادابی پوست میشود به مقدار بسیار کمی از طریق تغییرات شیمیاییی سلولی میباشد و سهم عمده سهمی ناشناخته و معنوی میباشد. فرض کنید ماهی 60000 تومان کرم ضد چروک میخرید و طی 3 سال این مبلغ بیش از 2 میلیون تومان میباشد و نتیجه بدست آمده فقط مرطوب شدن پوستتان بوده است. اگر بیماریهای پوستی مانند خشکی مفرط که باعث چروک های عمقی در پوست میشود و... و درمانهای زیبایی از هم جدا کنیم این اسرافی کلان خواهد بود
عزیزانی که به سلامتی پوستشان توجه دارند از 2 عامل هرگز غافل نشوند 1. تغذیه درست .2 سلامت روحی و روانی 3.انجام ورزشهایی برای شادابی پوستتان که میتواند بسیار بیشتر از کرم هایی گران قیمت موثر باشد. از این به بعد فقط محصولاتی براتون معرفی میکنم که عزیزان از خواص معجزه آسای آن تا اکنون غافل بودند
2706