2726
سلام دکتر جون من از چند سال پیش که هوا خیلی وحشتناک سرد شد گونه هام سرما زده شدن و لکه قهوهای پیدا کردن ........کلا پوست فوق العاده حساس و خشکی دارم همیشه هم کرم میزنم ولی همون لحظه خوبه ...............چه کار کنم؟
sahraaa: صحرا جان من خوم نمیدونم واست از دوستم پرسیدم 2 تا آموزشگاه که مدرک بین المللی میده : خیبان ایت کاشانی آموزشگاه سارا و آموزشگاه آراشید ...هر کدوم خواستی برو .
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
mani : تزریق سم بوتولونیوم موسوم به بوتاکس یکی از رایج‌ترین روش‌هایی است که برای از بین بردن چین و چروک صورت در دنیا صورت می‌گیرد.تزریق غیرکارشناسانه بوتاکس ممکن است خطرات گوناگونی مثل غیرقرینه شدن صورت و ابرو، افتادگی پلک و یا فلج صورت را به‌دنبال داشته باشد.تزریق غیرکارشناسانه بوتاکس ممکن است خطرات گوناگونی مثل غیرقرینه شدن صورت و ابرو، افتادگی پلک و یا فلج صورت را به‌دنبال داشته باشد.شورهایی مثل چین و تایوان چیزهایی به اسم بوتاکس تولید کرده‌اند که غیراستاندارد است، مجوز هم ندارد و استفاده از آنها مشکلات غیرقابل جبرانی را برای مصرف کنندگان به‌دنبال خواهد داشت.از آنجا که این ماده به هر حال یک سم است،چنانچه درست تهیه،خالص و نگهداری نشده باشد و همچنین درست تزریق نشود،موجب عوارضی که گاهی نیز جبران پذیرنیستند،برای بیمار خواهد شد.استفاده از سم بوتولونیوم از نظرسنی یا تعداد دفعات تزریق،محدودیت وجود ندارد.
- چه کسانی نباید از بوتاکس استفاده کنند ؟
کسانی که در محل تزریق دچار عفونت هستند و کسانی که حساسیت مفرط به محتویات بوتاکس دارند و بیماران نورولوژیک مانند ALS ، میاستنی گراو، سندرم لامبرت ایتون ممکن است دچار عوارض جدی شوند همچنین استفاده از بوتاکس در حاملگی، شیردهی و بیماریهای نورماسکولار توصیه نمی شود. بوتاکس که ساخت کمپانی آلرگان امریکاست در ایران تقریبا" نایاب استمارک دیگر آن یعنی دیسپورت که ساخت انگلستان است در ایران به طور رسمی وارد و به شکل ویال های 500 واحدی در داروخانه های معتبر به فروش می رسد.سایر انواع بوتاکس که تحت عناوین بوتاکس چینی یا کانادایی در ایران موجودند ، اصل نیستند .از داروخانه های معتبر بخر.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
صبا: صبا جان جوش ممکنه به علت حساسیت باشه . سینره خوب ولی چرب میکنه زیاد. من گرفتم برای خودم و حال نکردم.چیزاییی که میگم دنبال کن و نتیجش برام بنویس : برا شستشوی صورتت از کرم گارنیر استفاده کن 3 سایز داره کوچیکش 2500 تومان و متوسطش 5000 تومان و بزرگش فکر کنم 9000 تومان. از لایه بردازر اینقدر استفاده نکن . هر 2 هفته 1 بار لایه برداریکن اونم با لایه بردار olive .....جوشات علاوه بر اینکه ممکنه به علت حساسیت باشه به علت پوست حساس و ظریف صورتت . از اسپری آب معدنی اون استفاده کن که عالی. برای جوشات هم از کرم سن سی بیو فرت محصول بایودرما استفاده کن.... در مورد سیاهی پشت لبم قبلا نوشتم نوشته های قبلیم بخون.
سهی جان : از لطفتت سپاسگذارم . شامچو بدن اگه پول زیاد بدی پول مفت چون سیو که ارزون و بسیار عالی و احساس خنکی قویش برای منتول زیاد درونش.سیو استفاده کن و پولت دور نریز. لوسیون جانسون یا لوسیون بچه سبامد بزن. که عالی.اگه دیدی چربیش کم کمی هم روغن بچه قاطیش کن اون مقدار که لازم پوستت.به جای اگزوویانس از پن بایودرما استفاده کن به صرفه تره.یا میتونی از ژل کلینانس محصول اون استفاده کنی. بمال کف که کرد بعد بشور.در مورد شامپو زیاد در ریزش تاثیری نداره چون ریزش مردان قالبا هورمونی از محصولات فیتو استفاده کن قبلا مفصل نوشتم.نیوا باب من نیست. برای دورچشم سبامد عالی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام سارا جون من صورتم خیلی جوش میزنه

الان 3 ماه ازدواج کردم

از این جوشای گنده سفید

که میترکه خیلی درد داره و تازه قبلش خیلی خارش داره گلم

Daisypath Anniversary tickers همسرم دوست دارم .... میدانم دوستم داری .... دوست داشتنی های ما تا ابد ادامه دارد.
2728
سارا جون به من جواب بده

یه دوره خیلی از این جوشا میزدم ولی کیست داشتم

کیستم درمان شد

هنوز 6 ماه نشده سونو رفتم خوب خوب شده

حالا نمیدونم برای چیه

قبل عروسی زیاد بود گفتم برای استرسه

الان نمیدونم برای چیهههههههه؟

فقط من فلفلم یه مقدار زیاد شده

Daisypath Anniversary tickers همسرم دوست دارم .... میدانم دوستم داری .... دوست داشتنی های ما تا ابد ادامه دارد.
دکتر سارای عزیز ممنون از توجه وپاسختون ....فقط کرم مرطوب کننده خوب وضد افتاب رو نفرمودید یا همون لوسیون به جای مرطوب کننده کفایت میکنه؟در مورد اگزویانس گفتید به جاش از پن استفاده کنم ویا اون ژل یعنی جوشهام رو از بین میبره؟؟ ونیاز به چیز دیگه ای نیست؟؟
تنیده یاد تو در تار وپودم...
سلام خانم دکتر سارا. من یک سوال در مورد میکرودرم دارم. ایا مهارت شخص و نوع دستگاه در نتیجه کار تاثیر داره؟ من شهرستان هستم و میخوام ببینم نتیجه کار تو تهران و شهرستان فرق میکنه یا نه؟ ممنون میشم جوابمو بدی.
سلام سارا جون
عزیزم ایا لوسیون بزنیم دیگه نیازی به مرطوب کننده و ضد چروک هست یا نه؟
کدوم پن شستشوی صورت را تایید می کنید آیا مارک سبا مد خوبه یا بهتر هم هست؟ پولش فرقی نمی کنه
جون من جواب بده آخه بچه های دیگه هم سوال کردن جواب ندادی عزیزم
سلام سارای عزیز. مرسی که جوابمو دادی گلم.
برای شستشوی پوست صورتم گفته بودین سنم رو بگم. من سی سالمه و پوست صورتم مختلطه. اگه ممکنه برای شستشوی صورتم به جای صابون منو راهنمایی کنید.
سارا جون موهای من معمولیه و اکثر مواقع رنگ می کنم برای شستشوی موهام از چه نرم کننده و شامپویی استفاده کنم ازت ممنونم عزیزم. موفق و پایدار باشی.
نسیم :--------------------------------------- عزیزم نحوه اپیلاسیونت عوض کن . برای صورتت اگه به بند حساسیت داری از کرم مکوبر صورت استفاده کن. صورتت با لوسیون ضد اکنه سبا مد یا محلول مات کننده کلیانس محصول اون بشور. و از کلد کرم اون استفاده کن به عنوان مرطوب کننده. چک کن ببین شاید به بعضی مواد آرایشی یا البسه یا غذا ها حساسیت داشته باشی. نتیجه به من بگو.
شایلی عزیز:------------------------------از پن های دوکری یا بایودرما استفاده کن. برای شستشوی موهات از نرم کننده خوب فولیکا استفاده کن تذکر حتما برای گرفتن نتیجه مطلوب باید بذاری 10 دقیقه روی موهات بمونه ووووواز شامپوهای شرکت دوکری یا جنسینگ که قبلا به دوستان گفتم استفاده کن.
2706