2726
سلام سارای عزیز. مرسی که جوابمو دادی گلم.
برای شستشوی پوست صورتم گفته بودین سنم رو بگم. من سی سالمه و پوست صورتم مختلطه. اگه ممکنه برای شستشوی صورتم به جای صابون منو راهنمایی کنید.
سارا جون موهای من معمولیه و اکثر مواقع رنگ می کنم برای شستشوی موهام از چه نرم کننده و شامپویی استفاده کنم ازت ممنونم عزیزم. موفق و پایدار باشی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم ... من توی بارداری یه جوش زدم که تبدیل به زگیل شده ... دکتر رفتم و گفت چون بارداری فقط می تونم کرایو تراپی کنم ..دو جلسه رفتم اما هیچ فایده ای نداشت ... به نظرتون چکار کنم ؟
کوله بارم بر دوش، سفرى مى‎ ‎باید،سفرى تاته تنهایى محض...

هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!
می خوام برا عید یه کاری برای مادرم بکنم سنشون بالاست و طبعا چین و چروک و شلی و افتادگی و ... دارن. البته هزینه هم برام مهمه و نمی خوام زیاد گرون بشه اینه که نمی تونم همه موارد رو تواما انجام بدم و مجبورم بین این راهها یک انتخاب بکنم . به نظر شما چیکار کنم از بین اونایی که گفتم ؟ یا شاید یه راه دیگه که من نمی دونم بهتر باشه ...
2728
سلام خانم دکتر عزیز، مرسی از راهنمائیهای مفیدتون. من در حال درمان جای جوشهام هستم. پوست سفید نسبتا چرب با منافذ باز روی گونه هاو جای قرمز ناشی از جوشها. هر شب پماد کترل می زنم و روزها هم یکبار ژل ضد آکنه سینره. برای شستشو هم از کرم لاوانت اوریاژ استفاده می کنم برای مرطوب سازی هم از کرم ERIKEH استفاده می کنم. می خواستم نظر سما را بدانم و اینکه برای باز سازی پوست با توجه به اینکه پوسته ریزی آن شروع شده از چه کرمی استفاده کنم و آیا استفاده از لایه بردار و میکرو به موازات هم برای درمان جای جوش بهتر است یا خیر. در ضمن خارش پوست سر دارم بطوریکه به خاطر خارش سرم چرب می شود و مجبورم ظرف 24 ساعت استحمام مجدد داشته باشم. نمی دانم علت آن چیست از شامپوی ضد شوره و خارش کلیون استفاده کردم (البته شوره ندارم) بعد از مدتی به این شامپو هم مقاوم شدم. لطفا راهنمایی بفرمایید.ممنون.
سلام دکتر سارا جان

خسته نباشی و ممنون

من روی یکی از زانوهام به اندازه یک بند انگشت خشک میشه و پوسته میده البته وقتی روشو دست میکشم پوسته میده
وقتی میرم حموم میام اون قسمت قرمز بعدش که خشک میشه دوباره پوسته میده
دو سه باری هم دکتررفتم
یک دکتر اشتباه فکر میکرد قارچ به من پماد ضد قارچ داد زیاد شد
اما یک دکتر دیگه یک پماد که یادم نیست داد بهتر شد اما دوباره خشک میشه یک مدتی بود که رو قوزک همون پای راستم بود که مدام مرطوب کننده زدم خوب شد اما رو زانوم نمیدونم چرا خوب نمیشه دو سالی هست
جاش هم سفید یعنی پوست خشک سفید وقتی بمالم پوستش میریزه خیلی چندش

منتظرتون هستم
مامان یک پسر خوشگل هستم 
سلام دکتر سارای عزیز من میخوام یه ضد آفتاب oil free خوب با قیمت مناسب مخوام بگیرم چی بگیرم بهتره و اینکه spf چند باشه؟ بعد دکتر جون من صورتم جوش میزنه مخصوصا بعداز بند و جای جوشام زخم میشه و خیلی دیر میره و آخرشم مثه کک و مک میشه چن سال پیش صورتم یه دونه ککو مک نداش الان یه عالمه رو صورتم زده /چی کار کنم چی بزنم ککو مکا برن و صورتم جوش نزنه؟ از چی استفاده کنم بعد اپیلاسیون که تنم جوش نزنه؟ راستی رو بازومم جوش میزنه واسه این چیکار کنم؟
دکترسارا جونم اگه امکان داره با توجه به اینکه من پوستم چربه روی لپم حدود دو ماهه که لک یه جوش نامرد مونده
بقیه صورتم لک نداره ولی این یکی خیلی توذوق میزنه(گرمی زیاد خورده بودم و روی جوشم ضد عفونی کننده دتول زدم که گند زد) از ضد لک سینره هم به صورت مداوم استفاده کردم ولی خیلی موءثر نبودهاگه ممکنه یه ضد لک معرفی کنید که تا عید لک از بین بره.
ممنونم
سلام سارا جون من با بند صورتم رو برمی دارم قبل و بعد از بند هم محلول کلیندامایسین مدیفارم می زنم و از نظر بهداشتی خیل یرعایت می کنم ولی باز جوش می زنم از ژل بعد از اصلاح سینره هم استفاده کردم ولی جواب نگرفتم من پوستم یکم چربه و همینطوری هم گاهی جوش می زنم ولی بعد از اصلاح خیلی جوش می زنم به همین خاطر بیشتر از کرم بیرنگ کننده سی گل استفاده می کنم ولی دوست دارم موهای صورتم برداشته بشه. من مجردم و داروی خاصی مصرف نمیکنم گاهی مواقه به خاطر حساسیت که دارم از قرص لوراتادین استفاده میکنم . قبلا یه مدت از صابون ان جی استفاده کردم یکم لایه برداری می کرد ولی بعد از یه مدت احساس کردم پوستم داره چروکیده میشه مخصوصا اطراف چشمم الان رفتم ژل شستشوی پوست چرب سینره و دور چشمشو گرفتم و دارم استفاده می کنم نظرتون در مورد این دو محصول چیه؟ آخه سبا مد و اورباژ که گفته بودید گیرم نیومد در ضمن خانم دکتر پشت لب من یکم تیره شده البته مدت زیادی هست رفتم و ضد لک تریواو ضدآفتاب تریواس رو گرفتم و استفاده کردم چند ماهه ولی هنوز نرفته جدیدا هم لایه بردار آردن برای پوست چرب گرفتم آیا شما راه حلی برای رفع سریع این تیرگی سراغ دارید ممنون میشم راهنمایی کنید. راستی خانم دکتر نظرتون در مورد روغن شترمرغ چیه؟ ایا این تبلیغاتی که می کنند صحت داره؟..........................
2706