2703
2553
مامان مریمی اولین جواب برای شما بود ولی بقیه برای من بود من خودم متوجه شده چون من نگفتم که لوسیون و پن خریدیم گفتم صورتم حساسه و میترسم پلینگ کنم در مورد استفاده از لوسیون که اگه روی پوست باشه پرسیدم حسودی نکنی ها یکیش جواب شما بود بقیه جواب من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام سارا جون من با بند صورتم رو برمی دارم قبل و بعد از بند هم محلول کلیندامایسین مدیفارم می زنم و از نظر بهداشتی خیل یرعایت می کنم ولی باز جوش می زنم از ژل بعد از اصلاح سینره هم استفاده کردم ولی جواب نگرفتم من پوستم یکم چربه و همینطوری هم گاهی جوش می زنم ولی بعد از اصلاح خیلی جوش می زنم به همین خاطر بیشتر از کرم بیرنگ کننده سی گل استفاده می کنم ولی دوست دارم موهای صورتم برداشته بشه. من مجردم و داروی خاصی مصرف نمیکنم گاهی مواقه به خاطر حساسیت که دارم از قرص لوراتادین استفاده میکنم . قبلا یه مدت از صابون ان جی استفاده کردم یکم لایه برداری می کرد ولی بعد از یه مدت احساس کردم پوستم داره چروکیده میشه مخصوصا اطراف چشمم الان رفتم ژل شستشوی پوست چرب سینره و دور چشمشو گرفتم و دارم استفاده می کنم نظرتون در مورد این دو محصول چیه؟ آخه سبا مد و اورباژ که گفته بودید گیرم نیومد
در ضمن خانم دکتر پشت لب من یکم تیره شده البته مدت زیادی هست رفتم و ضد لک تریواو ضدآفتاب تریواس رو گرفتم و استفاده کردم چند ماهه ولی هنوز نرفته جدیدا هم لایه بردار آردن برای پوست چرب گرفتم آیا شما راه حلی برای رفع سریع این تیرگی سراغ دارید ممنون میشم راهنمایی کنید.
دکتر سارا عزیز:
لطفا یه مداد چشم عالی که حتماحتما ضدحساسیت باشه به من معرفی کنید چون من چشمام حساسه وگاها که از لنز استفاده میکنم قرمز وملتهب میشه؟؟؟

کانسیلر با کیفیت وبدون ضرر برای دور چشم میخوام که پوشانندگی خوبی داشته باشه (حدود قیمت لطفا)؟؟؟؟

نظرت راجه به هیدرا فرش اورئال به عنوان آبرسان چیه...بخرمش یانه؟؟؟)چه مارکی رو پیشنهاد میکنی؟؟؟

پوستم مستعد جوشه وجوشهای زیر پوستی داره بعضی جاها چرب بعضی جاهاش خشکه...کرم پودر استفاده کنم کم ضرر تره یا پنکیک چه مارکی خوبه(حدود قیمت لطفا)؟؟؟؟
2720
دکتر سارا ی عزیز جواب همه پست های صفحه 40 را دادید غیر از مال من سوالاتم رو به ترتیب وبا شماره نوشته بودم!؟ دوباره سوالم رو تکرار میکنمفکر میکنم در دو خط بشه به همش جواب داد
تنیده یاد تو در تار وپودم...
دکتر سارای عزیز ممنون از اطلاعات مفیدتون لطفا بیاید وتوصیه های جادوییتون رو ادامه بدید...........چندتا سول داشتم.1.دکتر شما برای لوسیون بچه چندتا مارک رو گفتید که خوبه: جانسون فارمسی موستلا سبا مد.....میخواستم بدونم اگه با اولویت بگید چطوری میشه من پوست صورتم چربه البته شاید هم مختلط چون روی بینیم خیلللللی زود چرب میشه یعنی وقتی هنوز تو حموم هستم اخرش دست میزنم میبینم چربه! یا اگه همه یکسان هستند بگین ومیشه وقتی از حمام میای به جای کرم مرطوب کننده استفاده کرد؟..............................2.دکتر من به توصیه شما محلول پوست چرب اگزوویانس میزنم چون تازگیها من که اصلا جوش نمیزدممخصوصا روی پیشانی وکناره های صورت جوش میزنم .اگزویانس یه ژل ضد جوش موضعی هم داره آیا باید اونم بخرم وهمراه محلول استفاده کنم یا همین کافیه وادامه بدم؟.......................3.پوستم رو که گفتم دکتر من 24 سالمه بیماری خاص هم ندارم رابطه جنسی هم خیلی زیاد نیست به نظرتون برای کرم روزانه مرطوب کننده که دایم استفاده میشه چی خوبه من الان نیوا میزنم نمیدونم خوبه یا نه اگه پیشنهاد بدین ممنون وهمین طور یک ضد آفتاب مناسب پوستم........................4.برای صورت که فرمودید از پن استفاده بشه برای پوست من کدوم بهتره هرکدوم رو که بگید میخرم برای شامپو بدن یه جایی سیو رو گفتید وفری من من الان نیوا میزنم اگه خوب نیست به نظرتون فقط فری من بگیرم یا چیز خوبه دیگه ای هم هست با توجه به پوست من که پوست بدنم هم تقریبا چربه؟....................5.یکبار دیگه هم پرسیدم همسرم از شامپو تونیک آلپسین استفاده میکنه برای جلوگیری از ریزش مو به نظرتون خوبه؟....................6.کلا با توجه به سن ووضع پوستم به نظرتون کرم خاص دیگه ای مثل ضد چروک یا دور جشم یا کرم روز وشب لازمه یا همون مرطوب کننده که معرفی میکنید ولوسیون کافیه؟.....خیلی خیلی ممنون که وقت میذارید منتظر پاسخ هستم
تنیده یاد تو در تار وپودم...
مریم گلی جون اتفاقا خوب کاری کردی که سوال پرسیدی چون هر دو از یه محصول باید استفاده میکردیم برا خودم همه اینا جای سوال بود . خیلی به من کمک کرد . بریم یه پوسته حسابی بسازیم ببینیم چی میشه .
از خانوم دکتر سارا هم ممنونم . به خاطر همه زحمتهایی که برا بچههای این تاپیک میکشن و وقت میزارن
2714
سلام دکتر جون خیلی باحالی خیلی کم پیدا میشه ادمهایی مثل شما که وقت بزارن بدون چشم داشت خدا خیرتون بده . راستش من باردارم چند تا سوال داشتم .1- گردن و صورتم لکهای قهوه ای ریز دراورده میخواستم بدونم بعد از زایمان باید کرم خاصی بزنم اگر آره چه مارکی و چندوقت ؟2- خیلیها بعد از زایمانشون وقتی شکمشون رو با هر طریقی کوچیک میکنند حالت شل شدگی پوست دارن میخواستم بدونم کرمی هست که همزمان بشه استفاده کرد که این حالت کمتر بشه یا از بین بره ؟ من الان موستلا استفاده میکنم برا ترکهاش .ممنون میشم جواب منم بدید .
سلام دکتر سارای مهربون

یه مدت بود دیگه اینجا تشریف نمی آوردید و منم دیگه سر نمیزدم ولی الان خیلی خوشحالم که بازم این تاپیک

فعال شده

یه سوال : دستگاه میکرو که توضیح دادید ، آیا مارک خاصی رو پیشنهاد میکنید ، و آیا روش استفاده اش آسون هست؟

دکتر سارا دوستت دارم
یاد باد آنکه رخت شمع طرب می افروخت
دکتر سارای عزیز من کم کم دارم نا امید میشم آخه شما همه سوال های قبل و بعد من رو جواب دادین به جز من
لطفا به منم راهنمایی بدین

+++++++++++++++++++
1.آیا دون دون های پوست پا که در اثر مو ایجاد میشه با لیزر از بین میره؟
++++++++++++++++++
2.آیا برای لیزر باید موهای زیر پوستی رو خارج کرد یا همون جوری هم کار میکنه؟
++++++++++++++++++
3.برای یه پای معمولی که نه کم موس نه پر مو فکر میکنی چند جلسه لیزر کافی باشه ؟
++++++++++++++++++
4.یه کرم برای سفید شدن نقاط حساس معرفی کرده بودی اما لینکش باز نمیشد لطفا دوباره بگو

مرسی
من میخوام و تا آخر امسال به خواستم رسیدم!
سلام سارا جون و خسته نباشید من 28 سالمه پوست صورتم روشن ،مختلط و بسیار حساسه با منافذ باز اما پوست بدنم خشکه جالب اینه که صورتم خیلی کم جوش میزنه اما چندین ساله پشت بدنم داوم جوش میزنه دکتر رفتم آنتی بیوتیک خوردم محلول اریترومایسین زدم وایه لک های باقیمونده از جوشها هم هم میکرودرو کردم و هم یک شب در میون پماد رتین A استفاده میکنم اما فایده نداره و باز هم جوش میزنم خیلی هم پشتم میخاره البته جوشها دوره ای کم و زیاد میشن اما خوب نمیشن لطفا راهنماییم کن
راستی یک دور چشم خوب هم معرفی کم من پف و کبودی ندارم اما به خاطر فرم خندیدنم هم خط خنده دارم هم دور چشمام چروک افتاده قبلا ایوروشه،اوسرین و کلیون زدم اما راضی نبودم
سلام دکتر سارای عزیز من میخوام یه ضد آفتاب oil free خوب با قیمت مناسب مخوام بگیرم چی بگیرم بهتره و اینکه spf چند باشه؟ بعد دکتر جون من صورتم جوش میزنه مخصوصا بعداز بند و جای جوشام زخم میشه و خیلی دیر میره و آخرشم مثه کک و مک میشه چن سال پیش صورتم یه دونه ککو مک نداش الان یه عالمه رو صورتم زده /چی کار کنم چی بزنم ککو مکا برن و صورتم جوش نزنه؟ از چی استفاده کنم بعد اپیلاسیون که تنم جوش نزنه؟ راستی رو بازومم جوش میزنه واسه این چیکار کنم؟
2706