2726
سلام دکتر سارای عزیز من بعد از استفاده از نرم کننده لطیفه و بعدش هم رژیم گرفتن موهای سرم خیلی ریزش کرده و تقریبا دو سومش ریخته حالا هم میخوام دوباره رژیم بگیرم چون دوباره چاق شدم چیکار کنم که دوباره موم ریزش نکنه و از اینی که هست کمتر نشه ؟ برای کبودی دور چشمم چیکار کنم و همینطور ترک گرفتن پوست در دوران رژیم گرفتن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دکتر سارای عزیز من اطراف چشمم داره حسابی چروک می افتی لطفا راهنماییم کنید البته تازگی میکروکردم وکرم لایه بردارمای 15 و کرم شب آردن میزنم یک شب درمیون وچون زیرچشمام سیاهی داشته برای شبا کرم qv وبرای روزها کرم آردن بهم دکترداده ممنون اززحماتتون
2728
سلام د.سارا جان من زیر چشمم با کوچکترین مریضی گود یم افته به نظرت چی کار کنم
و همینطور برای چروک اطراف چشمم چی خوبه ؟
لطفا هم راه حل استفاده از ماسک های گیاهی رو بگو و درمان با کرم رو
سلام دکتر سارا جون .
میشه برا از بین بردن از خط اخم و خنده کرم معرفی کنین تو صفحات اول خوندم کرم اکس کلو سیو لیراک رو گفته بودین کرم و سرمش با هم 200000 تومن میشه میخواستم بدونم باید کرم و سرم توامان استفاده بشه ؟ اون وقت کرم با قیمتهای مناسبتر معرفی میکنین که اثر بخشی خوبی داشته باشه
سلام دکتر سارا جون .
میشه برا از بین بردن از خط اخم و خنده کرم معرفی کنین تو صفحات اول خوندم کرم اکس کلو سیو لیراک رو گفته بودین کرم و سرمش با هم 200000 تومن میشه میخواستم بدونم باید کرم و سرم توامان استفاده بشه ؟ اون وقت کرم با قیمتهای مناسبتر معرفی میکنین که اثر بخشی خوبی داشته باشه
سلام دکتر سارا . خیلی ممنونم که اینقدر وقت میذادید و باحوصله اطلاعاتتون رو در اختیار بقیه میذارید . امیدوارم همونطور که مشکلات و نگرانیهای دیگران رو حل میکنید گره از مشکلاتتون باز شه .میخواستم بدونم کرم یا محلولی هست که تیرگی زیر بغل و کشاله ران رو رفع کنه قیمتش مهم نیست فقط تاثیر داشته باشه . بازهم ممنون
دکتر جون سلام .
من این محصولات که معرفی کردین خریدم فقط چند تا سوال برام پیش اومده راهنمایی کننین برا استفادهاش
لوسیون جانسون و روغن جانسون -
کرم دور چشم سبا مد ( ایا لوسیون و روغن دور چشم نباید زده بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.
کرم روز و شب سبا مد -
پن صورت سبا مد -
اسکراب نویدرم -

مثلا الان اگه لوسیون زدم روش کرم روز نزنم ؟
سلام خانم دکتر دستت درد نکنه بابت زحمتهایی که می کشی من لوسیون موستلا گرفتم چون صابونش روداشتم عالی بود فقط یک سوال داشتم برای از بین بردن ترکها بعد از زایمان هم از همین موستلا بگیرم یا محصول بهتری سراغ دارید.سوال ستاره جون روهم دارم رو لوسیون میشه چیزی استفاده کرد یا نه
پری جون پن صورت به جای صابون بایدد استفاده کنیم تو صفحات قبل مطالب ایشون خودنم نوشته بودن هرگز از صابون برا شستن ارایش یا چربی اضافه پوستتون استفاده نکین به جاش از پن استفاه کنین دقیقا شبیه صابون هست فرمش قیمتش 7800 سبا مد گرفتم .
کرم سبا مد 17000 گرفتم .
2706