2733
2734
سلام سارا جان من از محلول پاککننده سریع h2o بیودرم به جای شیر پاک کن استفاده میکنم خیلی خوبه قبلش هم از شیر پاک کن پوست چرب سینره استفاده کردم اونم خوب بود
فقط یه سوال من پوستم چربه با منافذ باز از aha هایسک استفاده میکنم هفته ای سه شب ومرطوب کننده پوست چرب بیودرم روزی دوبار واسکراپ clean & clear ضد آفتاب oil free بیودرم و کرم پودر اگزویانس و اکتی پور اما پوستم به شدت آلرژیک شده جوشای سرسیاهم بیشتر شده منافذمم بازتر چیکار کنم؟ در ضمن من 28 سالمه یه کرم شب پیشگیری از چروک وسفت کننده بهم معرفی کنید لطفا
دور چشمم ایوروشه میزنم خوبه یا عوضش کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام خانم سارا.ممنون میشم اگر به سوالات من پاسخ بدید:
1.من پوستم خشک و حساسه برای از بین بردن موی صورت حدود چندماهی هست که از وکس استفاده میکنم اما مرددم که آیا این روش باعث افتادگی یا شل شدن پوست میشود یا نه؟در ضمن بعد از وکس هم صورتم جوش میزنه.ولی چون پوستم به بند واکنش بسیار شدیدتری نشان میده مجبورم از وکس استفاده کنم.محلول یا لسیون خاصی برای از بین بردن یا جلوگیری جوش مد نظرتون هست که پیشنهاد بدید؟
2.آیا اپیلاسیون بدن هم باعث شل شدن و افتادگی پوست بدن میشه؟
3.من 26 سال دارم.و خدا روشکر پوست شفاف و خوبی دارم اما میترسم که بعد از 30 سال دچار چروک اطراف چشم یا پیری پوست بشم. آیا استفاده از کزمهای ضد چروک رو از الان باید استفاده کنم ؟میتونید چندتا ماسک طبیعی خوب به من معرفی کنید برای زمانهایی که احساس میکنم کم خوابی یا استرس بر روی پوستم اثر کرده؟من هرازگاهی از ماسک عسل مارک نیوآ استفاده میکنم.خیلی خوبه اما چون بالاخره یک ماسک شیمیایی هست ترجیح میدم طبیعی استفاده کنم.
4.برای رویش مجدد مو شما چه دارویی رو پیشنهاد میکنید؟
بسیار بسیار از وقتی که میگذارید ممنون.موفق باشید
دل تنها عضویست که با نگـــــــــــــــاه لمس میشود....!
سارا جون من سه ساله زایمان کردم ولی هنوز لک های بارداریم رفع نشده.هر جور روشن کننده و ضد لک و پلینگ و ... هم که البته با دستور پزشک استفاده کردم خوب نشده نظری داری .برم برای لیزر یا راه حل دیگه ای پیشنهاد میدی؟ممنون از راهنماییت
راستی لک ه رو پیشانی و گونه ها هست تابستان ها پررنگ میشه و زمستان ها کم رنگ مثلا الان فقط یه رد کوچیک مونده ولی مطمئنم که تابستون زیاد میشه .ضد آفتا بهم دائم استفاده می کنم
2738
سلام خانم دکتر سارا. هنوز هم به این تاپیک سر میزنید؟ من یه سوال دارم هر وقت اومدید می پرسم. ممنون از راه اندازی این تاپیک
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
سلام خانم دکتر سارا. هنوز هم به این تاپیک سر میزنید؟ من یه سوال دارم هر وقت اومدید می پرسم. ممنون از راه اندازی این تاپیک
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
سلام خانم دکتر، من می خواستم بدونم برای ناخن های شکننده چه توصیه ای دارید؟ من ناخن هام همیشه همیشه می شکنه و اصلا بلند نمی شه. الان دو هفته است که قرص زینک می خورم ولی تاثیر خاصی نداشته. مرسی از جواب های خوبتون.
فالله خیرا حافظا و هو ارحم الراحمین
سلام بچه ها..
با اجازه خانوم دکتر جواب بیتا جون رو می دم..
عزیزم تقویت کننده ناخن ماوالا استفاده کن..من چون ناخونام زیادبلند نیست تا حالا مصرف نکردم اما از دوستام هر کی استفاده کرده راضی بوده..
با سلام و خسته نباشید خدمت دکتر سارا. میخواستم بدونم از بین محصولات میلادوپیز و فیتومر و استدرم کدام یک از همه بهتر و موثرتر است؟ معرفی کرم روشن کننده پوست عالی؟ معرفی کرم لیفتینگ عالی؟ معرفی کرم برای تیرگی و سیاهی دور چشم؟ معرفی کرم لایه بردار خوب؟ معرفی شامپوی عالی برای شوره سر و ریزش موها؟ معرفی ماسک موی خوب برای مو؟ ممنون میشم زود بهم معرفی کنید؟aaydiin@yahoo.com لطفا جوابشو به ایمیلم بفرستید ممنون و سپاسگذارتون میشم؟
با سلام و خسته نباشید خدمت دکتر سارا. میخواستم بدونم از بین محصولات میلادوپیز و فیتومر و استدرم کدام یک از همه بهتر و موثرتر است؟ معرفی کرم روشن کننده پوست عالی؟ معرفی کرم لیفتینگ عالی؟ معرفی کرم برای تیرگی و سیاهی دور چشم؟ معرفی کرم لایه بردار خوب؟ معرفی شامپوی عالی برای شوره سر و ریزش موها؟ معرفی ماسک موی خوب برای مو؟ ممنون میشم زود بهم معرفی کنید؟aaydiin@yahoo.com لطفا جوابشو به ایمیلم بفرستید ممنون و سپاسگذارتون میشم؟
2706