2737
2734
عنوان

رازهایی کوچک بین مادر و دختر

3318 بازدید | 95 پست
دوستای عزیزم.
پدرم جدیدا کتابی رو به من هدیه دادن به اسم " رابطه مادر و دختر نوشته ملیسا هریسون و هری اچ هریسون و ترجمه عفت حیدری"

کتاب کوچکی هست در قطع جیبی که توی هرصفحه اش یه راز و نکته رو برای مادری که میخواد دخترش رو تربیت و بزرگ کنه نوشته ... نوشته هاش به نظرم جالب بودن

بعضی هاش رو اینجا می نویسم که شما ها هم استفاده کنین

من سعی می کنم هر وقت که اومدم پای نت یکی دو نکته رو اینجا بنویسم

متن اصلی کتاب با چند تا کلید شروع میشه

1- مادرش باش، نه بهترین دوستش.

2- اجازه بده که او هم رویاهای خودش را داشته باشد

3- زنی قوی ، با اعتماد به نفس بالا باش

4- همسر خوبی باش؛ زیرا تو روابط اینده او با مردان را شکل میدهی .

5- یادت باشد هدف تو این نیست که همیشه در مرکز زندگی او باشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تولد نوزاد

راز شماره یک :

برای صمیمانه ترین ، عاشقانه ترین و زیباترین پیوندی که تا به حال داشته ای آماده شو

راز شماره دو:

مادری باش که همیشه میخواستی باشی؛ از همین حالا شروغ کن . منتظر نباش تا او 18 ساله شود..
2728

*** این حقیقت را بپذیر که او دختر کوچولوی پدرش است؛ او از داخل گهواره هم این موضوع را می فهمد

*** از همان کودکی او را ماجراجو بار بیاور

*** کار تو به عنوان یک مادر این است که سردر بیاوری وقتی گریه می کند ، مشکلی دارد یا فقط میخواهد به او توجه کنی... مردها هیچوقت از عهده این کار برنمی ایند

*** کمکش کن تا اسم و نشانی کامل خود را یاد بگیرد و حفظ کند . این کار از یادگیری الفبا مهمتر است

2738

*** او را قلقلک بده

*** او را بخندان ؛ حتی روسای اخمو و جدی هم برای خنداندن بچه های خود در حضور جمع، شکلک و ادا و اطوار در می اورند

***بروز احساسات از طرف دختربچه ها حتی مادرهایشان را هم متعجب می کند؛ پس این امادگی را داشته باش
الهی قربون دخترم برم بزرگ بشه میخواد رازهاش رو بهم بگه الهی مامانی قربونت بشه

راستی من این کتاب رو دارم مرسی دوستم احساساتم یه دفعه قلمبه شد
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد
*** دختربچه شما در این دوره بر آن است تا بیشتر کارهایی را که انجام میدهی انجام دهد؛ این را باید خوب به خاطر داشته باشی

*** با هم اشپزی کنید . این اجازه را بده روی بیسکوییت هایی که برای تعطیلات درست می کنی شکر بپاشد . شاید یکی دو بیسکوییت هم این وسط خراب شود اما طوری نیست. او این کار را دوست دارد و عاشقش می شود

((( اعتراف می کنم که بعد از خوندن این راز رفتم با دخترم کیک پختم و هردومون کلی کیف کردیم ))
2706