2733
2734
عنوان

پوشک هاگیز بهتره یا جان ب ب ؟

13511 بازدید | 25 پست
برای پسرم پمپرز می بندم
اما جدیدا خیلی تند تند پی پی می کنه
به خاطر همین میخوام در طی روز از یه پوشک دیگه استفاده کنم که بصرفه تر باشه
لطفا کمک کنید
هاگیز یا جان ب ب ؟
CafeMom Tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من جان به به رو میپسندم. ولی تعریف هاگیز رو زیاد شنیدم. ولی وقتی گرفتم به نظرم جان ب ب لطیف تر بود. هاگیز برا پسرا شاید بهتر باشه جلوش خیلی کلفت بود. و چسبش جوری بود که دختر من در 6 ماهگی می تونست اون رو باز کنه!!! چسب پهن و بزرگ....
2728
2740
بنظرم اوی بیبی عالیه. کرمداره پای بچه نمیسوزه، پر میشه آویزون نمیشه. البته به پمپرز نمرسه.
کاش بجای حجاب ، حیا اجباری بود ، شرف اجباری بود ، راستی و درستی اجباری بود ، کاش داشتن معرفت و وجدان اجباری بود.........
من هاگیز میبندم.سایز +4 رو 40 تومن میخرم.جان به به 38 تومنه.به نظر هم دوشونو خوبن.
هاگیز یه کوچولو بهتره ولی نه خیلی.من هر کدومش گیرم بیاد میگیرم فرقی نداره.فقط دخترم طرح زرافه رو هاگیز رو بیشتر دوست داره وگرنه فرقی تو کیفیت نداره
من از هر دو استفاده کردم و عالین. ولی اینا که گفتی هم گرونن و زیاد با پمپرز قیمتشون.فرق نمیکنه.
جان ب ب نازکتر و ظریفه و خیلی شبیه پمپرزه
تو مارکهای ایرانی من مولفیکس و بعد بارلی را پیشنهاد میکنم. اگه میخوای زود زود عوض کنی
2706