2733
2734
عنوان

خانم های مشهدی کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 166001 بازدید | 587 پست
بهاره جان برو سجاد تمام پلساژا رو بگرد.. و مجتمع خوزشید احمدآباد هم برو.. کلا باید همه جارو بگردی..
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=311355&PostID=18813806#18813806
تو این تاپیک هم یه عالمه شماره مزون فهام جون و بچه ها گذاشتن..
زندگی نسبت به کسی که افسانه شخصی اش را دنبال کند بخشنده است . (پائولو کوئیلو)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم سر تقی اباد یه مزون خوب با یه فروشنده عالی داره و قیمتهای مناسب تر از این که میگی هم گیر میاد و بسایار شیک پله میخوره میره بالا یکی هم پله میخوره میره پایین فکر کنم اکسیر بود اسمش خیلی عالیه حتما سر بزن
...................گرنگهدارمن آنست که من می دانم ********* شیشه را دربغل سنگ نگه می دارد .....................
2731
بیمارستان بنتالهدی بیمارستان خوبیه رضوی هم خوبه زایشگاه سینا هم هست ولی من رضویو ندیدم بنت الهدی رو دیدم زایمان در اب و در حضور همراه هم داره اما هزینش بیشتر فیلمبرداری از موقع زایمان هم داره پرسجو کن سرچ.و بزنی میاد
...................گرنگهدارمن آنست که من می دانم ********* شیشه را دربغل سنگ نگه می دارد .....................
دکتر تارا ودکتر دادگر هم که بیمارستان تخصص ام البنین می شینند فقط اینترنی هم باید وقت بگیری کلا این بیمارستان از لحاظ قیمت عالیه دکترایی رو هم که گفتم هردو عضو هییت علمی دانشگاه و دکتر تارا تنها فوق تخصص پریناتولوزی (حاملگی پر خطر)مشهد هستن و همچنین رییس بیمارستان تخصصی زنان ام البنین من خودم پیش توسلی میرفتم ولی الان میرم پیش تارا و راضیم ویزیتش با دفترچه میشه فقط 2هزار تومان تازه زایمان هم با بیمه سزارین 350000 وطبیعی 150000 میشه من اولین زایمانم تو بیمارستان خصوصی بود ولی حالا میفهمم که اگه دکترت خوب باشه بیمارستان خیلی فرقی نمیکنه خیلی دکترا بودن که تو بیمارستان خصوصی گند زدن حالا انتخاب با خودتونه
Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
2738
من؟
کدوم کلوپ؟کدوم دعوتنامه؟
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
ممنون فندقی
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
سلام به همه مادارن عزیز و مادران اینده
من 4 ماهه باردارم و دنبالم یک دکتر خوب میگردم میخوام دکترم رو عوض کنم
البته میخوام دکتری باشه که تو بیمارستان ام البنین یا دکتر شریعتی بتونم زایمان کنم
اگه کسی از دکترای خوب اونجا کسی رو میشناسه ممنون میشم راهنمایی کنین
سلام به همه مادارن عزیز و مادران اینده
من 4 ماهه باردارم و دنبالم یک دکتر خوب میگردم میخوام دکترم رو عوض کنم
البته میخوام دکتری باشه که تو بیمارستان ام البنین یا دکتر شریعتی بتونم زایمان کنم
اگه کسی از دکترای خوب اونجا کسی رو میشناسه ممنون میشم راهنمایی کنین
2706