2733
2739
عنوان

خانم های مشهدی کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 166001 بازدید | 587 پست
اللهم صل علی علی بن موسی الرضا المرتضی

این حریم کیست با نور جلال آمیخته

جلوه اش چون باغ جنت با جمال آمیخته

دست و پا گم میکند جبرئیل اینجا چون نسیم

بوی غربت بس که با عطر وصال آمیخته

هوای مشهد کردی این سایت به دو نفر از اعضا سایت به صورت قزعه کشی سفر مشهد هدیه میده ثبت نام کنید
http;//www.hotelafzar.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه جالب یه بابا هم تو جمع هست ...خوشمان امد
به همسری میگم میای تو نینی وبلاگ مطلب بزاری میگه مردا دیگه هم میان گفتم نمیدونم تکو توک
...................گرنگهدارمن آنست که من می دانم ********* شیشه را دربغل سنگ نگه می دارد .....................
خانوم های مشهدی بیاین اینجا http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=12197&ChatDate=9-3-1392
سبحان الله یا فارج الهم و یا کاشف الغم فرج همی و یسر امری و ارحم ضعفی و قله حیلتی و ارزقنی من حیث لا احتسب یا رب العالمین
2728
سلام خانم ها.من کاربر جدید هستم و جدیدا عضو شدم.خوشحال می شم با تجربه هاتون راهنماییم کنین
می خواستم بدونم دکتر خوب تو مشهد که رژیم تعیین جنسیت بده کی هست؟دکتر ترک زاده رژیم برای تعیین جنسیت می ده؟
در ضمن نوبت گیری از دکتر ترک زاده خیلی سخته فقط 3 روز در هفته اینترنتی به 10 نفر نوبت می ده 1هفته تمام سعی کردم نشد نوبت بگیرم.جایی غیر از مطب نمی شینه که بشه بهش مراجعه کرد؟آخه من از شهرستان می خوام بیام مشهد
CafeMom Tickers
2738
من پیش شیبانی رفتم خودمم اون به دنیا اورده تشخیصش خوبه ولی 5 تا 5 تا میفرسته تو ویزیتشم 17 هزار تومنه خیلی هم به سختی نوبت میده بقیه رو نمیدونم
...................گرنگهدارمن آنست که من می دانم ********* شیشه را دربغل سنگ نگه می دارد .....................
بچه ها یه جمع بندی بکنین لطفا..
و کدوم یک ازین دکترهای خوب وقت دهیشون هم خوبه..
یعنی برم مطب منتظر باشم میفرستن ویزیت؟؟
کسی دکتر غرویانو می شناسه؟؟ محبوبه*غرویان
زندگی نسبت به کسی که افسانه شخصی اش را دنبال کند بخشنده است . (پائولو کوئیلو)
2706