نی نی سایت > تبادل نظر > متفرقه > عمومي > طرزتهيه كرم كارامل

موضوع: طرزتهيه كرم كارامل + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
پريسا پست ها : 99عضویت:1389/2/7
1389/8/5 - 8:28 صبح
خانوما ببخشيد من ديروز از اين پاكتهاي پودر كارامل گرفتم روش طرز تهيه شو نوشته ولي من منظورش رو درست نفهميدم ميشه طرز تهيه شو برام بگبن..............البته فقط قسمت تهيه سس رو كه كف قالب بايد ريخت رو نميدونم............
1389/8/5 - 8:32 صبح
از اين كارامل پاكتيهاي آماده موجود در بازار كه مثل پودر ژله است................
hasti پست ها : 63عضویت:1389/5/27
1389/8/5 - 8:36 صبح
سلام من هم همچنين سوالي دارم لطفا يكي جواب بده؟
1389/8/5 - 9:25 صبح
سس رو همينجوري بايد كف ظرف ريخت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آرزو(مامان آناهيتا) پست ها : 2212عضویت:1389/2/22
1389/8/5 - 9:34 صبح
سلام پريسا جون
بله سس رو ته قالب مرد نظرت همينجوري بريز بعد شير و كارامل كه جوشيد رو ميريزي روي سس بعد هم بذار يخچال نه فريزر همين
زندگي همهمه مبهمي از رد شدن خاطره هاست... هر کجا خنديديم...هر کجا خندانديم...هر کجا خوش بوديم...زندگاني آنجاست...
مامان ريما پست ها : 2127عضویت:1386/4/1
1389/8/5 - 12:08 عصر
منم امروز مي خوام براي اولين بار درست كنم
خوب ميشه ؟؟؟
از ژله خوشمزه تره ؟
Asal پست ها : 374عضویت:1388/12/27
1389/8/6 - 3:49 عصر
سلام به همه! كرم كارامل هم خوشمزه تر از ژله‌اس و هم اينكه مقوي‌تر. چون توش شير داره. البته من مارك فرمند و دراژه رو هميشه ميگيرم. دراژه خوشمزه‌تر از فرمنده. و سس هر دو تا مارك آماده‌س.

پريسا جون فكر كنم ماركي كه گرفتي (مثل مارك سحرخيز) پودر سفيدي (همون شكر) رو گذاشته كه بايد با يكي دو قاشق آب تو يه كاسه خيلي كوچيك قاطي كني و بذاري رو حرارت تا خوب بجوشه تا وقتي كه قهوه‌اي بشه.

من روال كلي‌شو ميگم: هر يه بسته كارامل، 2 ليوان شير ميخواد. پودر و شير(سرد) رو تو يه قابلمه باهم قاطي مبكنم و خوب هم ميزنم. ميذارم رو حرارت و تا زماني كه جوش بياد، مرتب هم ميزنم. وقتي جوش اومد زيرشو كم ميكنم و يك دقيقه ديگه هم ميزنم و بعد از رو حرارت برميدارم. سس كارامل (شكر كارامليزه شده) رو ميريزم كف قالب يا كاسه و وقتي مايه كمي خنك شد ميريزم روش و ميذارم تو يخچال. خوبي كارامل اينه كه خيلي زود مي‌بنده.

دستور تهيه يه مدل كارامل تزئيني با ژله رو تو وبلاگم گذاشتم. اگه دوست داشتيد يه سر بزنيد:
www.dastpokhte-man.blogfa.com
مشت من هم گهگاه، چون دلم مي‌گيرد،مي‌فشرد حجم تنهايي را در خويش
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: